Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty seš kdo ? Ta kamarádka co sem psala před časem nebo kamarád ?
  • To je sice pravda,ale talent má a to se musí nechat *3* každý nemá to štestí umět jezdit ikdyby sebe více chtěl
  • Je to ta,co loni přinesla Josefovi Váňovi staršímu bundu po VP,protože
    ji při oslavách ztratil..
  • *1* To víš,že má,když je to syn nejslavnějšího žokeje !
  • Prostě má hlavu,dvě nohy a ruce,tak se z toho nezblázníme..
  • ..já vám teda napíšu realitu ! Líbí se mi Pepa Váňa starší,tohle
    je pouze syn..Je to jen kopie jediného originálu a proto se mi taky
    nelíbí..No a taky proto,že jsem o 2 roky starší než tento junior ! *1*
    Prostě je to jen syn,který by nebýt otce nikdy nejezdil !
    To Pepa Váňa starší si vydřel svoji cestu a to obdivuju !
    Je to jako by Jágr měl syna,byl by to prostě už jen syn slavné hvězdy,
    který by byl porovnován..úspěchy i vzhledově..
  • Nee..ta to není..to už bylo před časem vyvráceno !
  • http://foto.osobnosti.cz/josef-vana-ml-552170 Tahle ta holka se kterou Pepan tančí,vzadu,by podle všeho měla být jeho přítelkyně :)
  • Tak snad ti to došlo...
  • Zkuste to znovu prosím lenickabe@seznam.cz :) nic mi nepřišlo
  • Na ten váš e-mail nejde nic odeslat...poslal jsem tam ten kontakt
  • Však já nic proti nic nemám,jen mě prostě zajímá jak vypadá nic víc.chci jen veďět kdo má to štestí být s ním
  • Proč vás tolik zajímá jeho holka??Já si myslím,že je to jeho soukromá věc... *3*
  • Budu ráda,za fotku i kontakt.Stačí mi to poslat třeba na EMAIL můj email je lenickabe@seznam.cz
  • A nemůžete mi poslat nějakou fotku kde jsou spolu,prosím ? :) stačí odkaz,chci ji vidět
  • No,tak samozřejmě že mají spolu fotky... *3* A tak na dostihy s ním přijede,ale pak spolu asi těžko budou když jezdí.A kontakt by se mohl sehnat,kdyby slečna měla zájem...Já ho mám...*3*
  • Andrej taky ho vidam casto na dostihach. V Meranu,Pardubicich Mostu a na dalsich zavodistich a taky jsem ji nevidela.Me by stacilo ho jenom znat,treba mit na neho nejaky ten kontakt nebo neco takovyho,ale to asi nesezenu *9* stacilo by mi ho mit jako takoveho kamarada..Vzdyt vite kamarad taky rad *1* *14*
  • *9* aha,ještě jsem ji nikdy s nim neviděla,poněkuď zvláštní,nemají spolu nějakou fotku ? *13*
  • Ano už jsou spolu 2roky a teď spolu žijí v Meraně.A jeho přítelkyně se taky zajímá o dostihy,takže s ním jezdí na každé dostihy.
  • Jak já ji závídím :) určitě má na výběr tolik holek,to musí být něco chodit s ním třeba po závodišti :P waau..sen a jje už s tou holkou dlouho,nevíte ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší