Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Klímo,velice ráda bych s Vámi mluvila osobně,vím,že máte mnoho jiných činností,ale měla bych pro Vás návrh na aktuální a myslím jěště nikým nevysílanou reportáž.Týká se e mailů,kterými jsou podvodem získávány od starších osamělých žen velké peníze.Kauzy jsou dobře vypracované,myslím že dotyční,kteří provádí tyto podvody mají i zpracované osnovy a vybičují dotyčnou ženu přes citovou stránku,žena pak vydá peníze,které by jinak při normálním úsudku nevydala.Já sama jsem obětí a nyní začínám řešit tento problém s policií ČR.Bylo mě neznámou skupinou vyhrožováno i terorismem.Pokud budete mít zájem nechávám zde svoji e mail adresu.Můj důvod,proč Vás oslovuji je jednoduchý,chci varovat další ženy,které určitě v nostalgii zamilovanosti udělají to,co jsem udělala já.Zaplatí.V.Vaníková
    v.vanikova@centrum.cz
  • Vážený pane Klímo, protože jsem vaše pozorná divačka, zaregistrovala jsem, že slon je na tom s nohama po vašem ošetření lépe naž vy sám, zvu vás také na ošetření a odlehčení vašich nohou. V případě zájmu zavolejte na 777 685 639.
    s pozdravem Dagmar
  • Dobrý den , dne 31.03.2012 jsem jel osobnim autem opel vektra z obchodu a projevyla se zavada na řizeni a to takova že jsem po levotočive zatačce mněl potiže na což jsem mněl co dělat abych nezpusobyl v protisměru dopravni nehodu a prava kola u auta jsem obouchal o obrubnik a zadni časti vozu jsem tuknul o litinovej sloupek ktery se jemně uvolnil od cementove patky, pote se to ustalilo a pokračoval jsem v jizdě co nejrichleji domu, ale asi po necelych 700 m při stejne levotočive zatačce mně už vozidlo jelo rovně a tak jsem ukončil jizdu a asi 60m jsem došel pěšky domu.Byl jsem z cele udalosti tak rozrušen a vyklepanej z toho co se mohlo stat že jsem si dal dva panaky a popijel jsem pivo,na což asi po necelejch 2 hodinach přišel starosta obce i z doprovodem stim že v odpolednich hodinach jsem byl vyděn dětma že jsem se naboural autem a zlamal jsem ony sloupky nacož žadal penize a to celkem dosti vysokou častku tak nezavola CR policii načež jsem reagoval že nejsem si vědom o takovem to skutku a že jim žadne penize nedam a zavřel jsem dveře domu a asi po 2 hodinach přijela dopravni policie a statni policie ktera mně nasledně odebrala RP a doklady od vozu, starosta i z jeho kolegou přihliželi po celou dobu po te mne policie vyzvala k dechove zkoužce nacož jsem odpověděl že poživam alkoholicke napoje že je jasne že nadycham a bylo mně zděleno že o nic nejde a tak jsem se podrobyl a to dvakrat i když jsem upozornil policisty že mně to přijde nějake divne a po te mně opět vyzval zdali jsem ochoten jet na odběr krve at se jdu obleci tak jsem se šel obleci a jak jsem přišel k dopravni policie požadal jsem je o male strpeni že během dvou minut přijede česka televize bylo mně řečeno že na žadnou televizi čekat nebudou a vratili mně všechny doklady v četně RP a žadnej protokol jsem neobdržel a odjely pryč i když jsem jim znovu opakoval že jsou tu za chvylku mně zdělili že nemaji čas na někoho čekat a odjeli. Na druhej dem jsem šel opravyt ten sloupek kterej byl jemně nakloněn a oprava netrvala ani 15 minut , tak vas moc prosim co mam dělat v tomto připadě , alkohol před jizdou jsem nepožil po hospodach nechodim snad 1x nebo 2x do roka zajdu na pivko piju jen zřitka nejsem alkoholik ,pokud si budu stěžovat na starostu mam obavy o sebe a me přislušniky rodiny že se budou mstit a o policii tak tež v one vesnici žiju tak pro to obavy a ja co jsem mněl už ze zakonem v minulosti problem tak budou věřit starostovy a policii .Nevym co si mam počit jak vše dopadne moji přatele kterym jsem to vypravěl se divyly že přijeli ke mně domu a kontrolovali mne doma že na to nema dopravni policie pravo to pry už nemu si bejt na silnici . Tak proto se obracim na vas jak mam postupovat děkuji predem a nezlop te se na mne že poskytnu zatim anonymni jmeno ze strachu o moji osobu neberte to že bych vam neduvěřoval prosi nezlopte se na mne s uctou Petr Novak pokud bych u vas mohl najit oporu tak zdělim prave inycyali . PS: V připadě vaši pomoci přikladam tel.č.773 267 762 , take už jsou na mou osobu jak slovni tak fizicke napadeni nevym co už mam dělat s uctou P.Novak
  • Tunel na Litoměřické výstaviště Zahrady Čech
    http://www.litomericko24.cz/index.php/aktualne/zpravy-z-regionu/zpravodajstvi/2722-zastupitele-schvalili-zmenu-provozovatele-vystaviste
    http://rejstrik-firem.kurzy.cz/24154130/crepriver-sro/
    http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=14&t=483&sid=57deeb256cdb81394bddaceb0f10e51b&start=40
    http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/vaclav-cervin-ma-dalsi-funkci-bude-sefovat-zahrade-cech-20120310.html
    http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=14&t=483&sid=a6f27668946cb7f481ea8550ce5420d6
    http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/20120207zastupitelstvo-zahrada-cech.html
    Urychlené výběrové řízení si připravili šéfové Litoměřické radnice na důchod 50+50% a známí tunelář,který má již praxi.
  • jště muj email marko.sykora@seznam.cz
  • mám velký problém se soudem o péči o děti i přes přímé dukazy že manželka zanedbává péči dětí mi soud odmítá svěřit děti do péče manželka nepracuje zametá ulice akorát.soudkyně je zaujatá vuči mužskému pohlaví a mé osobě a řádně neplní povinosti soudce rád bych kdyby mi v tomto někdo pomohl připadá mi to tady stále jak za komunismu
  • Pane Klímo psala jsem Vám jasně bez odpovědí. Jedná se mě o případ oprace jedne pani v Egyptě. Opravdu se Vám podařila senzační rportáž ale pouze pro Vás né pro pani. Ji jste velice poškodil svoji nepravdivou reportáži uměle vytvořenou nebo něčí zaplacenou.To co je uvedeno se nezakládá na pravdě Vy jste si to udělali podle sebe a ne podle pani. Jde Vám o pravdu a spravedlnost mě taky napravte to díky Marie
  • Vážený pane Klíma ve dne 26.6. 2010, se mi stal prácovní úraz na firmě kde pracuji20.lét,K-Building, jsem rom, tak předem omlouvám za pravopis češtině, měl by zájem o vaší pomo a řeportář tady Českých Budějovicích, pokusím se vám napsat podrobně co se mi stalo v prácovní době,ve stvební bunce, kde se převlékáme a svačíme a také je tam lednice, na chlazený limonát a ukládání svačin, pocopitelně i ja jsem si tam ukládal svačinu a limonádu, dopoledních hod, jsem šel se napít domění že si beru svou flašku značka matoni bez príchutě,tak jsem se napil, a došlo mi hned že nejedná o mojí minerálku a naké ředidlo, ined jsem to začal zvracet byl jsem omámen apadl jsem na zem,a to se léčím dlouhá léta asmatem, kolegové místo aby zavolali záchranou službu rychlou, tak mě kolega odvézl sam do zdejší němocnice na odd.interní.ja nemohl vypovídat tak panu dok.na příjmu vypovídal kolega,pan dok. chtěl vědět o jakou šložku jde, kolega volal stavy vedoucímu který na stavě vůbec bebyl, ake přesně vědělco je to organické čedidlo,čekal jsem dál co bude pupovat žaludek mi něchtěli udělat kvůli asmatu, čekal jsem že pan doktor přívolá policii, nic takového, pro propuštění jsem sám mojí přítelkyní, jsme podali tresné ozámení,kolegové nechtěli vypvídat, pohrozilo jim vedení i když kolegové vše viděli, byli sticha když je vyslíchala policie, důkazní material schovali, měli na to čas když ja byl hospitalizovan na interně,č.b.policie došla závěru že všechny vypovídali schodně,Vážený pane Klíma,firma nehce uznat jako prácovní úráz ale že t berou jako nemoc,rok ksem marodil zanechala to na mě náslédky, pro propuštění z nemocnice mi napsali že se jedná o prácovní úraz, ale když jsem náštívil firmu tak se do mě pustili , žee jsem sfvalšoval nechopenku, paní účetní měl dřív moji necopenku růžovím pruhem , a napsaný že nejedná o úráz , ale o nemoc, ale ja měl úraz na nechopence, psali jsme na lidká práva, neodepsala,policie také nic něuděla, na soudy nemám peníze , ale firma ano,myslím si že vše se jedná o známosti který má pan ředitel firmy pan Miloš Kačernka, na závěr bych ctěl říct že jsem byl velmi překvapen, jednání firmy kde pracoji již 20.lét, která odmítá svojí odpovědnost a jejich jednání vůči mé osobě. proto Vás žádám o pomoc, ja se stim nemohu smířit, a to proto ,že by mě nekdo chtěl udusit a aby umřel,přidám vám tel.722017333, věřím pevně že vy pane Klíma mi trochu pomůžete, a uděláte semnou reporřař, děkuji DUNKA ŠTEFAN ČESÉ BUDĚJIVICE
  • Jsem zoufalá a proto prosím o pomoc v jakékoli podobě,možná by stačilo pouze urychlení znaleckého posudku,který podle slov soc.pracovnice trvá až tři měsíce a to je v této situaci opravdu věčnost.Můj muž se tohoto posudku velice bojí,zřejmě ví proč.malá měla navštěvovat psychologa kam ji také nevodí.Bojí se jakéhokoli kontaktu malé se mnou a s mojí rodinou,protože ví kde byla štastná a to přece nechce.Je smutné,že toto vše je jen pomsta na mou osobu a dcera je tím nástrojem.Již nemohu koukat jak týrá naši dceru,proto ještě jednou prosím o radu nebo o pomoc.Psala jsem i na ministerstvo soc.věcí,ale do rozhodnutí soudu se prý nedá nic dělat.
    Děkuji,doufám,že až moje řádky budete číst tak zvítězí lidskost nad paragrafy.
    Můj kontakt je 739 431 230
  • Dobrý den pane Klímo,velice si vážím vaší práce,to jak pomáháte druhým a věřte mi,že by mne ani ve snu nenapadlo,že vás budu též žádat o pomoc.Píši vám jako bezradná,bezmocná matka,která musí koukat na to jak vlastní otec ničí dceři život.Jmenuji se Pavla Sapendowská,bydlím v Jirkově,Můj manžel Wolfgang a dcera Jenny.Můj manžel podal v únoru 2011 žádost o rozvod,ale s tím,že čekal,že ho odprosím aby vše stáhl jak se již jednou stalo.Manžel mne po celou dobu manželství psychicky týral a jednou mne i napadl fyzicky a to tak,že do mne kopal před domem až mne dokopal k bytu,přivolala jsem policii,ale nepomohla.Ihned v únoru se odstěhoval do pronajatého bytu v Německu,kdy za dcerou přijel jen občas,nikdy si ji nevzal ven,na hřiště,výchova dcery byla vždy na mě ve všech směrech.Dodnes nezná jméno třídní učitelky nebo dětské lékařky.
    Po dvou měsících se odstěhoval do Mostu ke své přítelkyni se kterou udržoval vztah již po dobu manželství,já to trpěla pouze kvůli naší dceři a ze strachu z něj.Dokonce po dobu co udržoval vztah s námi oběma si na internetu našel třetí ženu,která mu naslibovala život v Americe,pokud jí pošle 6000euro,vidina ho zaslepila,zadlužil rodinu a nikdy neviděl ani jí ani peníze.
    Mě sdělil,že mne zničí,dokud mne neuvidí plazit se po zemi,tak nepřestane a to plní!Dceru si začal brát jednou za 14 dní na víkend,do té doby to ještě šlo,i když dcera chodila od něj úplně jiná než dřív.
    Zjistil,že Jenny je snadno zmanipulovatelná,tak začal se svým plánem,veškeré naše problémy řešil s ní,mě před dcerou nenazve jinak než .... a další výrazy se stydím napsat.Začal dceru deptat svými telefonáty,kdy místo pusy na dobrou noc mu musela vyprávět do podrobna s kým jsem se za ten den setkala,kolik z toho bylo mužů,kdo byl u nás na návštěvě a o čem se mluvilo.Též jí říkal,že musí spát se mnou v posteli,jinak jí prý nemám ráda.V září si vynutil na OSPOD Chomutov střídavou péči,která dceři vůbec neprospívala jak potvrdil i OSPOD.Po týdnu u otce se mi dcera vzdalovala víc a víc a pozorovala jsem,že je pod jeho velice silným vlivem a je zmanipulovaná.Každý den co byla Jenny u otce tak jezdil do Chomutova do bytu na kontrolu,jak vysvětloval dceři.Též vždy při vstupu do bytu dal dceři do ruky kameru a poslal jí vždy jako první do ložnice,protože se snažil mne nachytat a chtěl aby naše dcera byla první kdo to uvidí,toto se mu nepovedlo,tak jeho agresivita narůstala.Začal ubližovat nejen mě,ale i celé mé rodině,začalo to u rozřezaných gum na autě,napadením mé sestry a marného pokusu nechat vyhodit mého švagra z práce a to jen proto,že jako rodina stáli za mnou a ve všem mi pomáhali,jen jim dodnes vděčím za to,že jsem se ještě nezbláznila.Říkal Jenny,že pokud zůstane v mé péči,tak ji ihned odložím do dětského domova a nebo si pořídím jiné dítě a ji nebudu chtít.Po tomto se dcera psychicky zhroutila a já podala předběžné opatření do mé péče,podpořila mne i dětská neuroložka kde se dcera dlouhodobě léčí,kde prosila pana soudce aby tuto situaci řešil předběžným opatřením,že toto dítěti vůbec neprospívá.Opatření mi bylo zamítnuto.Situace se vyhrotila 8.12.2011 kdy jsem poslala svou dceru do školy a až odpoledne kdy ji šla vyzvednout má sestra jsme zjistili,že do školy vůbec nedorazila,otec ji odvezl hned ráno a přihlásil ji do školy v Mostě kam chodí dosud.Odmítl mi i sdělit jakou školu dcera navštěvuje,seděla jsem celý den u telefonu a zjištovala do které školy chodí.OSPOD Chomutov podal na otce trestní oznámení za psychické týrání dcery,ale ani tak nemá OSPOD kompetenci mu dceru odebrat.
    A nyní je situace taková,že jsem dceru od 8.12.viděla pouze párkrát a to jen pod dohledem kamer které vždy spouští když za dcerou přijedu,neměla jsem dceru ani na vánoce.Posledních 14 dní mě k ní nepustil a přerušil i telefonický kontakt.Proběhly již tři soudní stání ohledně naší dcery ale bez úspěchu,soud neurčil ani styk s matkou.Proto jsem podala další předběžné opatření na úpravu styku,které mi bylo schváleno,ale ani přesto mi otec dceru nevydal.Dcera je ke mě velice chladná,nechce se mnou mluvit,když jsem si přijela naposledy pro dceru,tak v její přítomnosti pronesla přítelkyně mého muže,že je dobře,že se mnou nejela,že si musí ještě malá pamatovat jak jsem jí bila do hlavy vařečkou.Takovéto nesmysly má dcera slyší den co den.Též se přítelkyně mého muže snížila k tomu,že mi píše za malou Jenny hanebné sms na mou osobu,dcera mi přiznala,že je nepsala a manžel česky neumí.Je to smutné,dcera je izolovaná od všech co měla ráda a musí žít zavřená se dvěma nemocnými lidmi.
    • kdo je nemocný ,jste vy sama paní Sapendowská,já jsem vám neřekla,že malou bijete vařečkou přes hlavu,ale kam se zrovna trefíte. A přes hlavu jste jí bila a za trest jste jí dělala bordel v pokoji a ona si ho musela uklízet a to ,že devítiletá holčička musela mýt doma záchod a vytírat to je normální ,že ano??
    • Ty JELITO! Přestaň už chlastat a trošku se nad sebou zamysli! Se na sebe podívej co z tebe je a co děláš - a věř mi, že lepší už to nebude! Ty že si celý dny seděla u telefonu a zjišťovala si školu? A jako důkaz si tam nechávala otevřený flašky od alkoholu, vajgly po zemi a použitý kondomy? To si se asi hodně nadřela zjišťováním. Za tu tvojí "DEBILITU" Už by si měla mít doma druhou Oscarovu cenu. Si slečinko myslíš, že si ta nejchytřejší? Ano, možná si - ale z těch nejblbějších! Ten rozum ti z nebe nespadne - zkus se nad tou celou situací zamyslet, a zkus pro to tvoje JEDINÝ DÍTĚ taky něco udělat. Že budeš sedět na nehtíčkách a u kadeřníka - jí radost neuděláš. A o tý výchově, bych taky ru pusu radši zavřela! Tobě se jen usmát do tý tvojí prasečí tvářičky. Že tě zadlužoval? Aha, a on si ty značkový dámský hadříky kupoval asi pro sebe ne? Wolfe - ty lodičky ty sluší *3* Větší tele, už se nikdy nenajde. Tak se na ní pořádně podívejte, je to jedinečný kousek! Smích? PEVNĚ NA MÍSTĚ A JEN PRO TEBE! Vzpamatuj se!
      • no ona je úplně hloupá,myslí si,že když teď bude malou stresovat tak že jí dostane a nedá si říct a nedá,výživné neplatí ,ale chce si malou brát.Na školu a na oblečení pro malou nemá,ale na kadeřníka a na chlast to má!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit