Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadherne piesne

    k vcerajsim narodeninam-vsetko najlepsie...okrem mnohych inych piesni mam velmi rada piesen:OTOC SEMNOU STRANEK PAR,na roznych vyberovkach CD-teda aspon co ja vlastnim,tato piesen nie je.vypocut si ju mozem uz len z MG kazety-ale velmi nekvalitne.vopred dakujem cloveku,ktory by ju dal aspon na you tube
  • karel je muj milacek *5* *14*
  • Náš Božský Kája je nejlepší zpěvák co znám,držíme ti pěstičky a věříme v uzdravení. Ať ti pomáhají andělé.
  • Vše nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám! *4*
  • natush

    narozky

    milý Kájo Gotte... přeji Ti vše nej k Tvým dnešním narozkám... *4* *4*
  • :)

    kájínek je nej nej nej to je uplnej anděl ! ! ! díky bože *14* *14* *14* *14*
  • Milý Karle po napvštěvě těchto stránek jsem zděšena kolik primitivních osob si zde léčí svoje mindráky. Udělali si z toho svůj osobní profil kde prosazují svá hloupá EGA. Choďte raději za námi na Facebook,tam alespoň víte kdo Vám píše. Tohle je tragédie.
  • Vážený a milý Karle Gotte, Vy jste nám nadělil k VÁNOČNÍM SVÁTKŮM, alespoň dle mého názoru, velmi nádherný dárek. " LIMITOVANOU UMĚLECKOU EDICI " BERNARD BOHEMIAN ALE ", S ORIGINÁLNÍM DÍLEM " KARLA GOTTA ". NA ŽIVOT ! Pivo je v láhvi, podobající se šampaňskému, možná i tak chutná. Obsahuje 8,2 % alkoholu. Já tuto láhev 0,75 l nikdy neotevřu, protože je to originál a tím musí zůstat ! PANE KARLE GOTTE SRDEČNĚ DĚKUJI ! Víte Karle Gotte, né jenom písněmi dokážete potěšit, ale vším, co tomuto světu dáváte - SVÉ JÁ ! Pro Vás, hodně zdraví, zdraví a opět zdraví. Krásné a klidné VÁNOČNÍ SVÁTKY 2016 VÁM I VAŠÍ RODINĚ PŘEJI !
  • Pane Dominátore nebo jak se skutečně jmenuje,kroťte se! Jste na stránkách Našeho váženého Karla Gott. Pokud máte nějaké osobní problémy navštivte psychologa nebo si založte svoje osobní stránky !!
  • horatio

    Vše nej

    Vše nejlepší Kájo.Jsi fakt superní zpěvák.Hrozně moc tě žeru *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší