Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte někdo jestli bude nějaké nové video s Martinem? ☺Jestli jo tak se ozvěte ☺
    • Ahoj Adélo, bohužel jaké bude nebo nebude video, my dopředu vědět nemůžeme. :( Snažila jsem se to vygooglit, ale nic mi to nenašlo. :( Ale myslím si že určitě video s Martinem bude. :) Ale když něco zjistím, dám vědět. :) Bibi.
  • Ahoj kovy dnes jsem si dala na vyzvánění tvoji písničku měšťák a zlepšila mi den. Ty jsi ten nejlepší youtuber na celém světě
    • Tak to jsem moc ráda, že ti to zlepšilo den, já si taky někdy měšťáka ráda zazpívám, a pak na mě lidi na ulici, koukaj jak na retarda. :D
  • Ahoj kovy dnes jsem si dala na vyzvánění tvoji písničku měšťák a zlepšila mi den. Ty jsi ten nejlepší youtuber na celém světě
  • Čauky lidi, vidím že něco o kovym nevíte, tak proto mě napadlo aby jste napsaly ňáký komentář, kde se na něco ptáte, a já vám ráda ne ten komentář odpovím! Stačí napsat: váš text ( otázku) s kódem: #KatyPerryIsQueen a já vám na ten koment ráda do 2 dnů odpovím! Warning: pište jen otázky! :D. Takto můžete pouze na těchto diskuzích ale pak možná i na diskuzích katy perry. Vše se v pohodě dozvíte! Čauky! :D #KatyPerryIsQueen
    • Oprava: na, né - ne. Sorry|#KatyPerryIsQueen
  • Děkuju moc za vaše pozitivní komentáře!!
    • Nemáš za co Karle! :D
      • Jejda, když jsem tam dala jednoho smajlíka, tak se mi vymazal celý text. No, nic zajímavého tam nebylo, jen že jsem fanynka kovyho a jestli se mu bude líbit to co jsem vytvořila pro jeho fanoušky atd. A to hlavní na co jsem zapomněla je: můj podpis!!! Tak to musím napravit!!!!:D #KatyPerryIsQueen
  • Docela by mě zajímalo,koho kovy bude volit!?,když někdo víte tak prosím odpovězte!;-),a jinak kovy je super, a zbožňuji ho (no,spíš miluju)!,a je moc krásný!,a má krásný modrý oči!,radost na něj koukat❤️❤️
  • Kovy ty tvoje modrý oči *14* *14* *14*
  • A tak já myslím, že zase až tak nikdo není překvapený, ono nakonec nemá každý nadání na ty scénky, paruky, pitvoření. Určitě nebude jediný z těch kamarádů, ale hlevně je to jeho věc. Nemusel se přiznávat a udělal to, vlastně o tom vůbec nemusel mluvit. Máme tu plno herců, moderátorů, politiků, kteří to neudělali. A myslím, že kdyby si mohl Kovy vybrat, asi by gay být nechtěl. Přece jen jste minimálně menšina a máte zúžený výběr. Nicméně se drž, chlape a stálý úsměv na rtech.
  • Všichni ho tu obviňujete, že lhal. Napadlo vás, že člověk sám sebe dlouho poznává? Navíc věříte tomu, ze by ho lidé neodsoudili? Teď už má aspoň trochu uznání a může si dovolit něco takového říct. Kdyby to udělal třeba někdy dřív, lidé by ho za to byli schopni ukamenovat, nikdy by si nesplnil tenhle sen.
  • Lidi,proč kovymu vyhrožuje?!,tiď je kovy super.Je mi vás líto!,kovy je supr kluk a tohle si nezaslouží za to jaký je!.Každý jsme naky někdo je takovej a někdo takovej!.Je mi ho líto jak mu vyhrožujete!,vám by se taky líbilo kdyby vám někdo vyhrožoval smrtí!?,no asi ne!.Lidi jsou zlý kovy,tak si z toho nic nedělej!,ale kovy je naštěstí rád že takový fanoušci jako jste vy ho už nebudou poslouchat!.Kovy má plno fanynek které mu píšou ošklivé věci,ale tak jako tady mu nenapsala žádná!,styďte se!.Kovy je super kluk!já ho miluju a je mi jedno jakej je!,i kdyby byl bůh ví co,já ho stejně miluju!,myslete si co chcete o kovym,ale nepište to sem!.Protože je to hnusný!,dík za pochopení!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit