Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soltanjg

    4.XI. Imieniny Karola

    Czarującemu Karelowi w dniu święta Jego patrona serdeczne życzenia imieninowe przesyłają przyjaciele z Polski
  • Náš Kája

    A stejně je to milaček českého národa. Jsme na něho právem HRDÍ!!! *14* *3*
  • baluska1

    I LOVE KG

    Krel Gott? Je nejlepší zpěvák na světě, mám skoro všechny jeho CD. A vy co mu nadáváte běžte si jinam. Tady o to nestojíme. Taky to píšete člověku, který je úplně úžasný. Já ho miluju, jeho písničky jsou dokonalé. Maruška. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší k narozeninám

    Pane Karle Gotte,přeji Vám vše nejlepší,hodně štěstí a zdraví a mnoho dalšího úspěchu. *4*
  • soltanjg

    DŻENTELMEN

    Karel Gott jest prawdziwym dżentelmenem, nie osądza żadnej z pań, lecz oferuje pomoc. On jest naprawdę wyjątkowy !!! *3*
    • salsahiphop

      Re: DŻENTELMEN

      ty jsi jest polák ? *15*
  • Děkuji a klaním se.

    Děkuji za nadpozemský zážitek ze společného turné s P¨p.E.Urbanovou v Pardubicích!Též si vážím podpisu,který jsem získala na výroční 3-CD i přes velmi neukázněný dav fanynek.Děkuji,jste nejlepší. Zuzka
  • 112j

    Milý Karlíku

    ...vše nej k dnešním sedmdesátinám!!
    *1* Zpíváš vážně božsky!
  • mejsehezky

    Karel Gott

    Je a bude provždy jen jeden, jeho hlas je zázrakem a vlastní pílí dokonalý. Léčí i hladí, povzbudí i dojme.. vzkaz pro škarohlídy - pokud si myslíte opak, stačí nepouštět *3* Za sebe přání a poděkování: Mistře, nechť vám to zpívá a děkuju za všechny, kdo vás mají rádi *14*
  • přání

    Pane Karle přeji Vám vše nejnejlepší, zdravíčko,štěstíčko a domácí pohodičku k Vašemu dnešnímu svátku a děkuji za nádherný zážitek z Vašeho koncertu s Evou Urbanovou v Brně, byli jste oba báječní, nádherné hlasy, chodím na Vás každý rok když jste v Brně, jste opravdu náš nejlepší zpěvák i dobrý člověk. To Vám ze srdce přeje Renata.
  • Karel Gott

    Karel Gott je ten nejúžasnější člověk na světě. Mám ho moc ráda a ráda ho poslouchám. Věřím, že i v těhlech letech se objeví dítě, které bude Káju poslouchat. Třeba jako já je mi 15let a poslouchám Vás jak ozávod. *14* Jste můj nej zpěvák a nic to nezmění! *14* *14* A ty lidi který ho uráží, tek laskavě přestaňte! *16* *8* Všichni máme jiný vkus a někoho jiného posloucháme, takže si hleďtě svího a nechte nám Karla na pokoji. My taky nenadáváme na zpěváky a zpěvačky, které posloucháte vy! *5* Snad si to uvědomíte a už toho necháte. A kdo Karla Gotta zbožnuje jako já, tak jsem vám moc zavázaná a máte můj veliký dík. *15* *3* Káju prostě miluju. *14* *14* *14*
    • Re: Karel Gott

      Míšo mě je 22 let, a Karel je a bude pro mě pro mě bůh, jeho hlas je nádherný a to co udělal, nikdo už nikdy nedokáže.
    • Re: Karel Gott

      Mila Miso,me je 42let a odkud me pamet saha jsem zamilovana do Maestra Gotta.Ziji skoro 2o let v Italii,takze moje dcera nezna prakticky ani jednoho ceskeho zpevaka.Ja ale mam v srdci naporad pana Gotta.Je to nejlepsi zpevak jakeho nase krasna ceska zem mohla kdy mit!!!Preji ti mnoho stesti a zdravi a nevzdavej se nikdy tvych snu.Studuj,protoze vedeni je brana do sveta!! *4* Pro tebe- teta Jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit