Přejít na výpis diskuzí

Joseph Morgan

OSOBNOST 16.8.2011 
259 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé je, že ta dnes už paní, která má dceru s Josephem Morganem je moje švagrová. Má dceru, které je 5 let a je to jeho dcera. Musím to snad vědět, když jsem ho sám několikrát viděl...holčička za ním jezdí do Ameriky skoro každý měsíc. Nepomlouvejte někoho, koho neznáte a nezuřte!!!! Urážejte svoji rodinu.!!!

  • Je to naprosto skvělý herec a role Niklause Mikaelsona mu neuvěřitelně sedla, je vážně kouzelný *14* , i přesto jaký je to občas psychouš :D zamilovala jsem si to už v Upířích denících a trochu mě mrzelo, že v nich přestal hrát, ale aspoň má mnohem víc prostoru ve svém vlastním seriále The Originals, kde je naprosto úchvatný stejně jako jeho "bratr" Elijah :) A doufám, že The Originals bude mít nejmíň milion sérií :) *14*
  • Je to moc skvělý herec a také má mezi c dobré filmy
  • Je to skvelej herec
  • Všechno nejlepší k narozeninám.....
  • *14* Happy birthday!! I love you!!! *14* *14*
  • Happy birthday!!!!! ♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dneska má 34. narozeniny *3* :3 Tak všechno nejlepší *3* *4*
  • To co prezentuje Joseph na tom svém fcb profilu Joseph Martin ( https://www.facebook.com/people/Joseph-Martin/100007577017906?fref=photo ) jako svojí dceru, tak to není jeho dcera, ale dcera Václava Noida Bárty a jeho přítelkyně modelky Gabriely Dvořákové.

    Je to celý podvrh od začátku lidi, žádnej Joseph + jeho čeká přítelkyně a dítě neexistují...
    • On to není ani jeho profil, Joseph Morgan totiž FB profil nemá, Jak několikrát sám uvedl má pouze Twitter, na kterém komunikuje. Je štastně ženatý s Persii White. Čili máš pravdu je to celé podvrh a výmysl. Joseph NIKDY nechodil s žádnou ČEŠKOU leč by si to leckterá přála a nemá ani dítě ! *3*
  • ses frajer *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit