Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misa789
    všechno nejlepší Joshíku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • marina13
    VŠECHNO NEJNEJNEJNEJLEPŠÍ JOSHI *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • http://tinyurl.com/n9qqtw7 , http://tinyurl.com/q9xelc6 ,tady si můžete stáhnou výsledek mojí práce, kterou jsem začal 1.května roku
    2011 a stahují si to u nás stovky fans a pár set tisíc ve světě. Vás určitě potěší určitě žebříčky jako bonus z Německa, Francie, Polska atd. a hlavně jejich součet, opravdu velká Top 20. Josh Hutcherson se stal z uznávaného herce, kterým byl 8 let, hvězdným hercem, kterým je 2 roky.
  • *14* *14* *14* *14* Miluju ho znala sem ho už když byl malý ale moc sem si ho nevšímala a pak sem viděla tajuplný ostrov a zamilovala sem se do něj pak mě dorazil v hunger games a byla sem do něj po uši zblázněná a pořád jsem *14* *14* *14* *14* je nádherný a talentovaný a ten jeho úsměv je prostě Boží ! *14* *14* *14* nemůžu se dočkat až na podzim bude THG 2 v kinech *14* *14* teď čtu knížku a vždy když čtu o Peetovi vidím jen Joshe *14* *14* *14* *14* můj pokoj je plný jeho plakátů *3* *3* *4* *4* *4* a vím jistě že nejsem jediná taková fanynka *3* *3* ( No Hate )
    • Určitě ne.Je to jediný pro co žiju.Taky jsem viděla film THG i četla a všechny ty romantický pasáže s nim čtu pořád dokola a pouštím si je stále dokola.Nejvíc mě snad rozesmálo:YOU ARE THERE TO FINISH ME OFF,SWEETHEARD?(Přišla jsi mě dodělat,drahoušku?) nebo:POZOR PŘED NÁMI JE SILOVÉ POLE.Těch hlášek je tolik že vypsání všech je práce na několik let :D Stejně nejvíc miluju konec trojky.Poslední kapitolu a epilog.Málem jsem se rozbrečela kvůly tomu,co Peetovi udělali.To,jak se choval ke Katniss.Jak spolu vždy večer usínali.Jak narazil do toho pole.Na pláži.V jeskyni.Ach jo,nemůžu sem napsat všechno. Já pro Peetu a THG žiju.A vzkaz pro něj:YOU'RE THE ONLY REASON,WHY I'M STILL ALIVE.<3 I LOVE YOU SO MUCH !!!!!
      PS:Tady je můj mail a telefoní číslo a facebook.Hledám někoho s kym si můžu o THG psát
      p.v.723@seznam.cz
      602806087
      Pája Vachová (smrtka)pokud mě pod tímhle jménem nensjdete zadejte místo Vachová Mellark :* A kéž vás vždy provází ŠTĚSTĚNA !!!!!
    • Kajdo-nejsi taky ho miluju a mela ksem to presne jako ty :) THG je konec <3:****
    • Text ro teda nejsi. joshe miluju od prvni chvile.muj pokoj je na tom stejstejne vsude vidis joshe.a jemi to tak strasne lito ze ho nikdy neuvidim na zivo. ale jednoho dne poletim do ameriky a potkam ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILUJU HO
  • Josh Hutcherson je strašně hezkej a moc dobrej herec vůbec :D A určitě se mnou budete souhlasit že ho chcete strašně vidět naživo *15* *7* *14*
    • Můj největší sen :* I když nevím,jestli by to moje srdce ustálo :)))))
    • jo souhlasím s tebou je to nejlepší a nejhezčí herec světa a taky bych ho chtěla vidět na živo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jojo souhlasím s tebou je dokonalý :* *14* *14* a taky bych ho strašně moc chtěla vidět na živo *3* Miluji jeho smích *14*
  • ten soubor vlevo, 100 nejoblíbenějších filmových hvězd do 20 let na csfd, ke 24. červenci 2013 http://tinyurl.com/lhg6erb
  • *14* *14* *14* je dokonalý :) je talentovaný , je krásný ideální kluk :) *14* *14* *14* *14* *14* je fakt boží sem s ním uplně posedlá mám stáhnuté všechny filmy s ním :D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mě se moc nelíbil, ale jak jsem ho vyděla hrát v hunger games, tak jsem si ho zamilovala. *14*
    • Já taky :DD *14* *15* *1* *2* *3*
  • naprostej debil..děvkař
    • Nechápu jak můžeš hodnotit někoho koho neznáš. Jen leť do USA a řekni mu to do očí, neudělaš to protože na to nemáš!!!
    • Ještě jedno slovo proti němu a dám ti facku.Kvůly takovejm p*čám zk*rvenejm jsem schopná vzteky hodit mobil proti zdi když čtu ty p*čoviny co píšete vy namyšlený pipiny.On toho dokázal víc než polovina hvězd a to je mu 22 let.Až některá z těch krav zase zasedne k netu a bude chtít paát takovíhle sr*čky tak si laskavě uvědomte co jste ve svém omezeném životě dokázali vy!!!! Je hezký,že si umíte nalakovat nehty levou rukou a dát si řasenku bez toho,abyste si vypíchli ty svý kukadla,ale kvůly tomu vám svět u nohou ležet nebude.Jak jste si nejspíš ve svym omezenym vnímáním nevšimly,tak jemu leží u nohou skoro celej svět.Každý ho obdivuje.Někdo-jako já-by umřel pro jeho pohled,úsměv,podpis.....pro cokoliv.Vážně by jste se nad sebou měly zamyslet.Jo a jo vy nevíte,co to je.No myslim,že bude stačit zavřít pusinku,zamknout jí na klíček a tiše ho obdivovat.
    • Jo souhlasím s ClaireMellark *3* Dobře můžeš dát najevo že se ti nelíbí atd. ale aspoň se chovej jako normální člověk a ne jako nějaká debilka... *10* Aspoň buď slušná!!! *10* *10* *10* *10*
    • di do p*če !! Vsadim se že se ti líběj one erection co ???
      • Joooooooo vole ten Harry měl už asi milion holek a to ti nevadí, že jo ?! :D :D Tak si Joshe nevšímej, když ti vadí !!!
    • HELe nechápu, když o něm píšeš něco takovýho, měl jenom tři holky !!! a proč jako deb*l ??????když se ti nelíbí, tak si ho nevšímej *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* by mě zajímalo, jaký tupci se líběj blbce jako seš ty !!!
      • no ehm.... podle mě neměl jen tři holky to by byl trochu vadnej ( promiň že ti beru iluze :) ) :D mě osobně nevadí kolik holek měl a bude mít a také vím že ho neuvidím :'( jako mnoho z nás ale je boží :3 a štve mě že se všichni koukají na jeho vzhled :) mě se líbí jeho charakter charizma a jeho velký talent na dramatičnost :D
  • Strašně úžasnej krásnej a talentovanej !! :) stašně ho miluju !! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit