Přejít na výpis diskuzí

Kate Moss

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moje hezká pěkná krásná sexy líbivá perfektní nejlepší romantická nadržená sexuchtivá zpěvačka i herečka miluji tě i tě mám rád
  • *14*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsi moje hezká pěkná krásná sexy líbivá perfektní nejlepší romantická nadržená sexuchtivá miluji tě i tě mám rád
  • *14* *14*
  • wendy92 18.8 2009 byla Kate Mos těhotná a 3 března se Kate Mos narodila se jí holčička
  • wendy92 18.8 2009 byla Kate Mos těhotná a 3 března se Kate Mos narodila holčička *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • přeji ti hodně štěstí není to významné ale má to silnou moc pricezno z paláce nemáš li pro mě klíč nemáš pro mě ani srdce martin štych
  • love007
    Je krásná! Mám její plakát v pokoji. Teda, ne že bych byla jako úchylná nebo něco takovýho (I když jsem :))...jen chci říct, že má u mě respekt!! *14* *14* *3*
  • PetraNorisova
    není
  • PetraNorisova
    Kate je super a hezká chro chro *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Kate je opravdu pěkná ženská, ale ne od přírody. Jasně, to je málo kdo, ale viděla jsem i jiné modelky- nenalíčené a ještě ušli. Ona když je nenalíčená, tak vypadá naprosto, ale naprosto příšerně!!!
  • PROBERTE SE !!!

    Mě se Kate taky zrovna moc nelíbí,ale určitě bych nebyla tak hloupá abych jí soudila jako tady ty paka, co jí uráží! Hlavně Kate určitě nepředvádí pro takový socky jako jsou tyhle, co jí tu soudí.Zajímalo by mne kolik z vás se každý víkend zleje atd.. a pak jí tu nazýváte feťačkou!Zamyslete se každej nad sebou, co jste v životě dokázali-ať už za střízliva nebo pod vlivem čehokoli!!!
    *8*
  • Kate

    Chodila s Deppem, takže u mě je to borka! *5*
  • rosky

    Re: Kate

    prosimtě, podívej se na sebe, a pak teprv něco řikej o Kate!
  • Kate je fakt super

    Kate Moss je hezká milá ženská která prostě něco dokázala a tím že jí někteří závidíte se slavnýma nestanete!!

    Je sexy, hezká,milá,hodná prostě o hodně zajímavější než ostatní normální modelky.

    *14* *14* *4* *1* *3* *13*
  • wendy92

    Těhotná

    Někde jsem četla, už dřív, že Kate čeká druhý dítě.. nwte jestli je to pravda??? *7*
  • Re: ..

    Likes this!
  • beast

    pfff

    hele lidi kteri tu pisou ze je hnusna sou bud socky ktery si kupujou obleceni ze sekace nebo o modelingu vedi hovno , kate moss ma hodne virazny oblicej , zdobiji prirodni krasa zadna plastika , a i kdyz vetsinou neni namalovana tak je krasna ,ty ktere povazujete za krasne maji na sobe vetsinou tunu make-upu a nevim proc si vsichni mysli ze je anorekticka kdyz to neni pravda , a to ze fetuje je jen jeji vec nevim proc to tu rozpitvavate
  • happy.monca

    Kate Moss

    Kate Moss - feťanda. Asi proto jí mám taky ráda *5*
  • Kate

    Nechte toho pomlouvání, myslim že má něco do sebe :] Nemůžu si pomoct, ale líbí se mi její úsměv :]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit