Přejít na výpis diskuzí

Josh Bernstein

OSOBNOST 1.5.2010 
539 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem tak hledala písně od mého oblíbeného izraelského zpěváka Idana Raichela a narazila jsem zcela náhodou na tuhle fotku, kde Idan stojí bok po boku hádejte vedle koho. *8* Vedle tchána Joshe. *1*

    http://www.english.imjnet.org.il/htmls/picture.aspx?c0=15246&bsp=15231
    Jak je ten svět malý... *5*
  • já vim *1* *3* *5*
  • ano, vše nej joshíku!!! *14* *3* *4*
  • Všechno nejlepší k 41. narozeninám Joshi, hodně štěstí, zdraví, životní harmonie, pohody, lásky. *4* Ať se Ti splní ta nejtajnější přání. *3* *4*
  • Nic zvláštního, hodně krátká ukázka toho, co už jsem viděla. *3* *5*
  • History Channel - Digging For The Truth opening

    http://www.youtube.com/watch?v=8HcvnbUFEW4
  • Ono to tu už stejně je. *5*
  • když myslíš... *8*
  • Mělo by se to sem dát jako zajímavost:
    V prosinci roku 2011 uveřejnila americká média, že v prestižním Klubu výzkumníků (Explorers club) v New Yorku vypukla válka kvůli cestovateli, tv hvězdě a hostujícímu moderátorovi Joshovi Bernsteinovi. Josh byl disciplinovaný kvůli údajnému přijetí zadarmo - což vyvolalo odpor od členů, kteří vidí vinu v boji o moc s prezidentkou klubu Lorie Karnathovou. Josh, který moderoval po tři sezóny /r. 2005, r. 2006 a r. 2007/ na History Channel cestopisný pořad DIGGING FOR THE TRUTH /u nás v tv pod názvem Mýty a fakta historie/ a na kanálu Discovery svůj vlastní cestovatelský pořad INTO THE UNKNOWN WITH JOSH BERNSTEIN /r. 2008/ byl odsouzen a byla mu udělena pokuta od historického Upper East Side institution za přijímání vstupenek od sponzorů Rolex s klubovou každoroční jarní večeří /ta se konala v dubnu 2011/. Bernsteinovo právník - Daniel S. Steinberg argumentoval, že Bernstein neporušil žádná pravidla a uvedl v dopise pro klub, že akce "vyústila v neoprávněnou kritiku jeho charakteru a integrity." Sám Bernstein toto nekomentoval. Dr. Ken Kamler, mikro-chirurg a současný ředitel klubu obvinil Lorie Karnathovou: ,,Je to mstivý krok z její strany. Pravdou je, že Josh je skutečný výzkumník a Lorie Karnathová není a proto je ohrožena. Je to možná budoucí prezident tohoto klubu a jí jde o to, aby se udržela u moci. Klub výzkumníků je v troskách. Tento klub se v minulosti honosil členy jakými byli např. Charles Lindbergh, Neil Armstrong, Teddy Roosevelt a Franklin D. Roosevelt. Ředitel Fellow J im Clash dodal: ,,Co se tam děje teď, je opravdu šílené. Sir Edmund Hillary, náš zesnulý čestný prezident se asi převrací v hrobě. " Karnathová to odmítla komentovat, odkázala média do klubu právního spolupředsedy Benjamina H. Hulseyho. Ten řekl: ,,Lorie je nejlepší prezident, kterého jsme kdy měli v posledních letech. Nikdy jsem na ní neviděl nic nevhodného. Ředitelka Anne L. Doubiletová také bránila Karnathovou, řekla:" Přinesla klub do 21. století. Někdy lidé závidí. " Nicméně na stranu Joshe se v této kauze postavila převážná část členů Klubu výzkumníků.
    http://www.nypost.com/p/pagesix/club_warfare_at_explorers_pHXzZ9HnWOkzmJVl2PhXmO
  • to nevadí on je boží! *14*
  • Ano, v lepší náladě to ano, ale také nějaký trochu hůře vypadající než v tom klobouku. *1* Ale on je pan Božský. *14*
  • *4* *3* *1*
  • myslíš v tom bez klobouku, jo asi je z jinýho období viditelně a byl v lepšejší náladičce *5* *3*
  • *14* *3* *4* *5*
  • jo! *1* *3*
  • jako takový vrrrr, vrrrr, viď.. *1* *3*
  • Tady vypadá, že je v pohodě. *3* *5*
  • Tady má tedy taktéž divný tón... *13* *1*
  • Je fajn vidět zase nová videa. *3* *14*
  • Nepřipadá Ti v tomhle videu Josh poněkud nervózní a s mluvou nabroušeného člověka? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší