Přejít na výpis diskuzí

Joseph Morgan

OSOBNOST 16.8.2011 
259 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naše velká americká herečka Persie točí nějaký televizní film Castle Ridge, samí neznámí. :) Neměla by jít raději do hereckého důchodu než taková komedie. :) Ta Petra jen za tento rok hrála - ve filmu anglického režiséru Red Green Blue, hrála vedlejší roli v Child 44, české filmy - Správnej dres s Mádlem, Krycí jméno Holec, jo a Císař s Andrienem Brodym. Ta holka má bez protekce víc práce než Persie v Americe. :) Já být Persií propadnu se ostudou. Ona snad žije z toho, že hrála v tom seriálu Girlfriends, to nikdo nezná ty vole. :(
    • :) :) Kdo by se na ni díval v Americe? Holt někomu nepomůže ani "protekce". Asi ta Petra nedělá ze sebe takovou hvězdu jako ona, chce dělat dobře práci a to má bez protekce. :) K tomu není co říct. Já o tom seriálu v životě neslyšel. Aby ta Petra nebyla lepší než Joseph. :)
      • Ty vole, já viděla fotky z natáčení. Persie zase výraz přijela Julia Roberts, kdo ji namluvil, že má nějaký talent? :) Škoda, že vám to sem nemůžu hodit. :) P..a. Tady máte odkaz https://www.facebook.com/CastleRidgeATL/photos/pb.1462830897280916.-2207520000.1416330665./1466375053593167/?type=3&theater
        • Ona si fakt myslí, že je herecká hvězda. Proč ji to někdo ze soucitu neřekne, že má přestat s tou ubohou kariérou a chovat raději ty pinče co má. Ten výraz, nosíček nahoru - to je pipka, řekla si to správně. Já už věřím, že je to obyčejná slávokopka, která je sama nemožná. Moje kamarádka zná tu Petru z tanečních hodin u Yemiho a ukazovala mi fotku a je to náhodou kočka, je pěkná. Nevím co se to tady zase blilo za pomluvy. Vypadá furt jako holčička, vůbec bych ji netipovala 30. Přesně, chce něco umět sama a ne ta stará babka co si snad myslí, že je Roberts. Persie se to dozví a vyšmátrá poslední milimetr talentu a bude z toho Oscar. :)
          • :) Pinče. :) Víš jak ona si myslí, že když se fotí vedle Josepha je ona ta diva, bože je tak ubohá. Ty její infantilní gesta, je ji 42. To ji někdo neřekl? Aspoň vím, proč mi neseděla. Vždyť i tu Bonnie matku hrála jak mrtvola, ještě že tam tak často nebyla. Zatočila rukama nad hrncem a odletěla na koštěti. Bože, to je cow! Znáš to, neznají ji a štve je, že má Češku a ne je. :) Prý Oscara. Jedině, že by natočila lechtivý film a na to by musela mít dubla. :) Jestli Joseph není s tou Petrou, uděláme petici, aby mu dali klystýr a hypnózu, aby se vzpamatoval. Takovou namyšlenou veš.
  • Ahoj lidičky :) Chci se jen zeptat, jsem hrozně zvědavá :) Vy kdo znáte tu Petru, není toto ona ( je to fotka z toho Josephova fcb)? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1480892905506596&set=a.1379375988991622.1073741825.100007577017906&type=1&theater

    a ještě je jedna fotka asi s tou samou slečnou tady https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1479672008962019&set=a.1379375988991622.1073741825.100007577017906&type=1&theater

    Doufám, že je to všechno pravda a že je Joseph vážně s tou Petrou, ta jeho nynější "žena" Persia je mi hrozně nesympatická :/ Mockrát Vám díky za info :) ahoj, Adrien
    • Když tak se ji ozvi na fb:
    • Oni ti, co ji nevěřili, tak nikdy nevysvětlili, že má v přátelích skoro všechny z VD a To. S Trevinem jsou prý jako sourozenci. To nikdy objektivně nevysvětlili. Klidně ji zkus požádat o přátelství, je normální, neboj.
      • *1* *1* *1* *1* OMG jako sourozenci holky vy fakt potřebujete doktora a seznámili se na hasičskémplese v Olomouci ne ?
    • Ta druhá myslím, že je to ona. Ona Petra má teď rovnou ofinu po oči, tmavovláska, tak myslím, že ano. No je hodně důkazů, že ji píše zamilované komenty, píše si prý na zdi básně, chlubí se vánočními dárky pro ni. Vypadá to, že s ní opravdu je, byly i nějaké drby, že spolu čekají miminko. Jako já Persii nemusím vůbec, připadne mi, že se vedle ní Joseph změnil k horšímu, teď zase když jsem viděla poslední video s ním vypadal sice unaveně, ale úplně zářil, smál se no prostě jako zamilovaný. Připadne mi, když vidím ho s Persií na fotce, že nevypadá zamilovaně. Petra si teď přidala do přátel Daniela Sharmanna, vypovídala jsem si s ní - je pohodová, ale o Josephovi moc mluvit nechce. Nedivím se, oklepává si nás - hodně fans ji uráží.
  • Hádáte se a stejně byste všichni nejraději věděli, jaký je Joseph" Klaus v posteli? *6*
    • To zajímá snad každou. Vzhledem k tomu jak Mrs. Joseph mlčí o Josephovi jako celku, toto jen tak neprovalí. Podle mě dost dobrej. *16*
      • Nevím jaký je Joseph v posteli, ale tipuji jak řekla Eliška. Říká se, že muži co měli staré ženské - kobry musí být vynikající milenci. Spíš mám další věc, všiml jsem si, že Mrs. Joseph si vzala Josepha asi o den později, co média oficiálně udali svatbu Josepha a Persie. Té Petře to nastavení fb vyhodilo na pár minut v profilu a ona to hned potom asi zakázala nebo to má nastavené pro vybrané lidi. Já myslím, že oblbli úplně všechny a viděl jsem i fotku ze svatby. Tak kušujte!
        • Já to tušila už dávno. Kdyby to byl podfuk celé, Joseph by s tím něco udělal nebo by ona byla v blázinci, kde ji všichni chtějí vidět aniž by ji znali. Já víc důkazů nepotřebuji. Že se Joseph fotí s Persií, mohou být přátelé a ona se nacpe na každou párty kde může, tak jako doprovod proč ne? Nakonec já Josepha s ní nikdy neviděla ruku v ruce, že by ji políbil nebo vypadal v její přítomnosti happy.
          • Já si toho taky všimla, že nevypadá vedle Persie úplně jako happy. Joseph na svém profilu psal, že má první vánoční dárek pro svoji lásku a ním to nekončí a pak zveřejnil fotku krásného prádla s podvazky a jako úplně nevypadalo, že je pro Persii. Zveřejňuje na fb takové různé zamyšlení a vzkazy pro svou lásku a odpovídá to úplně myšlení Josepha. Poslal té Petře píseň od Labrintha - Jealous a to je celkem zamilovaný song. Buď ona je fakt jeho žena nebo je do ní zamilovaný.
  • Hlavne se tady nepoperte
  • Persii nemusím a Petru znám z natáčení. Vadilo mi, že Joseph byl pohodář, příjemný k fanouškům než tedy potkal Persii. Od té doby je divný, když jde s ní a potká fans, jako by měl snad zákaz. Hrozně se s ní změnil, nepřipadlo vám? Ona nemá jinou práci než s ním chodit jako ocásek. Je trapná.
  • Já tady nikoho neurážím :) to vy tady pořád akorát nadáváte, když někdo nevěří té lovestory Petra/Joseph, já jen předkládám zjištěná fakta *1* Ano, prve se mi jevilo, že to s tou Petrou je možná pravda, ale postupně mi čím dál víc připadá, že je to podfuk a výplod nějaké choré mysli :) A to jak se tady oháníte tím, že má v přátelích toho a onoho z TVD nebo TO, jste si jistí, že se jedná o pravé profily? Fake profilů slavných herců je na fcb až až. Tak se v pěkně uklidněte, dejte si nad postel plakát Josepha s Petrou a sněte o jejich krásné sluníčkové lásce třeba do konce života:)
    • Už se tisíckrát říkalo, že to jde ověřit podle toho, že existuje oficiálně známý pravý profil Phoebe a Iana a Charlese, který má asi deset tisíc přátel a sledujících a toho má ona v přátelích. Když řeknu, že má pravé profily, stejně budeš oponovat. Třeba fb ženy Sebastiana Roché je jen jeden, fake neexistují. Ty jsi dej nad postel Josepha, do postele Persii a sni. :) Proč si ji tedy nikdy nenapsala - Petře, bojíš se co? Když ji lustruješ, bylo by to slušnost.
  • Tak si klikni na ten odkaz níže, tu fotku z ultrazvuku tam normálně má, tak si asi slepý :) nic si nevymýšlím :)
    • Mohu se Kuk na něco zeptat? Pročetla jsem to tu celé a mě udivuje, že si od naprostého obdivu, který si měla k té Petře na začátku. Že zná tolik lidí atd. došla k ubohému urážení. Nechápu. Nikdo mi nevysvětlil, já žádala o přátelství Stevena McQueena, který tam má kolem 3 tisíc přátel před třemi týdny, napsal mi, že mě nezná a bere jen své známé, přátele. Petra ho tam v pohodě má, tak i Charlese. Podívej kdybych věřila tvému názoru, že je to lhářka - proč ji vzali do přátel? To ona letěla do Atlanty, narušila natáčení a se všemi ( Nina, Nikki Reed, Nath, Charles, Trevino, Matt Davis, Steven M. Nina, Claire Holt, Roché, jeho žena) si potykala? To mi tady tvrdíš, že toto je všechno náhoda? Hmm tak ti na to kašle rudej dráp. Toto je důkaz, děvče. Už sklapni a mlč!!!!!!!!!!!!!
      *16*
      • Předložila jsem dost důkazů o tom, že je to fake, takže at si každý koho to zajímá udělá svůj názor. Naprostý obdiv k Petře jsem nikdy neprojevila, to nevím o čem to mluvíš. A měla bys si dát trochu pohov, at to s tebou nešlehne *1* *1* *1*
        • My s tím fakem jsme na fb v přátelích, nech nás udělat si vlastní názor bez tvé propagandy. :) Ty se uklidni, já to nepotřebuju. Mám z tvých argumentů pr... Ty jsi začala s tím, že Joseph všechny obešel a má jinou manželku než starou kérku, tak nevím co tady osnuješ. Uklidni se a my si budeme povídat s Petrou a uděláme si obrázek a nežárli na ni. *16* Nic jiného z tebe nemluví. Už dej pokoj, prosím. Běž si hrát někam s panenkou Persií
      • Ještě i ten co hrál strýce Eleně? David Anders? Jo toho tam má taky přece a Danielle ještě, Paula, Iana, Persii - mimochodem. Je fanynkou Matta Ryana. Jo a něco jako mimo mísu - ona má ve stránkách, že se ji líbí Swansea. :) To snad víš Kukínku, kdo má k tomuto místu vztah?
  • Lízánko. Já se díval na jeho profil a nic takového tam nemá. Vymýšlíte si. Dejte už pokoj. Náhodou kočena. Kdybys dělala v umění, tak bys věděla, že takhle se normálně práce hledá. Už se na to vyserte a nechte se od Persie konečně vylízat. Blábolte si tu s Penny, nikdo jiný Vás neposlouchá. *12*
    • A mimo jiné, já tady nekritizuji to jakým způsobem hledá práci, ale to že je vážně neatraktivní *1* a Joseph na fcb tu fotku u ultrazvuku normálně má, klikni si na odkaz, jsi asi slepý *5*
      • Vidíš a mě jako chlapovi se líbí. Hlavně už dej pokoj. Já ji mám na fb v přátelích a nepotřebuji se hádat s nějakým anonymem. Ty s ní nežiješ, víš. Ženské a chlapi mají rozdílné vkusy. Přestaň slídit a najdi si raději ženskou, třeba Persii.
  • hahaha, Joseph má ted na té fcb stránce jako úvodní fotku fotku miminka z ultrazvuku :) jenže tenhle obrázek pochází z tohoto českého článku

    http://kojeni-tehotenstvi.cz/vyvoj-miminka-podle-ultrazvuku-v-i-trimestru/

    Hahaha, tak to je vtipný, stačí se mrknout na jeho obrázek a srovnat s tím v článku, jsou totožné :) Pochybuju, že by si Joseph dával na profil cizí fotku mimina a ještě k tomu z CZ stránek. Ten člověk co Vás tady balamutí je navíc úplný amatér, pokud umíte z utz "číst" tak vidíte datum 2.října 2000, takže to už má asi 14 letý dítě ne? :D
    Zde je když tak odkaz na ten jeho profil a tu úvodní fotku

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1491028527826367&set=pb.100007577017906.-2207520000.1414741570.&type=3&theater
  • Lidičky to vážně věříte, že má Joseph něco s touhle hrůzou? To snad radši ta divná Persie :(

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4936796185073&set=pb.1453669915.-2207520000.1414740677.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft31.0-8%2F883414_4936796185073_2072657324_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-frc3%2Fv%2Ft1.0-9%2F1013130_4936796185073_2072657324_n.jpg%3Foh%3Ddde899577daf926758d6e21f898532d0%26oe%3D54F38FC1%26__gda__%3D1423678622_8aa2f061d07651b4d464efab8e21679a&size=1385%2C1237

    NEBO zde http://www.culturenet.cz/aktuality/divadelni-dramaturgyne-a-reziserka-hleda-moznost-prace/n:15433/

    fuj *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit