Přejít na výpis diskuzí

Joseph Morgan

OSOBNOST 16.8.2011 
259 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký je teda v posteli? Neříkala ta jeho přítelkyně
  • smiley15
    Je moc hezkej a jsem moc ráda že chodí s Candice a to jsem o tom nevěděla..
  • V TDV je nejlepší postava bez něj by byl seriál o ničem !!!! *14* *1*
  • Happy birthday Joseph *4*
  • JoDaPaNi
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Tak v červenci máte Josepha, Daniela i Claire v Praze v Kongresovém centru. *14* Že zrovna Praha co?
    • Kde jsi to zjistil? Nikde nepíšou, že by měli ti tři přijet do Prahy... Kolik je na tom pravdy lidi? *8*
      • Na Originals.cz. Možná to je Apríl. Pokud ano, byl to trapný apríl. Říká se, že měli přijet v létě. Jestli je to pravda? Třeba napadne zorganizovat něco tu Josephovu borku.
        • By bylo fajn, kdyby přijeli, hned bych se jela podívat, i když bydlím na druhé straně Česka. *3* Doufám že to apríl není. I když... Dívala jsem se na oficiální stránky Kongresové centra Praha a nic tam o tom nepíšou... Tak asi nic, ale mohly by přijet, Joseph sám řekl, že miluje Prahu... *14* *1*
  • Ještě se Vám ožení v Česku. To padne slz co?
  • Můžu se zeptat? Co je pravdy na tom že chodí s Candice?? :)
    • Candice užje zasnoubená s někym úplně jinym
    • Oni spolu DOOPRAVDY chodí...
      • Nechci ti kazit radost, ale Joseph chodí s tou, která hrála v TVD matku Bonnie.
    • Někteří si to nechtějí přiznal, ale nic.
  • Klaus je uplně seeeeexi♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Bohužel souhlasím s tím tvrzením, že Joseph bývá často v Praze a má tady novou známost. Já ho viděla face to face v Praze, byl asi s přítelkyní v jedné kavárně u Staroměstského náměstí. Poznala jsem ho jistě, to se mi asi zdálo. Mluvil normálně anglicky a slušelo mu to. Měl sexy koženou bundu. Něžně tu svoji políbil. Možná mi tu někdo bude tvrdit, že jsem byla sjetá nebo měla vidění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit