Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anuli

    ?

    Tak to je zajímavý. Teprve teď se na oficiálních stránkách Joshe objevilo jeho záříjové vystoupení v Chicagu. Přitom já jsem to na jiných stránkách četla už před čtrnácti dny. Kde to ty lidi berou takhle v předstihu. *7*
  • bloota

    otázka

    Ahoj, mohli byste někdo zkusit novou stránku z odkazů, jestli vám tam půjdou spustit videa? Já se o to snažím furt a vůbec mi to nejde spustit.
    • anuli

      Re: otázka

      Tak tyhle videa jsem zkoušela spustit už už před nějakou dobou a pořád nic. *16*
    • melilotka

      Re: otázka

      Taktéž bez úspěchu *8*
    • qualana

      Re: otázka

      Taky mi nejdou spustit... *9*
  • bloota

    Otázka

    Ahoj všichni, zajímalo by mě, kdo z vás vytvořil Joshův profil. Kdo byl ten první fanoušek a komu za to vděčíme?
    • melilotka

      Re: Otázka

      Jo, to by bylo docela zajímavé zjistit. Na původních osobnostech by to asi nebyl problém, protože tam se fanoušci řadili za sebou tak, jak se postupně hlásili. A předpokládám, že první fanoušek byl i tvůrce profilu. Jenže tady na nových osobnostech už jsme na přeskáčku. Třeba si to ten nebo spíš ta dotyčná někdy přečte a přihlásí se.
  • Klub

    Ještě chci dodat, že se docela rozrůstáme. Já se přihlásila, když nás tady bylo jenom nějakých 10 a teď koukám, že už jsme přesáhli 30.
    • anetajs

      Re: Klub

      ted už jsme přesáhli 40 *14*
    • bloota

      Re: Klub

      Jojo, taky si říkám, sice pomalu, ale přece.
  • Loveline

    Tak se mi dneska podařilo s křížkem po funuse spustit Loveline na stránkách http://lovelineshows.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=5 Pokud bych si chtěla spustit ale archiv, tak ten mi nejde.
    • melilotka

      Re: Loveline

      Anči, dneska se mi po dlouhých peripetiích podařilo stáhnout Joshe na Loveline do PC a mám tak dvouhodinový záznam. Trvalo mi to, než jsem přišla, jak na to, návod jsem popsala na Joshově českém fóru, tak tam na to mrkni, kdyby něco nešlo, dej vědět.
  • bloota

    Špatná w-stránka

    Tak to ste asi dali stránku www.lovelineshow.com, že? Ale já sem psala, že bude na www.kroq.com.
    • qualana

      Re: Špatná w-stránka

      Zkoušela jsem obě stránky a udělala jsem všechno, co jsem měla, ale místo rádia mi to začalo přehrávat výběr písniček z 80. let a na rádio mi to nešlo přepnout, tak jsem to po půl hodině vzdala
      • bloota

        Re: Re: Špatná w-stránka

        Aha, tak to je divný, protože mně to šlo. Nevím, čím to je, že vám ne.
  • Loveline

    Nevím, jak se ti podařilo spustit vysílání online. Nejde mi to, ani když si zkusím pustit pořad z archívu.
    • qualana

      Re: Loveline

      Já jsem na tom byla podobně, celý půl hodiny jsem se to pokoušela nějak spustit, ale nepodařilo se *9* Fakt by mě zajímalo, kde jsem udělala chybu...
  • bloota

    Josh v rádiu

    Ahoj jestli máte 27. července ve 22 hod. čas, mrkněte na http://www.kroq.com a pak dejte "Listen live", uslyšíte na tom rádiu Joshe.
    • melilotka

      Re: Josh v rádiu

      Obávám se, že čas 22:00 je sice správně, ale ne středoevropského času! Řekla bych, že u nás to bude až 28.7. kolem 4:00 ráno *7*
      • anuli

        Re: Re: Josh v rádiu

        Myslím, že časový rozdíl mezi ČR a Los Angeles je 9 hodin. Takže by to šlo u nás ráno asi v 7.
        • bloota

          Re: Re: Re: Josh v rádiu

          Ano, máš pravdu. Rozdíl je 9 hodin. Takže zítra ráno. Už se těším.
          • Re: Re: Re: Re: Josh v rádiu

            Já byla bohužel na cestě do práce, takže nic. Když jsi se těšila, poslouchala jsi to nakonec?
            • bloota

              Re: Re: Re: Re: Re: Josh v rádiu

              No jasně, byl tam celý dvě hodiny a moc toho napovídal, škoda jen, že sem mu moc nerozumněla. Kéž bych uměla anglicky. A taky tam zahráli jeho 2 písničky. Awake z živýho koncertu a You are loved.
  • Neskutecne

    Ahoj vsichni,
    nahodou jsem objevila tohle forum a neda mi to, abych taky neslozila hold. Tenhle zpevak je proste dokonalej. A kdyz zpiva To where you are - to snad i andele placou - takova je to nadhera. A ackoli uz jsem slysela spoustu nadhernych a silnych operne trenovanych hlasu a myslela si, ze uz mne jen tak nic neprekvapi - tak tento mne prekvapil a diky za to krasne prekvapeni :o))
    • Re: Neskutecne

      Doporučuju vyzkoušet i diskuzní fórum na www.joshgrobanforum.wz.cz. *5*
  • koncert na Evropě 2

    Pokud chcete slyšet Joshe v rádiu, tak dnes poslouchejte v 19:30 na Evropě 2 koncert k 90. narozeninám Nelsona Mandely. Josh by tam měl také zpívat... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší