Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeden agresivní Petr už byl i na diskusi o Josefovi Váňovi starším..snad to nejste Vy ! *1* Urážel tam Josefa Váňu že ničí přírodní rezervaci,poté co si Pepa zlomil nohu ! Jinak jestli ste si nevšiml,já tady píšu fakta,ta jiná slečna jen svoje domněnky a dohady..ona si mele svou já vím svoje..Sleduju dostihy dlouhodobě,už asi 5 let intenzivněji !
  • ..je poznat že přibral ! *1* http://www.youtube.com/watch?v=zol_kMcsZFc
    Ale nevyčítám mu to,jen to konstatuju,tak na mě neútočte..to s tou nosností jsem napsala schválně ! *1*
  • No jde opravdu vidět,že ta slečna(skrytá identita)vůbec nerozumí dostihům a už vůbec neví co je to handicap u koní když dokáže napsat,že kůň nemá max nosnost.U toho jsem se opravdu zasmál.Doporučuji ti aby ses první informovala o dostizích a pak tady psala příspěvky.Akorát tady mladého Váňu zhazuješ a říkáš něco co není pravda.A vidím,že to nemá smysl se s tebou o něčem dál bavit,neboť meleš pořád jen to svoje.A slečna která reaguje na ty tvoje příspěvky rozhodně ví o čem mluví,a to že sním je každý den tak musí vědět kolik váží.A už jsi trapná jak pořád meleš to svoje a přitom nemáš pravdu.
  • Víš,co věř si čemu chceš!!!A až budeš vědět co je to handicap u koně,tak se můžeme o něčem bavit!!Já vím,že Pepa 72kg neváží neboť jsem sním každý den!!A už jsem prosím tě nepiš takové bludy a nesmysli!!!
  • Pepa Váňa starší za 5 dnů prý klidně shodil 7 kilo !! V tom videu uvedli že váží 72 kilo,takže věřím spíš jim !!
  • Proboha co to tu pořád meleš!!!Pokuď žokej má uvedenou váhu tak tu si celou sezónu udržuje(běhá,plave,chodí do sauny).A pokuď by Pepa měl 70kg tak by nemohl jezdit koně s váhou 65-69kg neboť by to neuvážil.A to že jde před dostihem do sauny tak akorát vypotí veškerou vodu z těla.A asi ani nevíš co to je handicap u koně.Váha se určije podle toho,a nee podle toho kolik váží žokej.A jak můžeš vědět jestli měl těžkou výstroj nebo nee ty si mu snad toho koně sedlala???Prosím tě nevíš kolik Pepa váží a ani nevíš nic o dostizích,tak to sem nepiš!!!A rozhodně mě nepřesvědčíš,že Pepa váží 70kg a že žokejové během týdne zhubnou přes 10kg,já narozdíl od tebe vím o čem mluvím a tuhle informaci mám 100%ověřonou!!!Tak prosím tě už tohle tady neřeš,že Pepa váží 70kg neboť to není pravda!!A když už sem něco chceš psát,tak pouze pravdu a neee nějaké tvoje doměnky!!
  • Velká dubnová však zřejmě není tím, co se Váńovi honí hlavou především, Návrat Josefa Bartoše do role jezdecké skokanské jedničky měl totiž jepičí život, po dalším zranění z Koles je největší česká překážková centrála bez prvního jezdce. Ne nadlouho, jak vysvětluje trenér. „Dohodli jsme se v Itálii s trenérem Faverem, dokud se Pepča nedá dohromady, půjčí k nám našeho mladého. Ten bude jezdit naše první šance, tady i v Itálii.“ Josef Váňa mladší se tak po roce vrátí domů v termínu, který ani jedna strana nepočítala. „Úplně nadšený asi nebude, pořídil si na letošek v Meranu byt, ale věřím, že možnosti na našich koních mu to vynahradí a uplatní se líp, než kdyby jezdil Faverovy druhé šance,“ míní Váňa - otec k angažování syna, který v minulých letech dvakrát získal český šampionát na skocích a od loňska jezdí v italském angažmá. „S Faverem jsme se dohodli jako přátelé,“ oceňuje přístup Itala. „Ví, v jaké jsem situaci, a má pro to pochopení…“
  • Ta uvedená váha (65 kg) nemusí odpovídat skutečnosti !! Jinak žokejové jsou schopni vypotit během týdne několik kilo ! Nezdravě rychle hubnou,protože mít pořád tak nízkou váhu kterou mají uvedenou není v jejich silách..Nevím jestli má 72 kilo ale tuhle váhu mu uvedli ! Má minimálně 70,protože tam neměl nijak extra těžkou výstroj !! video je tady : http://www.ceskatelevize.cz/porady/10150302913-jezdectvi/21247129162-prvomajova-steeplechase-lysa-nad-labem/
  • Noo jde opravdu vidět,že o dostizích nic nevíš...Když se podíváš na Jockey Club tak uvidíš,že Pepa má uvedenou váhu 65kilo.A koně mají handicap podle toho jaké dostihy běhají a kolik mají vítězství!!To samožřejmě vím,že kůň neváží 72kilo!!!!A taky když se podíváš na výsledky tak uvidíš že v Lysé jezdil další dva dostihy a u Sorose měl váhu 67kilo a u Maltama 69,5kilo.Tak asi těžko by je mohl jezdit kdyby měl 72kilo,to by totiž neuvážil!!!A asi těžko by to během hodiny zhodil!!Tak než sem budeš něco psát,tak si to ověř a nepiš tady takové bludy.Když tomu vůbec nerozumíš!!!
  • Jinak co je to handicap u koně ? *2* *1* Kůň nemá maximální nosnost..a stoprocentně kůň neváží 72 kilo ! Koně mají od 400 kil nahoru..i 500 či 600 kilo..
  • Kdepak ! Přibral ! Váha,kterou žokejové uvádějí oficiálně se hodně liší od reálné..pak vždycky musí hodně narychlo hubnout..jinak handicap je maximálně v golfu ! *1* *1* Znova si pusť video z prvomájové step. a uvidíš že tam o handicapu nepadlo ani slovo,ale jasně říkali že Váňa navzdory své vysoké,nejvyšší váze vyhrál..
  • Pepa nepřibral 10kilo a neváží 72kilo,ale minimální váhu má 65kilo.Takže nic zhazovat nemusí...Včera když jezdil Farnona tak ten kůň měl handicap 72kilo a neee Pepa!!!
  • jako rovinový jezdec by měl vážit jen 62,5 kila..jinak 65 kg..
  • syn Váni přibral více než 10 kilo..
  • ..přibral na 72 kilo !! Alespoň včera mu takovou váhu uvedli..Pokud bude chtít jet Velkou pardubickou,bude muset sundat asi 10 kilo..VP se totiž jezdí do 65 kilo,jezdec ale musí vážit ještě o pár kilo míń..protože se váha počítá i s výstrojí..Změny váhy jsou u žokejů celkem časté..Když ještě Josef Váňa starší závodně lyžoval,za měsíc musel shodit až 15 kilo !! Protože jako lyžař musel vážit víc..
  • nějaká ta nadávka z úst obou Josefů Váňů.. *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=CSgfNKPeWls&list=UUcfkzlPEE5NsB5joy_0CmwQ&index=3&feature=plcp
  • ..Bartošovi..
    Stáj Josefa Váni JOVAN na karlovarsku utrpěla bolestnou ztrátu. Ztratila své hned dva nejlepší žokeje: Josefa Barotše,který utrpěl těžké poranění krčních obratlů v Itálii a později si obratle opět zlomil v Kolesách.
    A také legendárního osmi násobného vítěže VP- Josefa Váňu staršího!
    J. Bartoš podstoupil operaci páteře v Plzni. Ještě před pár týdny se vzpamatovával ze zranění v Itálii a teď ho postihl další pád. V Kolesách na něj spadl kůň a to jen proto, že si přišlápnul podkovu.
    Josef Váňa starší, tedy z Itálie povolal svého syna J. Váňu ml., který stáj svého otce propustil díky J. Bartošovi. Nemohl unést, že J.Bartoš je hlavní žokej a jezdí ve stáji nejlepší koně ( s vyjímkou Tiumena, toho jezdil jako mladého). A J. Váňa mladší jezdil zbylé koně. Teď se možná konečně dočká uznání a vítězství na špičkových koních!
    Josef Váňa si vyjel na běžnou vyjížďku, ale musela být přivolána záchranka i hasiči. Stalo se totiž na dost nepřístupném místě. Více informací o události není známo, jen to, že má zlomeninu stehenní kosti.
    J. Bartoš se do sedla posadí za tři měsíce a déle a i pan Váňa si bude muset nějakou chvíli počkat...
    Přejeme Pepovi a Pepovi brzké uzdravení!
  • Největší tuzemská překážková centrála se v průběhu dvou týdnů změnila na lazaret, když jsou aktuálně zraněni první žokej i trenér. Na výpomoc právě dnes přijíždí z italského angažmá Josef Váňa mladší, kterého jsme zastihli na cestě do Česka. Veškeré informace o dnešní události mám po telefonu, zatím nevím nic víc,“ konstatuje aktuálně k situaci kolem svého otce. „cestou bych se chtěl stavit v Plzni v nemocnici a tam se snad dozvím něco navíc,“ dodává aktuálně třetí muž italského překážkového jezdeckého pořadí a zároveň dvojnásobný šampion českých jezdců, který od loňska působí na italských drahách. Do české republiky Váňa mladší přijel jako výpomoc v době léčení Josefa Bartoše, ale nyní je možné, že spolu s Pavlou Váňovou bude mít zvýšenou roli i v tréninku koní. těch má Josef Váňa aktuálně v přípravě 61, a jeho centrála je s tímto počtem daleko největší v rámci České republiky..
  • Josef Váňa bude muset být kvůli dalším zraněním operován ! Snad to dobře dopadne !!!!
  • Místo zraněného Josefa Váni (po pádu z koně má zlomenou stehenní kost) dočasně zaujme žokej Josef Váňa mladší, který se právě dnes přesouvá do Česka ze svého současného angažmá v Itálii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit