Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday Josh :* <3 *14*
  • ❤ ♡ ღ Josh je super.Je moc hezkej a můj nejoblíbenější herec. ❤ ♡ ღ *14*
    • podle mě není jenom hezkej mě se líbí kvůli tomu že mi připadá jako pohodoví člověk :3 a působí strašně moc mile a ani nepůsobí jako by si na něco hrál :3 že je něco víc a tak a prostě no je B.O.Ž.Í ale psst :D
    • ❤ ♡ ღ Josh je super.Je moc hezkej a můj nejoblíbenější herec. ❤ ♡ ღ *14*
      Jsi boží!!!!!
  • nevíte kde můžu stáhnout 7 dní na Havaně ? s titulkama nebo klidně i jen česky :) prosím jen v češtině :D nechci jiný jkzyk :D
  • Josh je naj :) je to môj naj herec ♥ ♥ ♥
  • :-):-P:-:-D
  • Je nejlepsi a nejhezci a je to bozi herec ja ho myluju
  • On je prostě nejlepšííí *14* *14*
  • Je krásný , uplně boží :* ♥ ♡ :*
  • No teda me se moc nelibi mozna vam jo ale ma trochu hranaty oblicej a je docela nizky podivejte se na film hunger games vzdyt byl s katniss stejne mozna malinko nizsi. kluci by meli byt alespon trochu vyssi nez holky
    • Na výšce nezáleží, možná je malý, ale má větší charakter než většina lidí ;-)
    • možná pro tebe každý je jinak velký má jiný obličej každý je unikát ale že je trochu menší ale za to je nádherný *14* každý má svého idola ale říkat že je malej to chce sice velkou odvahu ale je to drzost na největší úrovni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • Né vždycky musí být kluk větší *6* na věku a na výšce vůbec nezáleží *3*
    • *14* *14* *14* I love you
    • a on azda za to môže že je taký nízky??
    • Jo tak se koukni na sebe.kolik ti je????vzdit ty kdyby si byla na jeho miste tak by tvim fanouskum bylo jedno jestli mas spicatej nebo hranatej ksicht.............JO A JINAK JE NADHERNEJ..LOVE YOU JOSH............................. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • Je boží *14* *14* *14*
    Fakt je to dobrej herec *1*
    Nejlepší na tom je, že se narodil 12. 10. a ja jsem se narodila taky 12.10.!!!!!! *14* *1* *15* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší