Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane gott jste opravdu trida *5*
  • přání

    Vse nejlepsi k narozeninam, lasky, stesti,pohody, uspech mas a budes mit.
  • karlík je nejlepší zpěvák na světě,o tom není žádná diskuse a navíc mu sláva nevlezla do hlavy,vitalitu v jeho letech obdivuji,snad je opravdu nesmrtelný
  • ahoj Karle

    Těším se na Káju, až jej zase uvidím v listopadu v Olomouci na jeho vystoupení. Miluji ho už 37 let, od doby, kdy jsem začala vnímat jeho hlas. Pro mě je ten nejlepší zpěvák na světě. Doufám, že na jeho koncertu konečně uslyším jeho starou písničku Žaluji ptákům, Píšťala a hůl, Požehnej Bože můj, Elois. Vzkazuji Ti, že nemusíš být smutný, že nemáš syna, ale holky se rodí jen z lásky.Hodně zdraví k Tvým narozeninám, které budeš mít za pár dní a vše nej......, to Ti přeje Miluška
  • Kája Gott-Láska bláznivá

    V seznamu chybí LP, která se jmenovala Láska bláznivá z roku 1968, některé písničky se po roce 1970 nezveřejnily, např. Žaluji ptákům nebo Píšťala a hůl.
    • Re: Kája Gott-Láska bláznivá

      Píšťala a hůl je nádherná.
  • kája je prostě pořád boží a nikdo na něj nemá
  • můj názor

    kariéru karla gotta sleduji již více než 25 let a myslím ,že může sloužit jako vzorový příklad pro své následovníky.jeho stoprocentní přístup profesionála ke své práci a svým fanouškům je hodný obdivu a hluboké úcty.jsem přesvědčen,že tato kariéra již nemůže být nikým překonána a nejenom za to patří panu gottovi můj velký obdiv i dík
  • karel gott a já

    karieru karla gotta sleduji již více než 25 let a nikdy mě nenechal na pochybách ,že je stoprocentním profesionálem s fantastickým přístupem ke svým fanouškům a jeho vystupování by mělo sloužit jako návod k chování rádoby hvězdičkám z branže.karel gott je prostě mercedes ve své třídě ,kterým nepochybně zůstane až do konce své neopakovatelné kariéry
  • Nech žijú ráčikovia a ich dcéry!

    Milý Karle! Ja som sa narodila tiež v znamení raka a to 4.7. a tiež mám tri dcéry.Takže asi to tak musí byť!Som však šťastná,že mám dcéry a sú zdravé!Prajem aj tvojím trom dcéram veľa zdravia,lásky a dobrých rodičov!Novonarodenej malej Sarlotte-Emme a jej mamičke veľa zdravia a síl do ďaľších dní života.
  • Přáníčko

    Přeji panu Gottovi a jeho dcerušce hodně zdraví a štěstí, protože to budou potřebovat oba nejvíce.Hlavně ať oba rodiče vychovají dcerunku skvěle.Mějte se všichni moc rádi!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit