Přejít na výpis diskuzí

Joseph Morgan

OSOBNOST 16.8.2011 
259 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já asi viděla jeho dceru naživo. Je tmavovlasá, trochu kudrnatá a oči má úplně jako Joseph. Moc hezká a normálně si malovala s její maminkou, to která s ním byla spojovaná. Je to jeho dcera nebo ne?
  • Tak už se asi narodila Josephovi dcerka :)

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1506740396255180&set=a.1379949665600921.1073741830.100007577017906&type=1&theater
    • To je dcera josepha a persie predpokladam?
      • To předpokládáš špatně. Tys někde četl, že je Persie těhotná? Je krásná jeho dcerka.
        • Tak skym má joseph to dítě - dcerku'?


          Nebo to není pravda?
          • s nikým ,nemá žádnou dceru zatím
          • S Persií ne.
    • Ty jo krásná. Kolik má vlásků.....jé.
  • Jo když se ozývají její kritici a nesnášenliváci. Mohli byste mi vysvětlit jak je možné, že si normálně povídá na fb s pravým Ianem a Nikol Reed, Danielem Sharmanem a Nathanielem jako by se nechumelilo? Toto jsou důkazy a ne vaše řeči. Já četla jejich diskuze a je to normálně hovor jako mezi přáteli.
    • Pavlíno ty jsi vážně éro co ? všechny ty jeji vymyšlené profily nejsou pravé, ale faky...ani jeden z nich není žádný z herců TVD /TO . Oni by se zahazovali s nějakou nulou z nějakého divadla ? Slečna je asi zamindrákovaná až na půdu, když si musí vymýšlet neskutečné lži a drby. A mimochodem s Klausem by chodila nebo žila těžko..Klaus je ve skutečnosti vymyšlená postava...nebo ona snad chodí s nějakým upírem ? Jak můžete lidi naletět takové pitomině a ještě roznášet drby o tom,že není štastný s PERSII ? stydte se ! a hlavně by se měla stydět ona slečna, která si to celé vymýšlí !
  • Já tu Petru znám z divadla, kde dělá dramaturga a nemíním tu teď řešit jestli chodí nebo žije s Klausem. Myslím, že jako dramaturg pracuje moc dobře, tak nějaký talent mít musí. Těším se na další sezóny co uvede. :) Ke Klausovi - já se vždy divila, že si nenašel nějakou mladou holku, ale Persii. Zamilovat se přece mohl jinde, tak já vlastně nevím, co řešíte.
  • Jo a že jsi tak dobře informovaný, kde se co řešilo a docela vystupuješ agresivně jako on.
  • eLiško, jsi úplně mimo, nejsem žádný Furi, pokud je to shoda jmen s adminem z Originals, tak je to jen náhoda.
  • Furi měl být komediant ty vogo. Cami on tak prská po každém, kdo nepěje píseň co on chce slyšet. Takový kravál se vždy dělá, když to smrdí pravdou. Kdyby mohl upálil by tu Petru i nás. Persii bych pak blejznul. Fuj!
  • Caminko zrovna Ty tady vážně jednáš slušně, to tedy ano. Pročetl jsem skoro celou diskuzi a jakmile někdo projeví názor odlišný od tvého, tak se do něj hned pustíš a nadávkami nešetříš. Zde rozhodně neprobíhá normální diskuze :) Caminko máš dost podobné agresivní a vulgární výlevy jako Petra na diskuzi Originals, zajímavé :) A prý, že bude zajímavější, kdepak, tahle chorá chudinka nezajímá už opravdu nikoho. No nic, nemám čas se tady zabývat smyšlenými příběhy o Petře a Josephovi. Josephovi zdar :)
    • Seznamte se pan Honza je administrátor stránek Original a je to takový, že musí být vždy po jeho a běda tomu, kdo mu řekne něco špatného. Mimo to já jsem teď kolegyně Petry z divadla, je to úžasná ženská a vůbec bych si dala pozor na to, že by měla být psychicky nemocná.
      • To víš, že jo :) Bla, bla, bla, běž se na psychiatrii léčit rovnou se slečnou Petrou :)
  • Ale děvčata prosím Vás. Ta vaše Petulka Navrátilová alias buffytka a asi sto dalších přezdívek je "stará známá firma", na serveru o Originals se projevila už mnooohokrát v diskuzích, chlubila se tam, že chodí s Josephem a další blbý kecy a odkazovala na svůj facebook, odpovídala si tam sama sobě pod asi xx různými přezdívkami (potvrzeno od administrátora) a tak dále. Prostě jen pošahaná fanatička co to nemá v hlavě v pořádku. Řekl bych, že tady se děje to samé a Petra Pošahanka si tady píše sama pro sebe. Je neuvěřitelné, jak může být někdo takhle ujetý, slečna to nyní povýšila dál, když si hraje na tajnou manželku Josepha. Měla by vyhledat odbornou pomoc...Petro vzpamatuj se a začni žít normální a reálný život, ne sci-fi příběh s Josephem.
    • Tak si nám to řekl a co? My nejsme nesvéprávní, jak si asi ty myslíš. Dokážeme si udělat názor sami a tím, že ji špiníte ji zvyšujete jen náš zájem o ni. Když se většinou někdo moc špiní, označuje za blázna, většinou říká pravdu. Už si nám tu vše řekl, my si budeme dávat pozor, aby nás neuhranula a už si to odpusť. Oni totiž tady byli i lidi, co ji znají. A už tím, že nás tady označuješ za nějaké výmysly, narušuješ tu normální diskuzi, kdy nikomu neubližujeme, vystupuješ tu jako nějaký šéf osvěty nás pěkně štveš. Běž si povídat na ty diskuze, jak chceš, ale prosím nám sem nechoď. Žádám tě slušně, pokud na to vůbec reaguješ.
  • Slečna Petra by se měla asi léčit někde na psychiatrii, schizofrenie je nebezpečná...
    • Víš, že to tady nikoho nezajímá. Tak jsi někam! Ještě k tomu si pleteš pojmy, schizofrenie je pokud by si myslela, že je Persie což mladá holka myslím nechce, nedělej chytrého, když nevíš ani co říkáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit