Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je to číslo na mobil,tak bysme mu mohli alespoň poslat sms zprávu
    s dodatečnou gratulací k narozeninám..asi to zkusím !
    Snad se neurazí !
  • Jedině poprosit třeba mladého Váňu nebo třeba Pepu Bartoše,až ti dají jeho email.. *3*
  • To není přítelkyně,ale Bartošova manželka ! V obličeji se mi moc nelíbí..myslím,že Bartošova manželka taky profesionálně jezdila..
  • Tak ho dám i sem,doufám,že má stále stejné číslo : Josef Váňa (starší)
    Předseda AČTJ
    tel: +420 602429629
  • Však ano,já to takhle myslela,že si myslím,že chodí s normální holkou :) ale pouze podotýkám,že si k němu dovedu více představit takovou holku neříkám barbínku,ale takovou tu jak potkáváváme na dostizicíh,šatčiky,kloubouky,podpatky:-)Napříklád přítelkýně od Big Joeho ta taky na první pohled vypadá jako barbínka,ale bude to úplně normalní holka,viděla jsem,že dokonce vodila sixteen,takže ke koním má asi taky blízko,což je super..Ta jeho přítelkýně,je moooc pěkné..proto chci vidět i od našeho milého PEPEHO..
  • Pokud na Pepu staršího někdo máte email,tak ho prosím uveďte,ráda bych mu napsala ! Telefon na něj je uveden na blogu josevanajebuh v rubrice kontakt.
  • Na Pepu staršího bohužel nikde email nebyl uveden,jen telefonní číslo,ale zatím jsem neměla odvahu mu zavolat !
  • Já jsem mu jednou psala email..jenom přání k narozeninám,protože mi tady
    někdo dal jeho email..Něco mi odepsal..snad to byl pravý Josef ! *15*
  • Jestli teda nepřibral,tak je hubenej a to se mi nelíbí ! *1*
    A měří prý 180 až 182 cm ! Kdo to víte přesně,můžete to napsat !
  • Není to jedno ? *15*
  • No,tak to vas asi zklamu,neboť Pepe na "bárbínky" není.Jeho přítelkyně je úplně normální holka,která pracuje ve stáji a vůbec jí nevadí že se u toho zašpiní.A na takové ty "bárbinky" má svůj názor,takže asi těžko s nějakou takovou bude chodit.
  • Ahoooooj Pepe,mám tě moc ráda,jsi skvělý žokej. :-)koně ,které jezdíš jsou nádherní..Co se týče toho co tady řešíte,já si myslím,že ta jeho bude úplně jiná než asi očekáváme,možná to bude obyčejná holka,ikdyž mi k němu jde více ten typ řekněme BARBÍNKY *3* nic proti..
  • Jj,vážně to tam říká,pan Váňa :-) mohli ji ukázat i do tv :P až máme představu..
  • Alespoň to řikal Pepa starší v televizi..že jak slavil loňské
    vítězství,tak cestou po pardubických hospodách ztratil bundu..
    http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/exkluzivni-rozhovor-pri-oslavach-jsem-ztratil-bundu-rika-zokej-vana.html
  • Tak to je hodná,že mu přinesla bundu :D
  • Aha,já nevěděla,myslela jsem že tahle je ona..:) chci je někdy spolu vidět *14*
  • Sama jezdím, o tom talentu je to vážně :-) samozřejmě to co píšete vy tomu patří také ..
  • Není to o talentu,ale o dřině a odříkání..a hladověnííí *6*
  • A ty seš kdo ? Ta kamarádka co sem psala,kamarád nebo kdo ?
  • Ne,veřejná ! *1* Už se o nějaké i psalo i v knize,ale to byla nějaká jiná,protože šlo o dobu před 5 nebo 6 lety..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší