Přejít na výpis diskuzí

Joseph Morgan

OSOBNOST 16.8.2011 
259 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbožňujem ho! Ten jeho britský prízvuk! *14* A neuveriteľne zbožňujem, keď v The Vanpire Diaries balí Caroline, ako sa usmieva.. tak dole sa kukne a usmeje.. waaa :D *1* *14* *14*
    • joooooooo ! ten jeho sladký pohled a úsměv, uplně provokativní ! :) je z nich nejlepší !
  • V The vampire diaries ho žeriem dufam že ho tak skoro nezabijú lebo Klausa hraje perfektne ta rola mu fakt sadla je tam tam totiž najlepší zo všetkých
  • zbožňuju jeho hraní a úplně miluju jeho přízvuk, ten je prostě dokonalý
  • The vampire diaries tam byl nejlepsi *1* ze vsech upirů
    • Mrs.Wesley
      To teda ne něj je tam Stefan
  • jo, on je naprosto...dokonalý...můžu nechat oči na obrazovce vždycky jak nádherný je! Nemá konkurenci *14* *14* *14* *14* *14*
  • Josephovi to s Persii vůbec nesluší.. jsou každý úúúplně odlišní. Víc se hodí ke Candice. Doufám, že se dají Candice a Joseph dohromady. Škoda, že je zasnoubená.! Team Klaroline ! ALWAYS AND FOREVER. AND TEAM CANDICE + JOSEPH ! ALWAYS AND FOREVER..! ♥
  • Mrs.Wesley
    Já chci aby se Caroline vyprdila na Taylera a konečně byla s Klausem!!je tak uzasnej!!*14**14*mě se líbí že je čestný,je to villain a že má city ale se*e mě ze má ve 4.sérii dítě s Haylley*9**10**14*
  • Miluju ho!! Je nejkrásnější!!!! *14* *14* *14* *14*
  • je moc hezkej a s candice vypadal moc hezky par *14* *3* *4*
  • Mnohem zajímavější je, že Persia ani na oficiálním fb ani twitteru nemá s Josephem jedinou fotku. Podivný vztah a zasnoubení, to vám řeknu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit