Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den vážený pane Karle Gotte.
    Přeji vám štědrý rok 2017.
  • laco

    vazeny pan gott dovolte aby som vas pozdravil a poprial v mene mojom i mojej rodiny vela zdravia a spokojnosti ste clovek ktori cely zivot rozdaval radost a pohodu prostrednictvom vasich krasnych piesni i ked sa nasa krasna republika rozdelila co mna velmi trapi lebo milujem cesky narod ako i ceske dedinky aj mesta vzdy poviem ze ste nas nie zahranicny som invalidny dochodca po taskom uraze a ked sa nam podari usetrit nejake korunky uz aj ideme navstivit pribuznych do prachatic este raz vas pozdravujeme a prajeme vsetko naj
  • Nezarmoutí vždy potěší

    Dnes slaví náš velký slavík pan Gott své krásné narozeniny.Kdykoli máme smutek na duši,stačí pustit CD s jeho písničkami a hned je nám líp.Proto přejeme opravdu jen vše krásné, zdraví, štěstí, radost z rodiny a další léta plodné práce.
  • vše nééj !!

    Kájo přeju taky všechno Nééj a spoustu dalších let! Jsi prostě náš božský Kája *3*
  • karel gott a já

    karieru karla gotta sleduji již více než 25 let a nikdy mě nenechal na pochybách ,že je stoprocentním profesionálem s fantastickým přístupem ke svým fanouškům a jeho vystupování by mělo sloužit jako návod k chování rádoby hvězdičkám z branže.karel gott je prostě mercedes ve své třídě ,kterým nepochybně zůstane až do konce své neopakovatelné kariéry
  • karel gott je pěkný zpěvak

    karel gott je pro mě absolutně nejlepšim zpěvakem na světě.je to dobry zpěvak.
    • Re: karel gott je pěkný zpěvak

      ano,máš pravdu,karel je opravdu nejlepší-je to KING
      • Re: Re: karel gott je pěkný zpěvak

        JJ přesně tak. jeho hlas mě ohromil když jsem ho poprvé slyšel a od té doby jsem jeho fanda. A taky neznám snad nikoho, kdo by se takto dlouho udržel na výsluní jako on.Má můj obdiv
  • Karel

    Karle, Dnes jsem Vas objevila ve svém snu... Od malicka, jeste jsem ani poradne neumela chodit, jsem byla Vas velky fanda. Jednou jste prijel do Ostravy a maminka mi koupila kyticku, abych ji Vam predala, a ja jsem onemocnela *9* .
    Pred nekolika léty jsem vyuzila prilezitosti a navstivila jsem Vas koncert v lucemburském Mondorfu. Zpival jste v nemcine a ja byla prekvapena, kolik mate v Lucembursku fanousku. Pri autogramiade jsem Vas cesky oslovila, ze je skoda, ze jste neco nezazpival v cestine. Tak jste byl z toho prekvapeny, ze jste zcervenal. Odpovedel jste-snad priste. Doufam ze to priste skutecne bude. Preji Vam mnoho stesti v rodinném zivote a profesionalnim. Byl a jste pro mne vzdy ten nejlepsi...
    Vase fanynka Lenka (Luxembourg)
  • dobrej

    jen chci pochválit a kdo je dělanej na nadávky ,že je starej,tak život je spravedlivej a pozná to sám na sobě.
    at se jim daří a spívá pokud bude mít náladu ahoj *3* *3* *3*
    • Re: dobrej

      Karel nikdy nezestárne, to oni zestárnou dřív, už teď jsou dědci. *16*
  • azmocsexy

    bulvár.......................

    ............Gott v chatu přiznal,že ani doma by si neoblékl tepláky ! *15*
    • Re: bulvár.......................

      vazeny pane gotte ste moc hodny muz aspon tak se mi zdate ale vy bohati mate prakrasny zivot ale mi chudi sme natom hodne spatne ale vy ste dobry vtom ze mate penize a chovate se dobre i k chudakum ale jinak mam vas rada moc.mate krasne deti ale ty vasi zene vubec neverim *14*
  • nej

    Velice sympatickej,šarmantní a milej.Každopádně nejlepší zpěvák u nás *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší