Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kája Gott

    Díky, Kájo, za všecno. Jakmile vystoupíš kdekoliv - třeba v TV, hned jde o prvotřídní program a zážitek. Jen více takovýchto příležitostí a prosíme o koncerty. Zvláště ty Vanoční nám ¨chybí. Ivanku si už můžeš vzít. Je to ta pravá. S pozdravem fanynky.
  • Vážený a milý Karle Gotte, pokaždé, když začnu na tyto stránky "OSOBNOSTI Karla Gotta" psát, říkám si jak Vaší duši pohladit, jak Vaše srdce rozesmát, jak Vaše oči rozzářit.Nezáleží na tom, jak je kdo stár, věk je jenom číslo, které mnohdy nekoresponduje s životem daného člověka. Váš život byl, je a bude stále naplněn tím nejkrásnějším smyslem pro cit, pro umění zaujmout, vydat ze sebe to nejlepší a to z veškerou zodpovědností, kterou v sobě máte a bez které by to nebyl ten náš Karel Gott, náš idol, naše souznění. Vím, procházíte nelehkým životním obdobím, ale jen Vy sám máte sílu na to, abyste vše zvládnul, abyste se mohl již opět věnovat svým radostem, bez kterých by Váš život nebyl smysluplný. Jak nám sdělujete, prostřednictvím médií a Vaší tiskové mluvčí, čeká Vás poslední operace. Tak ať již je opravdu poslední, ať už Vás nic netíží a máte čas na ozdravnou část tohoto skoro půlročního období, plného bolesti a možná i smutku, že Vám osud postavil do cesty, tak nesnadnou překážku. V těchto nepříznivých chvílích je pro Vás důležitá podpora Vašich nejblížích a nás fanoušků. A já Vám této podpory posílám tolik, jako je vody v tom největším oceánu. Já Vám věřím Karle Gotte, že i když to bude trvat roky, že se k nám a mezi nás zase a rád vrátíte. My budeme na Vás stále myslet a stále čekat !
    • Vlasta , prepač nechcem ťa nejak nahnevať alebo čo ,ale Karel Got túto stránku možno ani nepozná ☑
  • Karel Gott

    Michalel Jackson "bol" kral.Karel Gott "je" stale BOH.Pevne zdravie Karel.
    • elinor

      Re: Karel Gott

      I když Kája je v česku bůh tak si já myslim že přesto Jackson byl bůh světa
  • legoplast

    narozky

    také ti přeji wše nej k narozkám
  • seš dobrej karle

    seš nejlepší kájo
  • všechno nejlepší

    Á Kája :) Všechno nejlepší
  • Karel Gott

    Hledám předsedkyni bývalého olomouckého fan clubu Karla Gotta Janu Hradilovou.Jano prosím ozvi se mi.Děkuji.
  • kamika516

    k narozeninám

    Vše nejlepší k narozeninám
  • přání

    Vse nejlepsi k narozeninam, lasky, stesti,pohody, uspech mas a budes mit.
  • Zuzka

    Vždy jsem "Kájovi" fandila.Rovněž se mi líbilo, že zůstával apolitický, až teď mě zklamal, že se přidal ke kampani M.Škalouda na senátora v Magazínu ODS Praha 5
    • Re: Zuzka

      Karel bydlí na Praze 5 a nevím proč by neměl říci svůj názor. Já můžu říci,že ho mám rád pro jeho zpěv,vystupování a teď i pro jeho politický názor,protože je vidět že to má v hlavě v přádku když volí ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší