Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: soukromej kanál :-)

    Ty jseš hotový Sherlock Holmes! *3* *3* *4* *4* Opravdu, klobouk dolů před Tebou. *4* Koukala jsem na ty videa zbytek odpoledne a ještě teď večer, i když jsou to jen rozhovory atd.., v podstatě nic tak ohromujícího, takže jsem se nedívala na všechno tak, abych to shlédla celé. Ale Josh je z těch videí velmi slušný, milý, přátelský, laskavý, charismatický člověk, který tu svou práci bere opravdu moc a moc vážně a nechybí mu ani smysl pro humor, ani se nedivím, že ty ženské po něm tak šílejí. *14* *14* *14* To já taky. *3* Bohužel nebo spíše BOHUDÍK to video s umírajícím Joshem jsem asi přehlédla či neviděla celé, ale nenašla jsem to. Vlastně si nejsem jistá, zda se na to chci vůbec podívat.. *9* *9* Ale našla jsem video, kde Joshe evidentně balí jakýsi moderátor, od pohledu tzv. bukvice. *9* *9* A ano, máš pravdu, Josh je opravdu velmi skromný a plachý tvor, protože najít jeho kanál na www.youtube.com muselo dát opravdu práci. *1* *3* *4*
  • Re: josh jako potápník:-D

    Krásné video. *3* Psal o tom na svém Twitteru, že prý si rozedřel o skály do krve všechny prsty, chudinka můj malý. *9* Ale jinak psal, že si to užil. Vlastně se tímto připravoval na svou další práci, kterou bude mít v lednu, pojede se potápět do skal, kde bude pátrat po májské kultuře. *4* Snad se mu tam nic nestane, je to nebezpečné. *9* *9* V tom videu na mě osobně působí moc roztomile pod tou vodou, tak neohrabaně. *1* *4* Ale před tím potopem vypadal velmi unavený a bez nálady, nebo byl možná vystresovaný z toho všeho, ani se mu ale nedivím. *5* Moc ho obdivuji, že to takhle zvládl. *3* *14* *14* A je fajn, že se to tu po dlouhé době zase oživilo, vím, že te´d před Vánoci je málo času.. *9*
  • soukromej kanál :-)

    našla jsem joshovo soukromej kanál na yt pod přezdívkou XplorerJB... *14* *3* uff, ale že to dalo fachu, ten chlap musí bejt v utajení všude.. *8* *9* *9* *1* *5*

    tady je link

    http://www.youtube.com/user/XplorerJB#p/u

    je tam spoustu videí ale bez názvů, proto se to nedá zrovna moc dobře jinak dohledat.. *8* za to bych mu nasekala holí na holou.. *1* videa z let tak 2006, 2007, 2008 v době kdy cestoval ať už kvůli svýmu vlastnímu pořadu nebo kvůli DFTT.. *5* tak nějak jsem je zběžně shlídla všechny a je tam jedno šokézní video na kterým josh málem umřel.. *9* *9* *9* slabší nátury proto nekoukat..!!!! *13*
  • josh jako potápník:-D

    hej lidi, tady se mrkněte na video kde se josh potápí v podzemních jeskyních systémech někde na floridě... *14* *3* byl tam před pár dny, píše o tom na svém webu *3* *5*

    Armadillo Sidemount Cave Dive

    http://www.youtube.com/watch?v=kvIlOuZR3Rs

    hezké koukání *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

    To je sprosťárna, škoda. *8* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

    Na Imdb píšou, že Josh natočil 34 dílů "Digging for the Truth" - neuvěřitelná dřina.
  • Re: Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

    Jestli myslíš ten jeho vlastní pořad, který si i produkoval, tak těch dílů bylo jen 8, pouze jedna série. *9* Myslím, že jsem četla že běžel také na Discovery Channel jako ten jeho předchozí pořad ve kterém hostoval a ta televize mu ten pořad prostě po jedné sezóně bojkotovala, asi aby jim neohrožoval ten jejich (to víš konkurence), což mi přišlo naprosto sprosté a hnusné vůči Joshovi, obzvláště proto, co pro ně po několik předchozích let odvedl těžké práce.. *8* *10*
  • Re: Re: Re: Re: Sexy chlap!

    Nevím, nevím.. Asi nebudu. *13* *9* Ten jeho vlastní pořad tam není už vůbec, leda nějaké ty upoutávky. Kolik až doteď natočil Josh dílů?
  • Re: Re: Re: Sexy chlap!

    Nemáš zač! *3* Originální název je "Digging for the Truth"! *4*
    Jinak se ještě můžeš podívat po dílech jeho vlastního pořadu z roku 2008, též cestopisného dokumentu "Into the Unknown with Josh Bernstein". *3* Třeba budeš ve svém hledání úspěšnější než já.. *9* *4*
  • Re: Re: Sexy chlap!

    Ahoj, děkuji za odpověď. *3* Prosím nevíš jak se jmenuje ten pořad v originále, ať si to mohu na www.youtube.com dohledat. V češtině se to jmenovalo myslím Mýty a fakta historie, ale dost pochybuji o tom, že pod tímto názvem najdu nějaká videa. *9* *9*
  • Re: Re: Fotky /minivelikost..../ :-///

    Ano, bohužel styl oblékání Lily se dá přirovnat k nóbl důchodkyni..

    "nebo že by se už projevovaly geny a šla do postavy své matky.."

    Těžko říci, možná ano. *1* *3* *5*

    A potřetí ano, Josh opravdu vypadal jak šedá myš, škoda.. *9*
  • Re: Sexy chlap!

    hele, to není taková tragédie ty díly můžeš dohledat na yt, pravda budeš muset hledat někdy trochu jako sherlock holmes, ale stojí to za to! *3* *5*
  • Re: Fotky /minivelikost..../ :-///

    tak to jsem si opravdu oddychla, už jsem myslela, že udělal z lily vdanou paní... ne, to je pochopitelně zase jenom žert.. *1* jen ať si jí kouká vzít dřív, než si to on nebo ona rozmyslí.. *3* .. když tak čtu tady na osobnostech ve článcích o zrušených zásnubách daniela craiga, tak snad tohle joshe nepostihne.. *4* fotky jsem bohužel nenašla.. *9* ale tvůj dokonalý popis mi stačí *3* jo, tak lily má hroznej vkus, to jsem si už všimla dávno - styl "nóbl důchodkyně".. *1* ale když se jí to líbí proč ne *5* a že ztloustla, no holka, asi se má dobře a prožívá šťastné období, proč bychom jí to neměli přát *3* nebo že by se už projevovaly geny a šla do postavy své matky.. *7* *1* tak josh byl jak šedá myš podle toho co píšeš, tak to mě nazlobil.. *4* nu a staré paní matce přeju brzké uzdravení, když se člověk nemůže hýbat a je omezenej v pohybu, stojí to za prd.. *5*
  • Re: Sexy chlap!

    To já také, ale myslím, že v tom pořadu účinkoval Josh po tři sezony /2005, 2006, 2007/, než ho pro velkou únavu a vyčerpání opustil. Takže pořád ještě zbývají dvě série, které nám zatím čété dvojka nenabídla.. *9*
  • Fotky /minivelikost..../ :-///

    Před pár dny jsme objevila na netu článek, kde byla zmínka o Joshovi a jeho snoubence Lily Snyder. *3* Ne, nelekejte se, zatím ti dva ještě nejsou sezdaní. *5* *1* Týkalo se to židovského muzea v New Yorku, kde se sešla každoročně místní smetánka /archeologové atd., co s tím mají něco společného..../. Psali tam nějaké blafy o tom, že něco za nemalé peníze zase vylepšili ze ten uplynulý rok atd.. *5* *5* Mezi hosty byl i Josh s jeho snoubenkou, dokonce tam byl i Joshův budoucí tchán James Snyder s manželkou Tinou, ta paní byla na invalidním vozíčku, měla něco s nohou, asi se přerazila.. *9* Byly to malé fotky, ale Lily tam byla /opět/ oblečená dost usedle jako vždy, je silnější než bývala a zářila jak sluníčko /se jí ani nedivím/, Josh měl společenský černý oblek a zdržoval se někde v pozadí, skoro ho nebylo ani vidět. Schovával se za svou budoucí rodinku před těmi fotoaparáty.. *9* Stará paní byla kupodivu celkem usměvavá oproti jindy, James Snyder vypadal rovněž sympatičtěji, byl evidentně v dobré náladě, páč tam tomu velel. Taková intelektuálská rodinka, no. *1* Ta akce se konala 25.10. 2010 *3*
  • souhlas!

    je to zlaticko *14* mlask! *3*
  • Sexy chlap!

    Viděla jsem ho také coby velkého cestovatele v několika dílech a moc mě ten chlap zaujal, intelektem, milou povahou, ale hlavně vzhledem, protože televize je o té vizuální stránce, že. *4* *3* Moc jsem jich ale nestihla, viděla jsem ho v díle o egyptských pyramidách, dále Velikonoční ostrovy, v díle o amerických pyramidách a pak v díle o nějaké indiánské kultuře, bohužel jsem na tohoto týpka narazila moc pozdě.. *9* Doufám, že ten pořad ještě minimálně jednou zopakujou. *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    jj *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    Jé, tak mě také přijde noční obloha plná hvězd romantická. *14* *14* *14* A kdybych takhle v noci ležela po boku Joshe a dívala se s ním v noci na hvězdy.. *14* To bych blahem vrněla. *4* To mě velmi potěšilo, že je Josh tak při zemi a zůstává skromným a dělá svou práci s pokorou, to je můj člověk. *3* Josh je prostě úžasný! *3* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Velká gratulace!

    no tak snad do toho svýho dřeváku v utahu nějakou tu dřevomorku nechytí, by to bylo škoda.. *5* ale mě přijde, že má jurtu někde v kaňonu, kde by tohle snad hrozit nemělo, říkal, že se vždycky v noci dívá světlíkem ve střeše na hvězdy, přijde mu to romantický *14* tak to je moc škoda.. *9* *9* já vím, že vždycky ve svejch rozhovorech říkal, že svou práci nedělá pro slávu a peníze, že o tyhle věci nikdy nestál.. *13* dělá to proto, že to vystudoval a že ho to baví *5* obávám se, že vyčmuchat jeho soukromou adresu je už opravdu pro toho profi detektiva *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit