Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    *3* *3* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    No, já se právě v červnu dívala na to jeho fórum na jeho ofic. stránce a tak nějak mi z překladu v jedné sekci vyplynulo (už nevím v jaké), že Josh pořádně žádnou ofic. adresu nemá, respektive jeho pošta nefunguje prý tak, že by si jeho fanynky mohli zažádat o jeho fotku s podpisem... *13* *9* Odpovídal totiž na to on sám osobně a psal, že není žádná herecká star, aby tohle dělal, že je pouze to co je. Je to škoda. *9* Tak leda někde sehnat jeho adresu, na které žije. *3* *3* Tak to jeho dřevěné kruhové obydlí může vypadat zajímavě, jen aby mu ho nesnědli červotoči. *1* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    *3* jj, šťastný domov plný dětskýho křiku přejem jak joshovi, tak lily *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    kopii bych ti ráda poslala, ale bohužel já sama nemám ani ten originál *9* a nevím, jestli má josh adresu na kterou se mu dá psát, zatím jsem na ní při svých detektivních pátráních nenarazila *13* *9* nic se neděje, taky jsem nevěděla, co ta jurta vlastně je *5* to není cihlový dům, aspoň myslím že ne, je to něco na způsob český dřevěný rekreační chatky, akorát že to má kruhový obvod a ne čtvercový či obdelníkový *3* *5* josh má totiž velmi rád kruhový prostory a cítí se v nich dobře *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Ale ano, já mu samozřejmě přeji, aby byl jak píšeš v budoucnu koncepční a aby jeho děti byly krásné po něm, když už nemohou být přímo po mamince. *3* *3* *14* Máš pravdu, že je hrozné pohřbít svoje soukromí kvůli práci... Ale třeba bude mít Josh časem větší čas na tu rodinu a domov. *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    To plně souhlasím, Josh je překrásný, škoda že není Čech a nebydlí kousek ode mě. *9* Kdyby jsi náhodou od něho sehnala fotku s vlastnoručním podpisem, pošleš mi poštou kopii? Byla bych moc ráda. *3* *4* Má nějakou adresu, na kterou bych mu mohla napsat a zažádat si o jeho fotku s podpisem *7* Aha, tak to je ovšem trapas... *9* Já myslela, že je to nějaký název města.. *9* *8* Nedovedu si ovšem představit, jak vypadá dům ve tvaru kruhu, "jen" zhruba za 10 tisíc dolarů.. *7* *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    tak jestli se to nějak podepsalo na něm či ne, to se zjistí časem.. *5* každopádně podle toho co jsem o joshovi četla, určitě by chtěl bejt do budoucna zcela plně "koncepční" *4* no, to je pravda, že tyhle lidi bohužel co fakt hodně dělaj pro druhý a společnost a myslí to vážně, musí prakticky tomu obětovat celej svůj osobní život, no nezávidím mu to.. *13* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jasan, že je josh pěknej a celej! *3* *3* *14* táák napakovanej asi bude, ale myslím si že vzhledem k tomu co udělal a pořád dělá pro lidi, zcela zaslouženě *5* mě by od něj úplně stačila jeho fotka s vlastnoručním podpisem a třebas i věnováním *14* jj, v utahu se zasnoubil s jeho přítelkou, jestli přímo v jurtě to nevím.. *9* mluvil o kaňonu *5* tak to se nedivím, že jurtu nemůžeš na mapě nikde najít *1* to není žádný město ani nic jinýho, ale takové zvláštní obydlí ve tvaru kruhu, v usa je to velmi módní záležitost a tohle bydlo stojí málo, tak zhruba do
    10 000 dolarů *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Pokud se podepsalo, tak aspoň ušetří jeho Lily za antikoncepci. *1* *5* *5* Dobře, nekřič na mě... *3* Všimla jsem si, ale to prostě tak v životě chodí, že když chceš dělat svou práci pořádně, musíš jí přinést nějakou oběť.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Mě se tedy Josh líbí po fyz. stránce celý. *14* *3* *4* Bydlí přímo na Manhattanu, to asi žádný ,,chudák" nebude. *3* Někdy bych se tam chtěla v budoucnu zajet podívat a kdybych tam čirou náhodou potkala Joshe třeba i s tou jeho Lily, tak bych byla štěstím bez sebe, asi tak, že bych šla do mdlob.. *14* *1* V Utahu se nedávno zasnoubil s Lily, to bylo přímo v té Jurtě? Co to je, nějaké město, na mapě to nemohu najít.. *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    auu, teda s tím velbloudem ho lituju... *9* snad se to na jeho reprodukčních orgánech nějak nepodepsalo... *9* *9*
    ha, tak s tím s tebou nemůžu souhlasit *13*
    jestli jsis nevšimla, josh si nechodí na ty společenský akce za vlastní zábavou a pro zábavu, ale patří to k náplni jeho práce *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jasan, josh má nosánek k nakousnutí *3* (tedy ne k ukousnutí, haha..) *3* *5* podle nosa poznáš kosa, že *1* vtipkuju *4*
    mě taky dost prve překvapilo, že josh je prakticky čtyřicátník, to jsme tedy dvě, vůbec na to nevypadá *3* *5* *3* nevím zda to pořád platí, ale josh by měl obývat svůj byteček v New Yorku, ve světoznámý části Manhattan *5* jako druhje svůj domov uvádí jurtu v utahu, ale tam je vždycky jen přechodně *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Josh a muž bez ko**í.. *7* *1* *13* *3* I když jsem četla, že si Josh tak trochu stěžoval na to, že když natáčel v Egyptě a musel jet přes poušť na velbloudovi, že se velmi obával o to, aby vůbec po této jízdě smrti mohl mít ještě někdy děti, jak ho zřejmě bolel rozkrok. *9* Jinak samozřejmě rozumím dobře tomu, co si tímto obratem myslela. *3* Já vím, že tyhle společenské akce určitě nejsou pro normálního člověka nic příjemného svým způsobem, ale také to není povinné se jich zúčastňovat a Josh tam proto vůbec nemusí chodit, když ho to nebaví. *13* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Četla jsem, že Židé jsou velmi zdatní ve všech řemeslech a povoláních, do čeho se pustí, tam mají úspěch, samozřejmě i ten finanční. Josh mi přijde také dost šikovný a inteligentní. *3* *4* A jeho netypicky židovský nos je prostě nádherný. *14* *14* *14* *4* Lily vypadá podle té fotky z prosince 2009 tak na čtyřicet let, míň bych jí netypovala, nevypadá rozhodně nijak mladě. *13* To Joshovi bych klidně pár let dolů sundala, klidně i na těch třicet, docela mě překvapilo zprvu, že mu je už skoro těch čtyřicet let. *8* *5* Kde Josh vlastně teď žije? *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jasně, že je každej chlap ješitnej, jasná to věc! *3* a josh i přes své jistě skvělé povahové vlastnosti nebude žádnou výjimkou, to by jináč musel bejt chlap bez koulí, jestli rozumíš.. *4* *3* a ty bys nebyla na jeho místě otrávená *4* jen si představ že přijdeš mezi tzv. smetánku a musíš se tvářit jako namachrovanej debil, házet rádoby sladký úsměvy, objímat se s lidma,kterým bys nejradši naplivala do ksichtu,poslouchat ty jejich rádoby intošský řeči a vést s nimi debaty, i když nechceš.. to musí bejt hrůza.. *5* povrchnost, nabubřelost
    a neupřímnost z těhle akcí koukají na hony daleko... *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    *1* no tak aspoň že ti Lily nepřipomíná slepici na bidýlku.. *1* *3* to jsme na tom stejně, taky nevím co dělá a nějak mě to nezajímá, nevím o ní nic, ale typuju, že ji pan otec jakožto ředitel muzea určitě hnal do nějakýho toho oboru kolem tohoto *3* protekce je protekce *1* *5* nebo třeba nedělá nic a jen si užívá peněz *5* židi se na sebe umí vydělat, jsou velice šikovní a zdatní přes vydělávání *3* k tomu jejímu nosu ještě bych chtěla dodat, že židi i židovky mívají většinou velký nosy, josh je asi čestná výjimka *4* kolik je lily nevím, ale tipuju třicet nebo něco málo pod či nad.. *5* jo tak chudák josh zda ho lily odsune za svého čoklíka, snad mu bude schovávat aspoň kosti *1* ne to je žert, když jí psa toleruje proč ne *4* *3* vůbec netuším, jestli spolu už žijou natrvalo,ale jestli ještě ne, tak je to už každopádně otázka krátkýho času, kdy tak učiní. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Nepřijde mi, že se Josh žen bojí. Umí je obejmout, ale gentlemanským způsobem, což se mi u něj líbí. Spíš v něm vidím jisté obavy z neúspěchu u opačného pohlaví, jako každý chlap je určitě ješitný. *4* *5* Plachým dojmem na mě působí i ve společnosti mužů a určitě to není tím, že se jich bojí. Prostě je tak nastavený. *3* Josh je takový ten druh člověka, co potřebuje "volně dýchat" třeba v té přírodě daleko od civilizace. *14* Přijde mi dost otrávený z fotek na těch společenských akcích...
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Dravčí rysy, tak to je výstižné! *3* Připomíná mi nějakého ptáka z druhu dravců, krahujce například *7* *1* *5* Co ta jeho Lily vlastně dělá a kolik je jí let? Nikde na to nemůžu narazit.. *7* *13* A taky jak na mě ta ženská působí - objevila jsem ho na fotce, kde je s ní vyfocený někdy v prosinci 2009 na nějakém nóbl večírku a zatímco on působí až submisivním dojmem v její přítomnosti a je takový upozaděný, tak ona je tam jak kápo a hlavní hvězda večera a ještě ten psík /pudl či co to je/v jejím náručí.. *9* Nemám ráda tyhle pejskařky, co tak přehnaně pečujou o ty svý chlupáče.. *9* *8* Myslím, že jejímu psíkovi bude časem dávat přednost před Joshem.. *9* Žijou spolu ti dva? *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    *1* jo, tak ona má vlasy fakt jako slámu, měla by víc o sebe pečovat *3* popravdě nevím, čím joshe zaujala, asi povahou, nebo chytrostí, ale vzhledově v ničem nevyniká *13* ale abych nebyla zasejc takovej kritik, do jejich vztahu mi nic není a budu jim držet palečky, aby jim to klapalo *3* mě ale přijde takovej vytuhlej josh skoro všude, asi má nízký sebevědomí a ve společnosti žen je to ještě horší, i když byl ještě single, byl takovej jak ze starý školy, jako kdyby se ženskejch bál, soudím ze starších fotek.. *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    tak to se shodnem *5* ta ženská má každopádně dravčí rysy, myslím, že je to takovej ten typ, co jde přes mrtvoly, když jí o něco jde, i když na první pohled vypadá celkem nevinně, tak to není pravda, je to taková ,,herečka".. *5* no, nevím, jak moc jeden druhýho miluje, ale z těch fotek působí dosti formálně.. *9* ale když jim to vyhovuje, proč ne *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit