Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angyblackstar

    velké dík !!!!!!!

    Karel Gott si zaslouží velké dík !!!!Za to co udělal pro hudbu . Jenom mě štve
    že má málo fanoušku na www .osobnosti .cz .Karle ještě jednou velké dík !!! Mistr to je pro něj pravá hvězda *14*
  • Chapu mistře, že máte hodně fanoušků, ale!!!

    Vážený mistře.
    Koncert v Ústí nad Labem před několika hodinami skončil, a byl docela fajn, až na ten Váš únik od fanoušků, potažmo odjezd autem zadní stranou zimního stadionu. Neni to dobrá vizitka po tolika letech unikat od fanoušků a nenechat jim ani podpis. Chápu, že jich máte mnoho, ale v Ústí jste neměl první koncert ve Svém životě. Tak moc dobře víte, že koncert je první věc a péče o fanoušky druhá. Vzhledem k pokročilému věku, bych na Vašem místě fanoušky hýčkal, ani né tak kvůli penězům, ale kvůli smrtelnosti, ikdyž Vaše jméno nese název Bůh. Doufám, že příště nebudete slepě pozívat fandy na další koncerty jako například do O2 arény jako jste to tady udělal, anihž byste se o ně trochu postaral. Pokud né, pak Vás budou jen fanoušici rádoby laskavý kritizovat, a uděláte si zbytečné nepřátele. A to je docela velká škoda, že osobnost Vašeho formátu to připustí a nedojde mu to. Doufám, že se na můj názor nezlobíte a tento názor aspoň vemete na vědomí. Děkuji Kamil *4*
    • brozzyv

      Re: Chapu mistře, že máte hodně fanoušků, ale!!!

      to se mi líbí pane Kamil! :))
  • annaradlova7

    NÁZOR

    Dnes jsem celý večer sledovala koncert k sedmdesátinám Karla Gotta.Četla jsem tu názory,že je Karel vykopávka a kdoví co ještě. Nikomu neberu jeho názor,ale PRAVDA JE,ŽE SE DRUHÝ GOTT NENAJDE!Ten človek má jedinečný hlas!Andy *15*
  • Vážený a milý Karle Gotte, přišla jsem na tyto stránky" OSOBNOSTI ", abych Vám z celého srdce poblahopřála k Vašemu včerejšímu zaslouženému vítězství v anketě " ČESKÝ SLAVÍK 2016 ".Cen jste získal hned několik : " ZLATÝ ČESKÝ SLAVÍK 2016 , ABSOLUTNÍ ZLATÝ SLAVÍK S NEJVĚTŠÍM POČTEM HLASŮ, A CENU ZA NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSEŇ" ZEMĚ VSTÁVÁ", KTERÁ SI ZÍSKALA NEJVĚTŠÍ POSLECHOVOST NA RÁDIU IMPULS ". A protože jste si nemohl své ceny převzít, zhostila se tohoto úkolu VAŠE DCERKA CHARLOTTKA, a bylo to velmi dojemné a příjemné. Milý Karle Gotte, nastává čas VÁNOČNÍ, a já Vám přeji, abyste se brzy uzdravil a Ty nejkrásnější svátky v roce -VÁNOC, prožil doma a se svojí rodinou. PEVNÉ ZDRAVÍ, VY TO KARLE GOTTE ZVLÁDNETE !
  • ?

    Líbí se vám písnička Jsou svátky?
    • Re: ?

      Ano, ano, ano!!!!! *5* *1*
  • G

    Internet umožňuje komukoliv kdo umí psát pomocí výběru znaků na klávesnici,aby vyjádřil svůj "názor".
    Člověk má podvědomě uloženo že co je psáno to je dáno,a tak máme tendenci brát každý příspěvek v diskuzích vážně.
    Ve skutečnosti se některé příspěvky neliší od počuraného patníku nebo kosočtverce vyrytého v omítce.Trvalo to pár let než mi došlo že analyzovat cizí výkaly není věc,kterou bych se chtěl každé ráno zabývat u pití čaje.
  • Každý je jiný

    Neměli by jste věřim všemu kde jakej člověk vypustí z pusy a bulvárům už vůbec ne. Chtěj tak akorát lidi potopit ke dnu a mi k tomu jen přispíváme tím, že tomu věříme, ale proč? Co pak nemáme důvěru k našim milovaným zpěvákům, k zpěvačkám, hercům a tak? Měli by jsme. Já osobně nesnáším lidi, kteří pomlouvaj lidi nja každé kroku a hlavně Karla Gotta, kterého opravdu zbožnuju. Vím, že každý má svůj vkus, každý poslouchá to co se mu líbí, ale nemusí přeci hned pomlouvat a říkat hnusné věci o někom, koho nesnáší.
  • Vše nejlepší k narozeninám

    Karle, vše nejlepší k narozeninám a hodně zdraví a elánu do dalších let. Vážím si Vás jako člověka, který nám všem dává příklad, jak se chovat, vystupovat na veřejnosti a hlavně jak pracovat. Kdybychom každý z nás měli alespoň 10% Vašeho pracovního nasazení a kumštu, tak by nám Němci záviděli dálnice, Japonci elektroniku a Američané by propadali komplexu méněcennosti.
    Hezký den.
    Franta
    • Re: Vše nejlepší k narozeninám

      To bylo opravdu výstižně napsáno. Též přeji do dalších let hodně zdraví,úspěchu a radosti z malé dcerky.
  • chelsea22

    ROZHOVOR

    Kdy jste přestal věřit na Ježíška ?
    Karel: Já ne něj věřím pořád ! Zatím jsem nedospěl k bourání iluzí a ideálů,asi nejsem dospělý...A neuznávám takové ty Dědy Mráze a Santa Clause..

    Trávil jste někdy Vánoce v zahraničí ?
    Nikdy.Jen dvakrát jsme měl na druhý svátek vánoční koncert v Německu,jednou v Bonnu a podruhé v Berlíně.Ale na Štědrý den jsme byl vždycky doma.

    Z jakého dárku jste měl jako dítě největší radost ?
    Ze závodního kola Favorit a malířských potřeb.
    • PRO VŠECHNY

      lol fakt netusim proc mu tady neco pisete on sem stejnak urcite nechodi...............takovi keci *9* *9*
  • Vše nejlepší k životnímu jubileu přeje Kamil souznitel v dnu narození Haničky Zagorové.

    Vážený pane Gott.
    Jste nejen pan Bůch v hmotném stvoření, ale u nebeských bran se určitě stanete tím pravým Bohem. Už jen ten hlas, je od Vás. Myslím od Boha.
    Přeji Vám hodně zdraví na pozemském životě a zdravý hlas. To přeje souznitel v dnu narození Haničky-písničky. Kamil *4* *4* *4*
    • Re: Vše nejlepší k životnímu jubileu přeje Kamil souznitel v dnu narození Haničky Zagorové.

      Karel by měl mít megakoncert v Ústí nad Labem 3.5 na zimním stadioně pod záštitou primátora města. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit