Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    *8* *1* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Všimla jsem si, že je Josh ve společnosti zejména vysokých dlouhovlasých blondýn /tedy hlavně odbarvených/. *1* Proto mi dalo dosti práci mezi těmi všemi děvčaty najít tu jeho současnou love. *1* Tmavovlásky ho opravdu zrovna neberou.. *9* Ale jestli je ta jeho Lily tak vysoká..? *13* Její výška je zcela v normálu, je až prcek. *5* Jenom, že jsem tak kritická, ale nemohu si odpustit poznámku, že by si Lily měla pravidelně zesvětlovat vlasy, neboť jakožto tmavovlásce když jí ta blond barva začne odrůstat, nevypadá to zrovna moc sexy.. *5* To by se jí třeba mohlo stát, že by si Josh pak mohl najít tu přírodní vysokou blondýnku. *1* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Dle Tvé rady jsem tedy usilovně googlovala. *3* Tu jeho snoubenku jsem našla opravdu jen asi na třech fotkách a nějak se mi vzhledově opravdu nelíbila.. Myslím, že Josh měl na víc. *3* Na mě oni dva jako pár budí dojem, že ho cíleně uzmula pro sebe, Josh totiž vedle ní stojí jak ztuhlá socha. *7* Popravdě, kdybych nevěděla o nich, že mají spolu milostný vztah, tak je považuju dle těch fotek jen jako nějaké kamarády, co se náhodně potkali někde na večírku..
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Já bych nechtěla být mužem všeobecně, když se většině podívám na ty jejich ,,přívěsky". *1* *1* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    to je fakt, asi by si měl každej chlap pořádně před svatbou prohlídnout matku své vyvolené, aby věděl do čeho jde a co ho čeká.. *1* ale lily je na američanku štíhlá, taková normální postava, hádám jí tak, že měří do 1.65, takověj průměr no.. *5* okuláry tedy zatím nenosí a jinak je to peroxidová blondýna, joshovi se totiž odjakživa líbily vysoké blondýnky, tak se mu splnil sen.. *3* na fotkách byl vždycky dost obklopenej právě vysokýma blondýnama a docela se k nim měl. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    nemáš za co *5* *4* lily jestli je nádherná..? to nechť posoudí druzí, já osobně jsem hetero, takže fakt nevím.. *1* *1* hlavně že se líbí joshovi *3* na různejch zahraničních stránkách a diskuzích tedy čtu názory, že není vůbec hezká *9* a jak vypadá, to si můžeš zjistit sama *3* na strýčku googlu si zadej jejich jména a vyjede ti to stránky, kde jsou spolu vyfocený, těch fotek moc není, ale aspo%n něco, asi není lily moc společenskej tvor.. hlavně si pod fotkama vždycky přečti, kdo na nich je. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jo tak to je novinka pro změnu pro mě *1* ale že tak masově, co..? *4* nechtěla bych bejt mužskej v americe.. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Její rodiče mě celkem nezajímají, ale doufám, že budou na Joshe hodní a nebudou ho mlátit třeba nějakým ukazovátkem přes prsty, když oba vypadají jako kantoři. *1* *1* Ne to byl jen vtip. *3* Nu, já doufám, že ta Joshova vyvolená není také malá tlustá s brejličkama..? Ono se říká, jaká matka taková dcera s těmi přibývajícími lety.. *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Je prý nádherná..? A jak vůbec vypadá, já jen tak ze zvědavosti. *3* Josh je velmi krásný, tak pokud je i ona, jsou jistě přitažlivý pár budící neustálou pozornost. *4* Je s ní někde vyfocený? *7* A děkuji, že jsis dala kvůli mě práci s tím nelehkým hledáním článku. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    No právě. *3* *4* Jj, Židi jsou obřezáváni hned po narození, je to jejich tradice. *4* Ale četla jsem, že 80 procent američanů je obřezaných, takže v Americe je to asi normální praxe. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jo a toho svého budoucího tchána má i na svých ofic. stránkách v jednom článku z května 2010, je to takovej malej prošedivělej až bělovlasej chlapík z brejličkama, takovej intelektuálskej typ *1* jeho budoucí tchýně se jmenuje tina snyder a je to taková malinká tmavovlasá tlustá paní kantorského vzezření.. *9* *1* *5* myslím, že i ona nosí brejle..
  • Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    tak jsem hledala jak vzteklá, našla jsem stránku kde to bylo, ale nemohla jsem se tam prokousat.. *9* takže jsme hledala zvesela dál, nu a nakonec načla jinou stránku, kam jsem se probila *1* takže ve zkratce - píšou tam, že josh již není k mání *13* vzal lily z manhattanu na turistický den do jižního utahu, kde ji v malém kaňonu požádal o ruku. *14* zdroj z bernsteinova okolí uvedl, že jeho matka byla velmi nadšená touto zprávou a uvedla, že je moc šťastná, že její budoucí snacha je nejen židovského původu, ale také nádherná.. lilyin otec james snyder je ředitelem izraelského muzea v jeruzalémě.. josh k tomu řekl něco jako, že je u vytržení z toho, že lily jeho nabídku k sňatku přijala a že se těší z jejich společné budoucnosti. *14*
  • Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Ach ano, je to /nejspíš obřezaný/ Žid. *1* *3* *4* Vysokou inteligenci a dobrý původ nezapře. *4* Přejou mu to všichni, aby mu to vyšlo, neboť už mu táhne přeci jen na čtvrtý křížek. *5* Po těch ,,novinkách" z 15.7. se Ti podívám snad zítra, již jdu spát. *3* *4*
  • Re: Re: Re: Velká gratulace!

    On je Žid? To je pro mě naprosto překvapující zpráva. *3* Přeji mu s Lily do budoucna nějakou pořádnou židovskou svatbu a hlavně šťastné manželství, plné spokojenosti, vzájemné lásky, úcty a respektu a hlavně kupu dětí, protože Josh by si nějaké své malé kopie opravdu zasloužil, bylo by škoda takové geny nepředat dál. *3* *4* Zajímaly by mě ty podrobnosti z 15.7. *3* Nikde jsem je nenašla.. Ty zásnuby zní moc romanticky, až snově.. *14*
  • Re: Re: Velká gratulace!

    jmenuje se Lily Snyder a je to Židovka stejně jako on, přál si ženu židovskýho původu , aby aspoň něco měli společný, tedy moje domněnka, ale ve svých rozhovorech to tvrdil *5* josh ty své zásnuby pojal dost romanticky, na svém twitteru psal, že odjel s Lily do Utahu a v jakémsi kaňonu ji v noci pod hvězdami požádal o ruku a prý si při tom i poklekl na koleno *14* nechyběli ani zapálené svíčky a všude po zemi rozsypal plátky z růží *14* jak sám napsal, v srdci je to velký romantik a podle toho se i zachoval *4* *3* ona jeho nabídku s velkým nadšením přijala, ani se jí nedivím, taky bych neváhala *14* *14* *3* *4* *4* *4* nějaký podrobnosti kolem jejich zásnub byly i ofic. na netu v článku z 15.7.2010 *5*
  • Re: Velká gratulace!

    Jo? A kdo je ta šťastná...?? Josh se mi líbí, dívala jsem se na něj v televizi, četla jsem na jeho serveru, že by chtěl navštívit Slovensko a Bratislavu, kdyby tam opravdu někdy přijel, tak si balím kufry a jedu za ním. *14*
  • Velká gratulace!

    Josh píše na svém twitteru, že se zasnoubil min. víkend /10.-11.7.2010/ se svou přítelkyní. *14* *3* Oběma snoubencům moc a moc gratuluji! *14* *4*
  • Anasiziové

    právě před chvilkou jsem skoukla opakování dalšího dílu s tímhle chlapíkem *14* musím říct, že je to dobrej kořen a i když se bojí při těch jeho riskantních akcích, umí to maskovat vtipem.. *1* jeho úcta k lidem nezná mezí, opravdu je to moc slušnej chlap *5* *3* dneska říkal v díle o indiásnkým kmenu Anasazi, že měří 183 cm a váží 82 kg.. *3* i když na IMDb uvádějí výšku 180 cm.. *9*
  • lynette

    Josh Bernstein

    Krásnej, vtipnej, milej a inteligentní chlap! Velkej dobrodruh, na ty jeho "kousky" bych si asi nikdy netroufla. *4* Na ČT2 s ním každý víkend dávají seriál Mýty a fakta historie, mohu jen doporučit! *3* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit