Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • qualana

    Mezinárodní den Grobanites

    Pro ty, co by to náhodou nevěděli, připomínám, že dnes 27. 8. je Mezinárodní den Grobanites. Je to náš svátek, tak si ho pořádně užijte *1*
  • millagros115

    Zdravím

    Koukám, že nejsem sama postižená Joshem *14* e nás víc, to jsem ráda *3*
  • .

    on je prostě nádhernej,fakt!! *14*
    • anetajs

      Re: .

      no jistě že je nádhernej,Josh je prostě nejkrásnější muž na celým světě a všech dob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *14* *14* *4*
      • Re: Re: .

        jj,přesně tak!!!!dokonalej chlap..!!! *14* *14*
  • petrucha

    Blog.cz se Grobanizuje:)

    Takže,kdo to ještě neví, založila jsem blog o Joshovi, tak se tam můžete kdyžtak podívat(myjoshgroban.blog.cz). *3* *4*
  • petrucha

    Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

    zdravím všechny, rozhodla jsem se, že naše český rádia potřebují konečně přehrávat nějakou dobrou hudbu,TAKŽE: nechám zahrát na nějaký stanici Joshovu písničku *3* Eště nevim kde a jakou (dám včas vědět). Jenom mě napadlo, že byste se mohli připojit a taky tam zavolat a dát nějakou přehrát (takovej den Joshovejch písniček v rádiu *1* ). samozřejmě, že si všichni můžeme přehrát jeho písničky doma a neutrácet takle peníze za telefonování,ale třeba by se tímhle způsobem mohl dostat víc do podvědomí lidí a získat tak víc fanoušlů!! *4* Tak co řikáte? Je to dobrej nápad? *7*
    • petrucha

      Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

      Jéé víte jak by to bylo dokonalý,kdyby hrála celý den v rádiu jenom Joshova hudba?!!!! *15* *1* *14* *14*
      • Re: Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

        Myslíš, že mají vůbec Joshova CD? Ale kdybychom je bombardovali žádostma, třeba by nakonec něco pustili, aby už od nás měli pokoj.
        • petrucha

          Re: Re: Re: Konečně kvalitní hudba v rádiu!:)

          No tak to netušim..Ale jestli ne!!Tak ať si mě nepřejou!! *5* Já myslim,že kdyby se fakt všichni zapojili,tak by nemohli nic dělat...*4*
  • anuli

    To nepřežiju

    Tak nejdříve jsme byly na českém fóru jenom tři. Teď se to stále rozrůstá. My ho snad do té Prahy nakonec ještě dostaneme. *15* To bude ale konec. Pro mě. *4*
    • anetajs

      Re: To nepřežiju

      to je fakt super,mně se asi podlomí kolena až ho uvidím živě,už ted se mi skoro podlamují,možná to zní divně,ale já budu Joshova manželka viděla jsem naši svatbu *14* *4*
  • petrucha

    Grobanites na facebooku

    Zrovna sem založila na facebooku skupinu Czech Grobanites- tak kdo jste na faceu zaregistrovaní,můžete se tam přidat! :)
    Jo a taky sem dala plánovanou událost - grobanites day,nevím jestli tam už někde je,ale já jí tam nenašla *3* Tak ted jenom doufám,že se tam někteří z vás přidají *3*
    • melilotka

      Re: Grobanites na facebooku

      Už jsem tam:-) A rozeslala jsem dvě pozvánky, to si holky nenechají ujít, takže osamocené tam určitě nezůstaneme.
      Začíná se mi to líbit, Grobanites v Česku začínají být aktivní... vypadá to slibně *3*
      • qualana

        Re: Re: Grobanites na facebooku

        Díky za pozvání, už jsem se taky připojila. Opravdu se nám to tu začíná pěkně rozjíždět. Před půlrokem bych tomu nevěřila. Pomalu ale jistě začínám tomu koncertu v Praze věřit *15*
        • petrucha

          Re: Re: Re: Grobanites na facebooku

          Díky:) Už jsme tam 4:D Ale aspoň něco..my se určitě rozrostem *3* Jojojo,koncert v Praze určitě bude! *5* Ale fakt nevim jak bych zvládla vidět Joshe naživo... *3* *14*
  • qualana

    Díky za hlasování

    Tímto děkuji všem, kteří se už na facebooku hlasovali pro Joshův koncert v Praze. Diky vám to naše hlavní město natřelo takovým favoritům jako je Salt Lake City, Londýn nebo New York *1* Momentálně vedeme o tři hlasy nad doposud nejúspěšnějším Salt Lake City (22:19) *3* Ti si to zřejmě nenechají líbit, takže neusněme na vavřínech a shánějte další hlasy. Ale už teď je vidět, že se s námi musí počítat *5* A o to přece jde, ne? *15*
    • Re: Díky za hlasování

      Teda já nestačím koukat. Nejenže od včerejška přibyli fanoušci tady, ale už jsme předehnali i Salt Lake!
      Klobouk dolů a jen tak dál. A jak říká Qualana, nesmíme usnout na vavřínech a pokračovat v takhle dobře rozjeté práci, ať zjistí, že i s námi už musí počítat. *1* *4* *3*
  • :)

    kokám že vás tu je docela dost *5* ..přidávám se.. *3* Joshe poslouchám asi 2 roky, má pěknej hlas sakra *14* ...jinak poslouchám upe jinej styl, ale Joshovu hlasu se někdy nedá odolat, tak jedu vše...od punku po Joshe *1*
  • melilotka

    Facebook

    Poslední dobou nás tu přibývá nějakým rychlým tempem. No, jen tak dál *3*

    Aneto, s tím přiděláváním účtů na facebooku bych si to radši rozmyslela. Ještě by na to přišli a diskvalifikovali celou republiku za podvod. *13* *1*
    • bloota

      Re: Facebook

      Jj paráda, ještě před měsícem nás bylo sotva 45 a teď už nás je 56. To by mě ani ve snu nenapadlo. A kdyby nás náhodou někdy bylo třeba sto, tak to bych už skákala radostí až do stropu. *3*
      • anetajs

        Re: Re: Facebook

        100 nás určitě bude co nevidět aspon věřím *14* ale já bych skákala kdyby měl aspon 500 fanoušků!!!nejlépe bych chtěla aby ho milovalo celý česko,celý svět!!!!Because Josh is the best man of the world!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *5*
    • anetajs

      Re: Facebook

      jj to je dobře že mu přibývají fanoušci *14* a s těma účtama si taky myslím...a pak zase plno zbytečných emailů *7* *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit