Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Klíma,jsem vdova a již 9 let marně bojuji o odstranění tvrdosti zákona a se 2 dcerami žiji z mého PID- 3.864 kč a ve 21.století,žijeme v bídě,pomůžete mi radou co se dá ještě zkusit,než to již úplně vzdám,mám po smrti manžela 3.stupen invalidity z psychických důvodů a není úřad,který by pomohl mým dcerám důstojně žít,s pozdravem,Řezníčková Nic jsme nikomu nikdsy neudělaly a jsme na tom hůř než v Rumunsku,je to smutné a já už jsem velmi unavena,děkuji za čas strávený čtením mé prosby a voláním o pomoc.Řezníčková
  • Dobrý den pane Klímo,
    chtěl bych vás pozvat, sice na poslední chvíli, na ochutnávku raritních stáčení skotské sladové whisky z jedné palírny na Islay. Pokud by vás setkání zajímalo,dejte, prosím,co nejdříve kontakt na info@whiskyclub.cz a zašlu vám osobní pozvánku. Za vaši odezvu děkuji. Petr
  • Dobrý den pane Klímo,
    rád bych vás pozval, sice na poslední chvíli, na unikátní ochutnávku skotské sladové whisky z jedné palírny na Islay. Pokud by vás setkání jejich milovníků zajímalo, dejte mi, prosím, kontakt na info@whiskyclub.cz a pošlu vám osobní pozvánku. Děkuji za odezvu.
    Petr
  • Dobrý den,pane Klímo,vzhledem k tomu,že se mi nepodařilo přihlásit na dikusi,chtěl bych Vás informovat o problému který se netýká jenom mne.Jde o neprofesionální přístup lékařů,kteří poškozují zdraví pacientů chybným podáváním léků. Můj případ se týká psychyatrie.Pokud by vás toto téma zajímalo,kontaktujte mne prosím na: e.mail:mirekchytil71@seznam.cz
    nebo mobilní tel:731201359
    Na takovéto téma bych měl i další příspěvek,týkající se Bohnické léčebny.Jak se tam hospodaří a jaký je přístup k hospitalizovaným.Váš paranoidní schyzofrenik M.Chytil
    P.s:moc vám i Jankovi Kroupovi fandím,samozřejmě i vašemu pořadu Soukromá dramata.
    *14*
  • Žádost o kontakt
    Dobrý den, rád bych se soukromě zeptal na něco ohledně pořadu Navlastni oci mohl, byste mne kontaktovat mailem na petrkodet@hotmail.com Dekuji
  • Dobry den p.Klima jmenuji se Jan Vala a rad bych vam nabidl zajimavou reportaz o soudnictvi jelikoz sem byl podle meho nespravedlive odsouzen i s mim kamaradem p.Dorockym.Kdyby ste byl tak hodny a kontaktoval me na tel.c 723854429 byl bych rad.Jde o kauzu Kratky,Dorocky,Vala kterou si muzete najit na internetu.Dekuji s pozdravem Vala
  • Pane Klímo,býval jste dobrým reportérem,ale to,co předvádíte v Soukromých dramatech na Primě už nemá s novinařinou,natož pak investigativní,nic společného.Vnucujete lidem obraz bezmocných a osudem postižených lidí,kteří se dostali do neřešitelné situace,ovšem zapomínáte říci,že to byla hlavně jejich nezodpovědnost a lehkomyslnost,která je do těchto konců dovedla.Nejkřiklavějším případem je pro mne případ hluchoněmých rodičů,kteří,proto aby měli větší hmotné statky,neváhali nasekat obrovské dluhy a nyní vyslali svou 16letou dceru,aby to řešila.Dovolil jsem se k tomuto tématu vyjádřit na FB profilu Vašeho pořadu,kde jsem pouze uvedl,že dluhy se musí platit,ať je člověk zdravej nebo jakkoli postiženej.Pokud tedy není nesvéprávnej...a to hluchoněmý není!!Navíc přístup otce,který nám posunky sdělil,že smlouvu o úvěru vyhodil je prostě hroznej.Nevím,koho z vašich přátel je to známý,ale vyrobit reportáž,kde není ani zmínka,na co byly peníze z úvěrů (dotyční "chudáci" jich totiž mají mnohem víc)použity a obsahuje hlavně morální apel na soucitné lidi,aby otevřeli šrajtofle...tak to už byla vaše práce.Moje příspěvky do diskuze na FB byly smazány,další zablokovány,ale jak jsem se dneska přesvědčil,lidi nejsou tak hloupí,jak si myslíte.A brzy docílíte toho,že nepomůžou ani když to bude opravdu potřeba.Hrajete si na Mesiáše,který,ovšem za cizí peníze,pomáhá a máte z toho možná i dobrý pocit,možná část dobročinné sbírky končí i na vašem účtě...nevím,vím jen jedno jste špatný novinář a ve své podstatě křivák... *10*
  • dobrý den jsem Pavel Vaculík sekta v Kroměříži rozvrátila rodinu mému bratrovi ten je profesorem na pedagogické škole v Kroměříži má tři děti kdy u rozvodového soudu jeho žena řekla že se vzdává dětí a začíná nový život s bohem moje sestra s matkou si poté vymysleli komplod na mého otce a sistematicky protože už nechtěl dávat do církve slovo života peníze tak ho obvinili že jim telefonoval že je zabije a ted je VE VAZBě já i můj bratr jsme zoufalí nemůžeme mu pomoct ale chtěli bychom o tom natočit příběh potřebovali bychom poradit a nejlépe uveřejnit tento životní osud o parazitování církve slovo života na naší společnosti.toto je můj telefon 722935936 ,,,,vaculik35@seznam.cz prosím ozvěte se děkuju Pavel Vaculík otec je po nekolika mozkovích příhodách a nevím jestli to přežije celí život to byl vzorný otec .
  • Pane Klímo,po shlédnutí Seš mrtvej tak nebreč musím konstatovat,že vaše skladba Moje Bohemia je naprosto skvělá!!!Jste opravdu všestranný člověk,a držím palce ať se daří.
  • Pane Kolíma, velice jsem si vážil pořadu Na vlastní oči. Prosím, můžete mi sdělit obdobu pořadu ve slovenské televizi, neboť bych velice rád poukázal na špatnou zkušenost s pobočkou jedné pojišťovny na Slovensku. Můžete mne kontaktovat buď emailem zkudrnac@cbox.cz nebo telefonicky na 777017117. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit