Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepoznam, neviem....
  • Musim říct, že to nový cédo je božský *4*
  • žble

    Justin forever *5*
    • Re: žble

      milujem justina nielen ze ma dobre pesnicki ale je aj krasny jaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjj milujem ho *1*
    • Re: žble

      milujem jutina nielen ze me dobre pesnicki ale je aj krasni jaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjj milujem ho *1*
  • **The BeeSt**

    Ůpe nejkrásnější,nejůžasnější, nejlepčí zpěwák!! *14* *14*
  • Ramazzotti je extratřída !!!

    Justin získává na popularitě ale na Erose se co do kvality hudby bohužel nechytá !!!
  • AUTOGRAMY!

    NABÍZÍM AUTOGRAMY SVĚTOVÝCH HVĚZD! Bydlela jsem nějakou dobu v USA a sbírala podpisy celebrit. Mám jich kolem 30ti, takže pokud máš zájem o originál autogram nějaké své oblíbené hvězdy, tak se ozvi a domluvíme se! stars.autogramy@seznam.cz
  • JUSTIN

    sakra tak to vydite vsichno jsem obycejny on je hvezna nemame sanci tady si jenom snime a piseme aby jsem si ulevili myslite ze to pomuze me se taky libi treba ho miluju ale nemame sanci jenom si to namlouvame ja jsem taky nasrana vzdyt justin ani nevi ze tady neco piseme vazne ne nevi...chtelo by to udelat ten nej.fan klub justina a aby prijel se podivat sakra taky chci byt nakou hvezdou v americe tady si m po nem nemuzume ani vzdychnout a zaspivat coz bohcybuju on asi ne *9*
  • Justin Timberlake nic proti nemu nemám a kdyz se vám jeho písnicky líbí,tak si ho poslouchejte teda.Mne se od neho líbí nejvíc písnicka Mirrors
  • nesnáším ho *16* *10* *16* je to prostě strašnej a neskutečnej zpěvák co vám povídat
  • :-)

    SUMMER LOVE hustáááááá písnička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit