Přejít na výpis diskuzí

Justin Timberlake

OSOBNOST 31.12.2006 
280 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    Je krásnej, má krásný písničky, ale jak už tady někdo zminoval je naivní si myslet jaký sme zajímavý a pod že se nám líbí, ale já si prostě nepomužu, prostě mužu nadál jenom snít:)
    Byl by to krásnej život bejt s nim *8* *14*
  • jee

    má upe good písničky.. prostě good no... *15*
  • dokonalej

    no uplne dokonalej *1* skvele zpiva tancuje hraje na klavir a na kytaru.a je hezkej ty jeho oci a usmev:-).a ma smysl pro humor:-))ke vsemu je to i herec takze ja uz nemam slov *3*
    • Re: dokonalej

      máš pravdu nemá chybu MILUJI HO *14*
  • ahojky

    ahojky lidicky prave sem objevila tuhle stranku a vzhledem k tomu ze miluju Justínka nejvíc na svete tak sem nevahala ani chvilicku a zaregistrovala se..no a jak tak sleduju vasi diskusi vidim ze jste vsichni az na par vyjimek co sem pisou jenom aby si na milacka zanadavali stejny blazni do Justina jako ja... *14* *14* *14* ale ja ho miluju upe maximalne,jenom vidim jakoukoli jeho fotku a zastavi se mi srdce a kdyz ho sleduju v televizi nebo kdekoli tak se dycky muzu udelat...a jak se v ayou technology ocucava s nakou courou?to sem myslela ze umru,to bylo desny..ale pak sem to videla podruhy,potreti,....a zvykla sem si,protoze vim ze my vsichni dojednoho co sme tady a milujem Jayteeho tak muzeme jenom snít o tom jaky by bylo se s nim potkat a neco treba i neco vic... *1* *14* *14* *14* je to jenom nase fantazie a je na kazdym jak daleko v ty svy dojde,tam nejsou meze..tak vam preju at je to co nejbarvitejsi,hlavne at vas to tesi...teda nevim jak vas ale me kazda myslenka na nej zveda naladu a ze neni den abych na nej nemyslela... *4* *4* *4* tak se mejte pekne a zase nekdy...a co myslite,kdy nas Jaytee pocti svou navstevou v cr?ja doufam ze to bude brzo,protoze jinak se za nim rozjedu...jesli chcete jet se mnou *15* *15* *15* *15* *15* *15* tak piste na mail...
    • Re: ahojky

      nooooooo tak ja sem na tom stejne jako on je tak uzasnej
  • Hele, ten Luky1987 tady píše furt jedno a to samé. Už jsme to slyšeli aspoň desetkrát! Justin Timberlake je podle mě nic moc. Tak, a stačí to říct jednou!
    • jo přesně!!
  • heh

    *ayo technology a muj mail je i.am.not.good@seznam.cz *3* *3* *3*
  • Ahojky

    Je super!! Nádhernaj... A slyšely jste o té jeho nové známosti???
  • Luky1987
    renato máš pravdu Justin Timberlake je nic moc zpevák a nelíbí se mi jeho hudba. Tohle je muj poslední komentár už k nemu
  • juj

    já sem o tom slyšela a ale že prej to už skončilo a že chodí s nějakou zpěvačkou Owen neb tak něco skusim splašit víc informací!!!
  • :_D

    *14* Mno,tak to vypada......... že asi nemá chybu *4* Je herec,zpěvák,tanečník,bavič a komentátor.........A má děsně hezký oči a usměv jedna báseň.Smysl pro humor mu taky nechybí.........Je bohatej a slavnej, holky nechte si jenom o něm zdát,protože on ani neví že existuje ČR a Praha....a taky vůbec neví že existujete vy *9* .Hezkou fantazii *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit