Přejít na výpis diskuzí

Josh Hutcherson

OSOBNOST 31.12.2006 
386 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jn, Rocky mas recht a nemam rada lidi co souděj ani neví pořádně koho, Januska tys mě teda pořádně vyvedla z míry a jestli si myslíš že máš pravdu tak se teda ohromně pleteš ty trapko *16* *16* *16* *16* *16*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Nemůžu nereagovat na tvůj příspěvek "souděj ani neví koho"..A ty víš koho?Ty se s ním osobně znáš a víš,jaký je? *3*
  • hmmm , jenže on je cool a sexy i normálně a ne jenom ve filmech - vám se asi nikdo nikdy nelíbil že jo , vy trapky ( Cerna Ovce a januska)!!!!!!!!!!! On je prostě úžasnej a je my jedno co o něm ostatní říkaj !!!!!!!!! *16* *16* *16* *14* *14* *14*
  • Já ho úpně zbožňuju! I proto že je hrozně pěkný ale hlavně proto že je to výborný herec!! Byl už jako malý. Poprvé jsem ho viděla ve fimlu Malý Manhattan a pamatuju si, že už tehdy jsem ho obdivovala jako malého herce. A pořád teď pořád vykonává úžasné herecké výkony! Nedávno jsem viděla Hunger Games a bylo to úžasný!! MILUJU HO!!! ♥ ♥ ♥ ♥ *14* *14* *15*
    • Vidělas most do země terabithie?jestli ne tak si hu šupem stáhni ;-))))))
  • boze vy se z nej jednou po*erete vzdyt ho ani neznate osobne tak nevim co resite a ze jste se do nej zamilovali kdyz ste ho vydeli hrat ve filmu kde byl upravenej a mel sexy hadry neni opravdova laska!!!a je to trapacky a zoufalý!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Já se u těchto komentů prostě válím smíchy *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      Vůbec nechápu jak tohle můžeš napsat *1* *1*
      Aspoň jde vidět že ho totálně miluješ *14* a žárlíš na něj *1*
      On je herec, je pěknej..Kdo ví co jste vy *1* *1*
      Nejsem nějaká jeho fanynka, ale z vás mám fakt dost *2* *1* *1*
      • Já taky až na to že jsemjeho obrovská faninka uz od sedmi a THG tu lásku maximálně posílilo,takže takové urážlivé komenty na adresu nás faninek a Joshe my pijou krev.Jasně že některý faninky ho milují jen proto,že je THG teď v módě,ale to.meznamená,že jsou takové všechny.Já osobně nenávidim lidi,co tvrdí jací jsou fanoušci a to viděli jen film.Kniha je mnohem lepší,ale zase v ní není Josh :)
        Správný fanoušek má i přečíst knihy i shlédnout film,protože ten není originál a v mnoha směrech se s knihou rozcházejí :)
      • Slečno anonymko,
        Upřímně, ty Vaše vtípky mi daly krásný pohled do dnešního dne :)
        Kdybyste alespoň z části pochopila, co jsem obsahem svého příspěvku chtěla sdělit,byl by svět hned o něco málo krásnější. Je smutné, jak mladší generace berou slovo "miluji tě" na tak lehkou váhu a tak nechutně si s ním pohrávají.Když nemiluji,nemohu žárlit ,to byste snad i vy mohla pochopit.A co je ještě více smutnější-nemohu milovat někoho,koho jsem v životě neviděla.Avšak z příspěvků vás a vašich vrstevnic,zjišťuji, že nemožné se stává možným
        *2* .Jediná "rozumná" a smysl dávající část vašeho příspěvku je "herec a pěknej" Herec vskutku je,to máte pravdu,ba i hodně dobrý herec i pěkný(správný tvar vašeho "pěknej",abychom si rozuměly.)A ke čtvrtému řádku těch toho vašeho výtvoru-Jsem 25-ti lettá studentka práv a ekonomie na Masarykově univerzitě v Brně a na rozdíl od většiny slečen, jež zde vlhnou nad obrázkem herce,o němž právě hovoříme,mám přítele.
        Přeji krásný den, plný nových moudrostí, které jak soudím jistě potřebujete. *3*
        • hm , tak to máš dobrý , ale mě by jenom zajímalo , proč chodíš na jeho stránku a píšeš něco o něm , když ani nejsi jeho fanynka *3*
        • Nějak nevím jaké vtípky máš/máte na mysli.
          Nejsem jeho fanynka to ani ne, ale tak když se to tady slečnám líbí takhle o něm mluvit, tak ať si mluví ne? *3*
          Ale jak níže psala Rocky cituju: "Už se mi párkrát stalo , že jsem u videa s ním omdlela !!!" To už je trochu moc..Musíme uznat.
          • Ať si klidně mluví,ale ať to má alespoň tu minimální úroveň.Ač se to zdá u mnohých příspěvků neuvěřitelné,všichni jsme lidi,tj.tvor moudrý a ne zvířata. *1* Jinak se omlouvám,že jsem tak vyjela,když si to teď pročítám,nebyl Váš komentář určený spíše Janusce?V tu chvíli se mi totiž zdálo,že to bylo určeno mně... *5*
            • No byl spíš Janusce, ale to teď už je jedno.. *3*
              Januska se trochu víc rozjela, ale co už *1*
              Ale taky omlouvám se *3*
        • Ehm..
    • Škoda,že to "líbí se mi" nejde dát vícekrát.Je fajn vidět,že lidé na úrovni ještě nevymřeli :)
      • Chcete obě facku?Asi si pletete výraz na úrovni s výrazem trapky,ubožečky a pokrytecký mrchy.
  • Kdo má rád Joshe a chtěl by se přidat na Facebookové stránky o něm, budu jen ráda :)
    http://www.facebook.com/JoshHutchersonCzAndSk *3*
  • Je to nejhezcí kluk na svete a nejlepsi herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on je uzasnej celej kdybych ho potkala tak bych mu dala nekonecno pus *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejlepší na celýýým světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Josh je ten nejlepsi kluk na svete,sexyyyy,uzasnej nesnasim lidi co ho pomlouvaj on vas taky nepomlouva tak ho nechte bejt *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ja omdlivam furt kdyz ho vidim on je tam roztomilej a me se libi a mam ho rada na nekokonecno procent *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • *8* Já teda vždycky skoro omdlím u jeho videa , ale ty jsi do něj fakt blázen !!!!!!! Teda já ho samozřejmě miluju tak , že to skoro ani nedokážu napsat ,ale to s tim omdlíváním je fakt už moc !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Josh je nejlepší kluk na světě *14* *14* *14*
  • Ovce jsou dost ubohý a trapný i když jsou bílý a když jsou černý noprostě no coment !!!!!!!!!!!! Co říká náká tupá ovce z louky u nějakýho buranova mi je fakt fukt .... Josh je protě úžasnej , nejlepší , sexy a neni to žádnej nafoukanej zmetek a potřebovala bych pomoct , kdyby se mi přestal líbit !!!!!!!!!!!! Už se mi párkrát stalo , že jsem u videa s ním omdlela !!! *8* A to fakt nekecám . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ehm..Nechci Cerna.Ovce jak to říct..nějak podporovat, nebo dávat za pravdu, ale u jejích komentů se fakt válím smíchy..Ona to vždycky utře *1* *1* *1*
      Ale, že by jsi jako u jeho videa omdlívala, to je fakt moc..
      Někteří to přehání s těmi nadávkami: jako třeba Jsi trapáákk!!!! *16*, Buznoooo *12* a takové věci a vy to zase přeháníte s tím: LoWíSQuju těěě! *14* MucQ, Milujuuuuuu těěěěěě JOSHI!!!!!! , Jsi neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! , nebo třeba Omdlívám u tvých videích... *14*
      Nevím, tohle se mi zdá fakt přehnané *3*
      • *4*
      • Hmmmm... Tak s timhle máš docela pravdu ... *3*
    • Můj příspěvek měl s ovcí,jakožto živočišným tvorem asi tolik společného,jako vy máte s inteligencí,natož tvá úvaha o černých a bílých ovcích mě dostává opravdu do úskalí.Nevím,kde vznikla Vaše utkvělá představa o tom,že pocházím z "buranova" (mimochodem zajímavé slovo),ovšem pokud bych měla žít v blízkosti někoho na vaší mentální úrovni,pravděpodobně bych do "buranova" odjela hned a s upřímnou radostí :)
      • Hej dobrý stěry.Jasná ukázka,že jde stírat slušně a na úrovni :)))
      • nj no já to im , ale když ono se to tak dobře hodilo !!!!!!!!!!!!!!! A nějaký ty moje komentáře - musím uznat jsou dost děsný a trapný , ale co ... *8* *6* *5* *4* *15* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit