Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikina888
    Zbožnuju ho *14* *14* *14* *14*
  • Samozřejmě myslím ty herecké žebříčky, co jsou nalevo.
  • http://tinyurl.com/ck7adxb , aktualizace
  • miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • no jen předvídám tvou reakci *1* *3* *4* *4*
    • Co ??
      • ale nic to bylo na janusku jen kdyz jsem ji odpovidala tak jsem zapomela dat kolonku„reagovat”takze to na tebe nebylo :-)
        • no tak jo :)
          • *1* *4*
  • Tak jsme se všichni omluvili *4* *5* *15* *2* *1*
  • ja bych se chtela omluvit za moje prispevky jelikoz za prvi nemaji hlavu ani tpatu za druhy jsem to drobatko prepiskla a za treti je mi ted trochu trapne z te me kritiky a za uznani stoji ze je hezkej kluk a dobry herec ale ze bych do nej byla zamilovana tak to se asi rict neda-ted se ale citim tak tochu jako magor a vazne se jeste jednou vsem omlouvam!!!
    • Neznáme se náhodou Janusko ??????? Já jenom , že jedna kámoška se taky jmenuje Jana a má stejný hlášky !!!§§§§ *5*
    • Já jsem to taky trochu přepískla s tím obhajováním *1*
      taky se omlouvám *4*
      • to ani nemusis ja jsem to prehnala ty jsi jen reagovala na muj komentar(si pis ze ja bych reagovala hodne podobne) :-)
        • Takže jsme v pohodě? *3* *4* *1*
          • to si piš *4* *4* *4*
          • No jasně! *1* *3* *4* *4*
            • bara na co rikas no jasně??? *1* *1* *4*
  • Víte , že je písnička Hunger games ???? Jmenuje se Safe and Sound a je od taylor Swift *5*
  • tedˇuž musím uznat , že černá ovce má ve většině věcí pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* A že to vážně někdy s těmi komentáři přeháním ... jako s mou trapnou úvahou o černých a bílích ovcích a měla pravdu i s tou odbornou pomocí a také doopravdy jsem ho nikdy nemohla milovat - nanejvešj o něm mohu říct , že je to pěknej a dobrej herec a taky , že jsem jeho fanynka , ale už nic ví !!!! *4* *4* *4*
    • Děkuji *4*
      • Neni za co !? *4* *3* Prostě mi už nejebe a ještě jednou se omlouvám za moje trapný komentáře , za který se ted děsn stydim!!!!!!!!
  • Prostě nemám ráda fanynky přesně tohoto typu.Řvou jak pomatené,omdlívají a kromě jejich idola nejeví zájem o zbytek světa.Upřímně řečeno,toto je něco nechutného a lituji každou známou osobu, která se musí s takovými individui potýkat.Slečny "zamilované" ,raději si vezměte sešit do školy a jděte se učit,ať z vás alespoň něco je.Neberte to jakožto urážku, ale naopak radu. *3*
    • hmmmm... dost velká pravda a taky už mi tolik NEHRABE !!!!!!!!!!! ale předtim to byl děs !!! A náhodou jsem ve škole skoro nejlepší ze zemáku a angliny tak se mi učit nechce *3* a myslim si , ty moje komentáře byly fakt děsně strašně trapný - tk se za ně omlouvám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit