Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha,já myslela že tohle je ona
  • Ne není...
  • http://www.galopp-reporter.cz/galerie/2012/tvare-veke-pardubicke-10-2012 Tahle je myslím jeho holka je s paní VáŇovou taže je to dost možné :)
  • http://www.galopp-reporter.cz/galerie/2012/tvare-veke-pardubicke-10-2012 není to náhodou tahle :) Děkuji za odpoveď *3* teda ta se má .. *14*
  • Ano Pepča přítelkyni má... *3*
  • Ano má přítelkyni...
  • Loni ji měl,letos nevím ! *15* Ale asi má !
  • Ahoj,má JV junior přítelkýni? docela by mě to zajímalo..
  • Josef Váňa ml.: "Do Itálie se chci ještě vrátit."
    V zimním rozhovoru žokej Josef Váňa mladší plánoval zůstat v Itálii celou letošní sezónu. Osud tomu ale chtěl jinak, kvůli zranění otce a žokeje Bartoše se vrátil domů vypomoci své stáji a odměnou (nejen jemu) byla tři vítězství na úterních prvomájových dostizích v Lysé nad Labem.
    Jaké výsledkové ambice jste měl před úterními dostihy?
    "Ambice byly velké. Chtěl sem se ukázat v dobrém světle českému publiku a hlavně mé rodině. Návrat ale vyšel opravdu na výbornou."
    Jak se Vaším pohledem zrodil hattrick?
    "Samozřejmě jsme měli také hodně štěstí. Ale myslím, že naše stáj si ho zasloužila po těch týdnech hrůzy, které si prožila. První dostih byl dost početný, tak jsem se rozhodl jej odvodit, což se pak ukázalo jako správná volba, Farnon dobře skákal a poradil si i s velkou zátěží. Druhý dostih, ten byl vydřený! Soros je profík, ale také velký lenoch. Po čtyřech kilometrech přemlouvání a vyjíždění mi to naštěstí vrátil vítězstvím. No, a třetí dostih byl zase velmi lehký. Maltamo dobře skákal a v podstatě jen cválal. bez problémů odcválal dvě kola a vyhrál asi o dvacet délek. Řekl bych, že je to kůň pro italské dostihy."
    Jak v současném režimu fungují stáje na Bohuslavi?
    "Stáje fungují pořád stejně, koní máme přes šedesát a přiznám se, že polovinu jich ještě ani nepoznám. Lotů se jezdí kolem čtyř za den, zaměstnanců máme asi deset."A Váš osobní výhled na nejbližší období?
    "Chtěl bych co nejvíce pomoci rodině na dostizích i v práci, ale také bych se chtěl vrátit ještě do Itálie. Takže počkám, až tady vše bude v pořádku, až se trenér s prvním stájovým jezdcem uzdraví a opět „vezmu čáru“:-)"
  • Bohužel Vás zklamu,ale já nejsem přítelkyně Pepy,jsem pouze kamarádka jeho přítelkyně.Ta by sem nikdy nic nenapsala.A já jsem reagovala na ty příspěvky protože vím,že to není pravda,že Pepa váží 72kg.Ale to je jedno nebudu se tady s Váma hádat a zbytečně urážet.Každý máme právo na svůj názor a každý ať si věří čemu chce.
  • fantaziro
    Pokud je ta anonymka co sem psala skutečnou přítelkyní Josefa,akorát se tady bohužel ztrapnila..Doufali jsme že je přátelštější a né hned tak hádavá.. *6*
  • fantaziro
    Promiňte že vám do toho vstupuju,ale pokud bych já byla přítelkyní Josefa,asi bych sem nepsala..přece jenom nedávno ji tady lidi řešili..jak vypadá,jak se jmenuje a tak.. *1* Navíc si myslím že by to ani nebylo vhodné..
  • No já ani nevím kolik vážím sám,natož moje přítelkyně ! *2* Já oba Váni taky osobně znám,ale nejsem nikoho z nich přítelkyní ani přítelem ! *1* Sem jen kamarád či známý,řekněme..
  • Ne nejsem nějaký agresivní člověk,který útočil na pana Váňu,ale spíše naopak znám se sním.A znám i Pepu osobně.A slečna která ví,že neváží 72kg,to ví protože je to jeho přítelkyně.A ta musí vědět kolik váží a kolik ne.Ale myslím,že tahle debata je úplně zbytečná,neboť to je pouze Pepova věc kolik váží.Takže myslím,že už to nebudeme rozebírat a hádat se o tom.
  • wauworld
    ať si váží kolik chce ! *1* Mimochodem váha se za den může změnit i o 3 kila i víc..záleží na tom kolik toho sníme a vypijeme..
  • wauworld
    a já jsem Paris Hilton ! *2* *2*
  • wauworld
    Petře proč tak zhurta ? *15*
  • wauworld
    přibral to se stává..třeba to zase sundá..
  • wauworld
    Už se nehádejte ! A Pepane,nevaž se odvaž se ! *15*
  • nauč se nejdřív pravopis !! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit