Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu lidi, kteří mu nadávají kvůli orientaci a nebo mu dokonce vyhrožují smrtí!
    Já mám Kovyho ráda pořád, dostala jsem knihu ovšem a mám z toho radost, ikdyž je na kluky. Mám ráda Kovyho navždy!!! ❤❤❤
  • Já si myslím že Karel je skvělý youtuber a nezáleží na tom jestli je gay nebo ne. Mějte ho rádi takovýho jaký je a jestli si říkáte fanoušci tak mu nenadávejte :) Česká Republika je svobodná země, každý může být kým chce :) Děkuji za pochopení.
  • Kovy je podle mě nejlepší youtuber na české scéně. Je to zábavný, chytrý mladý kluk, který si nezaslouží ty nadávky kvůli jeho orientaci. Vám to přece může být jedno ne?! A taky by vám vadilo, kdyby vám někdo nadával nebo dokonce vyhrožval smrtí?! Je to jeho osobní život a přece se mu do něj nebudeme montovat. Nechme ho na pokoji a zůstaňme jeho dobrými fanoušky. Kovy si tohle opravdu nezaslouží. A navíc se říká, že gayové bývají často hodnější a kamarádštější než normální kluci. A já proti tomu nic nemám. Myslím si, že ti lidé co mu nadávají neumí nic jiného než pomlouvat či nadávat. Kovy nic si z toho nedělej a zůstaň tím nejlepším youtuberem jakým umíš být jen ty.
  • Kovy, to je hrozná škoda, že jsi gay *9* Jsi nejkrásnější českej youtuber *14* Ale ono většinou ti největší krasavci jsou gayové...
  • Kovy + Slezina = Best video ever:)
  • Myslím že to nikoho tak moc extra nepřekvapilo!"tid to byl takový chcípák!ale neber to osobně kovy!jseš skvělej!!;-)
    • Jásny jsi skvělej ale byl takový chc*pák super.
      • Natyy,nechápu co tímto komentářem myslíš!?,jestli tím urazis mě nebo kovyho,nebo nikoho,(ale neber to jako urážlivou otázku,jen se ptám!)
  • Kovy je snad nejlepší youtuber na české scéně a to že je gay na tom nic nemění. A lidé co píší že je to nechutný, hnusný atd. jsou ubozí. Kovy nemusí nic říkat je to jeho soukromí a docela mě mrzí že dívky co píší že je kovy jejich idol a hned na to že je bůhví co. Jen bych chtěla ještě napsat že si Karla vážím stejně jako dřív a miluju jeho tvorbu.
  • kovy je best a můj idol,al nemusel to tajit. malnko mě naštval, protože byl hezký. *14* *16*
    • Máš pravdu ☺
    • No mě právě taky!,mě se jako kluk moc líbil!,no a proti gayům nic nemám ale docela mě naštval protože se mi líbil jako kluk!,a bylo by lepší kdyby to netajil je to jeho věc ať si lidi píšou co chtěj,on si může dělat co chce on!,a stejně ho mám ráda i když je gay!,ale každý gay nemusí být špatný!;-)
  • Já proti gayům nic nemám,ale proč kovy lhal všem?když teď má hodně fanoušků a myslíte si že fanynkam se líbí gay?to nevim ale je to od něj hnusný!
  • Když kovyho nemáte rádi,tak to jsem nepište,je to pro fanoušky!;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit