Přejít na výpis diskuzí

Josh Groban

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • qualana

    Výzva

    Hurá!!! Už je nás tu víc než padesát *1*

    A ještě něco... Pokud jste na facebooku, pozvěte Joshe do Česka na tomhle odkazu http://apps.facebook.com/ilike/artist/Josh+Groban/come_to_my_town *5* (třeba to zabere)
    • mclucky

      Re: Výzva

      Tak už jsem přidala hlas na facebook i já....dlouho jsem tu nebyla, takže trochu se zpožděním, ale přece....je to super nápad!! *3* Doufám, že dorazí... *14*
    • anuli

      Re: Výzva

      Kdybych se dozvěděla, že Josh má v úmyslu dorazit do Prahy, tak ze mě bude v ten moment solnej sloup na pěkně dlouhou dobu. Myslíte, že vůbec ví něco o Česku? Ale mohl by, když byl vloni v Lipsku, blízko hranic, a předky má i z Polska. Pořád jenom krouží kolem nás. Třeba až bude příště někde poblíž, tak si udělá takovou malou přestávku a udělá si výlet do Prahy. *15*
      • mclucky

        Re: Re: Výzva

        No, bylo by to hezký, krásný, úžasný....ale *7* ....nevim, no...snad se to podaří. A jestli se to podaří, tak se taky někde zkácim. *14* *14*
    • melilotka

      Re: Výzva

      Tak teď hurá završit stovku!!

      Za ten facebook se přimlouvám, už jsme Joshe pozvaly min. 3, tak ať je nás víc.
      • qualana

        Re: Re: Výzva

        Už je tam 5 pozvánek do Prahy... Zatím vede Salt Lake City s 18, takže nic, co bychom nedali. Je nás tu 50, to se nenajde nikdo, kdo by měl účet na facebooku *7*
        • qualana

          Re: Re: Re: Výzva

          Stav Praha versus Salt Lake City je momentálně 7:18 ... Najde se ještě někdo, kdo by se pokusil výsledek zvrátit? *5*
          • melilotka

            Re: Re: Re: Re: Výzva

            Vypadá to čím dál líp: Stav Salt Lake Praha - 19:13.

            Jen tak dál. Kdo se ještě přidá?
            • petrucha

              Re: Re: Re: Re: Re: Výzva

              Tak teď sem zjistila, že sme na prvním místě... stav je Salt Lake City:19 Praha:25!! Myslim, že je celkem dáváme *3* *14*
            • anetajs

              Re: Re: Re: Re: Re: Výzva

              já zkusím si ještě udělat aspon pět účtů *1* *5* *4*
        • melilotka

          Re: Re: Re: Výzva

          Už pět? A Salt Lake má jen 18?? No tak děvčata, to je snad převálcujeme. Navíc, v Salt Lake už byl, takže tam by se už hrnout nemusel.

          Je nás tady padesát, ta představa, že Praha s 50 hlasy povede před všemi ostatními městy...

          Takže úkol pro všechny, kdo ještě nemají profil na facebooku. Zařídit co nejdřív a pozvat Joshe, od toho jsme přece tady, ne? *4*
  • vše nej

    vše nejlepšííííííííííííí
  • anetajs

    Happy birthday to you!!!

    Happy birthday to you my love Josh!!! *14* *14* Much happiness,success,fitness and love!!! *14* *14* *4* Remember as though I love you!!! *14* *14* *14*
  • anetajs

    Málo fanoušků

    Josh má málo fanoušků tady ve fanklubu,myslím že je na čase to napravit,tak shánějte další Joshovy fanoušky,někdo mu třeba fandí,ale neví o téhle stránce,tak se pokuste shánět a říkat všem jak je Josh skvělý atp.prostě mu sežente další fanoušky,já taky o to budu usilovat *14* *4*
    • petrucha

      Re: Málo fanoušků

      Novej fanoušek je tu! *3* Ne že bych byla nový fanoušek a ne že bych nevěděla o téhle stránce, ale strašně dlouho sem se nemohla přemoct se sem přihlásit..ted sem tu a pokusim se vám pomoct se sháněnim fanoušků... *3* *3*
      • anetajs

        Re: Re: Málo fanoušků

        tak to je supéééér!!! *4* *14*
      • melilotka

        Re: Re: Málo fanoušků

        No sláááááva. A už jsme na čísle 45! Že bychom se časem dostali až na padesátku? *3*
    • melilotka

      Re: Málo fanoušků

      Hmm, já už pár fanynek našla, ale nejsou tak zažrané, aby se hlásily do fanklubu.

      Samy toho moc nezmůžeme, kdyby nám trochu pomohla rádia a televize, hned by to bylo o něčem jiném.
      • qualana

        Re: Re: Málo fanoušků

        Tak to jsme ztracení... Možná nám po vydání nového CD pomůže rádio, ale na televizi bych se vůbec nespoléhala. V přímém přenosu letošních Grammy se sice Josh objevil, ale v sestřihu už nebyl. Přesto je teď k nám ČT víc než štědrá. V sobotu (14.2.) budou v dávat Live from Abbey Road a odpoledne je tam koncert Michaela Bublé, kde byl Josh taky (pokud to bude ale zase jen sestřih, tak je to v háji)
        • anuli

          Re: Re: Re: Málo fanoušků

          Právě toho se bojím. Koukla jsem do programu a podle něj to trvá jenom hodinu, ale ten koncert byl delší!
  • Prosím je to pro mě moc důležitý....

    ahoj lidišky, prosim vas nemate nekdo pisnicku od joshe UN GIORNO PER NOI? jestli jo moc vas prosim poslete mi ji na e-mail je to pro me fakt moc dulezity, nikde ji nemuzu sehnat a kdyz uz tak nejde stahnout..... predem moc moc dekuju *4*
  • melilotka

    Webové stránky o Joshovi v češtině

    Od 1. ledna fungují nové webové stránky www.joshgroban.cz *4*
    • Re: Webové stránky o Joshovi v češtině

      Gratuluji, jsou superiózní... *3* Takové se dlouho nevidí... a dlouho vidět nebudou, doufám, že na nich Josh jednou také bude spolupracovat... *3* Tak Krásnej den!
      • qualana

        Re: Re: Webové stránky o Joshovi v češtině

        To je sice krásná představa, ale silně o tom pochybuji *15* Stačilo by, kdyby se na ně alespoň jednou podíval...
  • ahoj

    ahoj,na joshe jsem přišla teprve nedávno,ještě k tomu v trochu podivný písničce,ale hrozně se mi líbíl jeho hlas,tak jsem si musela stáhnout jeho alba..má fakt nádhernej hlas,hlavně o holy night v jeho podání a somewhere over the rainbow,to je prostě dokonalý!!! *14*
    • melilotka

      Re: ahoj

      A co to bylo za podivnou písničku? *4*
      • Re: Re: ahoj

        no,bylo to i'm fucking ben affleck.. *1*
        • anuli

          Re: Re: Re: ahoj

          Nechápu, jak jsi dokázala ale z toho poznat, o koho jde. Jak jsi zjistila jeho jméno? Nepamatuju se, že by tam bylo uvedený. *7*
          • Re: Re: Re: Re: ahoj

            ahoj,no uplně jednoduše.koukala jsem na to na youtube a dole pod tim klipem jsou ty příspěvky.bylo tam zmíněný i jméno josh groban a jelikož se mi hrozně líbil hlas toho zpěváka z toho klipu,zkusila jsem si najít nějakej klip právě od joshe grobana a byl to on..tak takhle jsem na něj přišla..jinak to asi ani jít nemohlo,protože nikdo v mojem okolí ho vůůůbec nezná *9*
        • qualana

          Re: Re: Re: ahoj

          *15* Tedy všechna čest, ty jsi opravdu narazila na tu nejpodivnější písničku, když nepočítám "Panda love" *3*
          • Re: Re: Re: Re: ahoj

            já mám prostě štěstí.. *1* ale bylo to fakt náhodou *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ahoj

              tak jsem viděla "panda sex song" a teeeeda... *3*
  • anetajs

    mám radost že...

    ahojky lidičky mám opravdu radost že tady o něm nepíšete nic sprostýho ani škaredýho!!! *5* Josh ja prostě nej,nej a nej,tak nádhernej,krásnej čumáček *14* Ilove you Josh!!! *14* *14* *4*
    • bloota

      Re: mám radost že...

      O něm se naprosto nic škaredýho napsat nedá.
  • Super

    Když jsem slyšela jeho první písničku: Remember me, šíleně se mi zalíbil hlas, proto jsem si zjistila zpěváka a stáhla jsem si jeho CDčka a teď je to můj oblíbený zpěvák... má neuvěřitelně krásný a čistý hlas a z písničky per te mi vždycky lozí mráz po zádech... je to opravdu Zpěvák s velkým Z!!!!ostatní by se mohli jít zahrabat s těmi falešnými hlasy!!!
    Kdybych tak mohla být na jeho konceru... asi by se mi splnil sen... to musí být zážitek slyšet jeho ohromný hlas naživo!!!
    • Re: Super

      asi tak Mery... *9*
  • My Josh

    Ilove you Josh *14* *14* je nádhernej nej písně od něj jsou All´improviso amore,Per te,Si volvieras a mi *14* prostě okouzlující!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší