Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Súhkasím.

    Ano, pocuvat Joshov hlas je ako droga. Potom sa uz tie ostatné zdajú slabé. Tazko tomu uverit, treba to skúsit :-)
  • Panda Sex Song:-)

    Kdo se chcete pobavit, mrkněte na http://www.youtube.com/watch?v=nAMm Bjnl8do, kde Josh zpívá sex song pandám. *1* *1*
    • Re: Panda Sex Song:-)

      Ta webová adresa patří dohromady, tzn. mezi nAMm a Bjnl8do nebude mezera:-)
  • :-D

    On je opravdu světový a je jenom jeden a jen tak někdo ho nepřekoná *1* jeho písničky jsou fakt super ikdyž je mi jenom 14 tak ho poslouchám nonstop pořád *1* ráda bych šla na jeho koncert ale to by musel byt např. v německu a nebo nejlíp rovnou tady u nás myslím že sazka aréna by byla přecpaná k prasknutí:-D je prostě uplně suprový a nepřekonatelný!!!! *14* *1*
    • Re: :-D

      Joooo, koncert u nás by byl moc fajn *3* *14* To by ho k nám ale nejdřív asi musel někdo pozvat. Nejsem si moc jistá, že by byla Sazka Aréna narvaná k prasknutí, co vím, tak o Joshovi moc lidí u nás zatím ponětí nemá, teda aspoň z mýho okolí ne. Ale bylo by to krásný, vidět ho naživo, jako se to podařilo Anči...
      • Re: Re: :-D

        no moc lidí neví, ale od nás od Ostravy by jeli 3 lidi určitě *5* tzv. my tři sestry jsme taky z něho unešené!! Co k tomu dodat... nemáme slov... pouze žasneme a žasneme *1*
  • Chess

    Nazdárek,
    tak jsem byla v Londýně na tom muzikálu Chess, kde vystupoval i Josh a ten jeho hlas je opravdu síla. Jenom mě mrzí, že jsem nevzala foťák, takhle se musím spokojit jenom s jeho podpisem.
  • Nádherný hlas

    Dnes jsem náhodou přepnul TV na kanál ČT2 a běžel tam Abbey Road:Live a poprvé jsem slyšel Joshe.S přítelkyní jsme se shodli,že už jsme dlouho nic tak krásného neslyšeli.Zkrátka J.G. má v ČR další fanoušky.
    • Re: Nádherný hlas

      Noo, já ho viděla o týden dřív na čt2...Dívala sem se na předávání cen award a zaujal mě práve Bocelli s nějakým šikovným mladíkem, jelikož se mi na poslech a pohled líbil více než on, tak jsem si musela hned ujistit kdo že to byl!! Noo, tak má Josh taky dalšího fanouška *5*
  • Dopis od Joshe

    Zdar,
    na adrese http://joshgroban.yuku.com/topic/69 38/t/Happy-Happy-Joy-Joy-post-from- Josh.html jsem našla dopis od Joshe pro fanoušky.
  • !!!!!!!

    Nevíte prosím,kde si mohu stáhnout jeho písničky Don't Give Up, You Are Loved, Remember z filmu Troja,Remember When It Rained by Josh Groban,In Her Eyes ?Na tom netu www.mp3s.nadruhou.net mi to nejde *9*?Jestli ty písničky někdo máte,tak mi je prosím pošlete.Děkuji.Jsem z něho unešená *1*
    • Re: !!!!!!!

      Ja som s Josha takisto unesená a pesničky mi stiahol môj synovec z www.warxtreme.com,ale tam musíš mať pozvánku.Odtiaľ stiahneš celé albumy.Ináč ak máš inštalovaný Bearshare,tak niečo nájdeš aj tam.Papa a pekné počúvanie.M *4* *3*
  • Jedině Josh

    Ahojky,
    musím souhlasit. Od té doby co mám Joshova CD nedokážu poslouchat skoro nic jiného a když slyším v rádiu nějakou písničku, vždycky mě napadne: Kam se hrabete na Joshe. Jinak do nového roku všechno nej.
  • joshfan

    som rada, že konečne sú aj ľudia, ktorí Josha počúvajú aj u nás, je neskutočný, ja už nedokážem počúvať nič iné.Ešteže cez net sa dá dostať k veľkému množstvu info o ňom.Dobre vyzerá a má bombový hlas.
    *1* *1* *1*
  • Nové fórum o Joshovi

    Ahoj lidičky, tak jsem založila na netu fórum o Joshovi tak jestli chcete můžete tam zabrousit,nahrát nějaké fotečky, videa a samozřejmě pokecat o Joshovi :o) atd. adresa je http://www.joshgrobanforum.wz.cz

    papa Kačenka *4*
    • Re: Nové fórum o Joshovi

      Na to forum se určitě mrknu.Josh mně svým zpěvem taky dostal.Nemáš náhodou kontakt na jeho fan club v ČR?Dík *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší