Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to milacek

    *8* my ho z dcerkou proste milujeme, ma nadhernej hlas,rozmilej kukuc,fakt krasne urostlej a ten hlas!!!!! *14* *14* je to prijemne nadhernej optimista porad se usmiva, milujeme ho!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pan zpěvák

    Jsem příjemně překvapená, že ho v Čechách neznám jen já, ale i pár Čecháčků :)
    Teď o víkendu jsem ho viděla v jednom dílu Ally McBealové, taky tam zpíval dobře. Ale poprvé jsem ho slyšela na hudební stanici, když jsem byla v Egyptě před čtyřmi roky - byla to písnička "You raise me up" - a protože jsem si já chytrá nepamatovala jeho jméno, tak jsem ho pak na internetu našla podle názvu písně. Ta písnička s tou atomosférou Egypta mě dostala. Ale myslím, že nejen tahle, pár jsem od něj už slyšela a je to borec. Není moc zpěváků, u kterých bych zůstala stát s otevřenou pusou. Má řekla bych přímo čarovný hlas a čarovný projev. Jednou z něj bude legenda. Jsem ráda, že ho taky znáte *14*
  • josh a gavin

    znate nekdo Gavina DeGrawa?? kouknete na nej poslehnete si jeho pisnicky na youtube a urcite se vam bude libit!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • koncert

    ahoj, ani jsem nemyslela, ze ho tady tak milujete a jsem rada, ze nejsem sama:) Josh je zasny i jeho pisnicky, ale chtelo by to zazit na zivo, na jeho koncerte....!!urcite bych sla,co vy? *14* *14* *4*
  • Josh

    Jinak mrkněte na grozujo.blog.cz
  • Josh

    Lidičky.....a slyšeli jste jeho písničku Per te nebo Remember when it rained nebo February song?????Jsou naprosto úžasný. Mám všechna jeho cd a myslím,že je obrovský talent... *4*
  • poradit

    Jo, vlastně jsem chtěla poradit a spíš se zeptat-You raise me up je jeho autorská písnička, nebo přezpívaná? něco mi strašně připomíná....
    • Re: poradit

      Jo pripomina ti to Westlife,..oni ji take zpivaji... *4* *1*
  • poradit

    Hm, tak tenhle zpěvák je fakt borec, sice se opakuju, ale co naplat. V jednom kuse su na youtube a pouštím si jeho klipy-můžu doporučit : http://www.youtube.com/watch?v=9ctz SY0hNxI
    a taky: http://www.youtube.com/watch?v=ls7i la3srz
    Úplně nejlepší je, když rozumíte textům, to mi konečně začal běhat mráz po zádech. Ale něco je na něm zajímavého-ne, že bych jenom vysedávala a poslouchala ho, on dokáže úžasně motivovat k další práci, do které mám pak chuť a taky mnohem radši hraju na klavír, což se mi do té doby nestalo. Zajímavé...
  • Trója

    On hrál v Tróje?
    jestli ano koho?
    • Re: Trója

      Aenease-ten mladičkej boreček na konci filmu,jak ma utect s těma spisama tajnou chodbou společně s Paridem a Helenou,taky s ženou Hectora.
  • ahojte lidi, jsem ráda že jsem narazila na vás, kteří Joshe znáte, je to škoda že ho v čr moc lidí nezná, já právě sháním ty jeho cd, nevíte kde by se dala stáhnout?
    • Josh Groban má podle meho ten nejůžasnější hlas co sem kdy slyšela... Fakt je mi divný že ho v ČR skoro nikdo nezna. věěěěčná škoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit