Přejít na výpis diskuzí

Kate Moss

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kate Moss

    Všichni co jste tady napsali o Kate M. jste jenom ubohé,české,nepřejicí,závistl ivý pičinky které nikdy nic nedokázali a ani nedokážou.Budete tam kde jste a budete žrat hovna jak jste žrali.Jak Vy mužete něco takový o ní napsat?To nikdy nepochopím.Vyleze to z vesnice někam ven,neumí se to chovat,když promluví tak z něj je cítít to kravský lejno a takový člověk jde soudit celosvětovou modelku která je stále na špičce.Kdyby ale stála někde u Vás poblíž tak se poserete z ní a já nevím co ještě.No jednou větou jenom dodám že: Piča zustane vždycky pičou!!! A to patří jenom tomu kdo ji závidí!Bože muj,kdy Vy se už změníte a budete normální lidi?No že se ptám že?Nikdy!!!Nebyli jste,nejste a ani nebudete!!!Zbohem!!!Heslo dne:At zhyne chudina!!!
    • lizzie.sands

      Re: Kate Moss

      vystihl si naprosto můj postoj na tuhle diskuzi
    • Re: Kate Moss

      Nechutný!!!
    • Re: Kate Moss

      přesně tak *9*
  • je neobyčejná

    ♥♥♥Kate je neobyčejná,sice bere drogy ale koukněte se na ni..pořád jee o ni jako o modelku velký zájem!Neuznávám lidi co oni říkají že je to hnus když bere drogy..představte si že jste modelka a bydlite tam nekde mezi těma celebritama a když vyjdete z domu třeba jenom ze smetím tak už vás paparazziové fotí a otravují..já a vlastně nikdo kdo s tím nemá zkušenosti by takový tlak neustál..takže Kate je v tomhle neobyčejná a to ještě vychovává dceru!nikdo by ji neměl odsuzovat protože na to nemá právo!!Jinak je to jedna z nejhezčíích modelek!♥♥♥
  • ona je docela hezká ale je blbá když se zase vrátila k těm blbým DROGÁM!!!!!! *5*
  • Kate je sice feťačka a žije dost divokým životem,ale je fakt pěkna,to se musí nechat!Fandím ji a je mi jedno,co si dělá ve svojem životě.jestli má být někdo modelkou,tak ona určitě.
  • nic moc

    Je to prumerny a obycejny zjev, krivy nos a oci sejdrem, to je slááááávy
  • Kate

    Nechte toho pomlouvání, myslim že má něco do sebe :] Nemůžu si pomoct, ale líbí se mi její úsměv :]
  • taky bych mohla bejt slavná

    Já nevim co na ní všichni viděj. Já bych taky mohla bejt slavná. Fakticky to nechápu!!! *7*
    • Re: taky bych mohla bejt slavná

      já s tebou na stopro souhlasím *3* přece jenom..mno nic proti ní ae ona je taká mno neim neim *1* *1* *1*
  • V těch reklamách na Rimmel vypadá skvěle,ale bez make-upu vypadá hůř,ale to asi každý i já,i vy! *5*
    • Re:

      ...ale my za to nedostavame miliony
  • kdyby

    Je to pěkná baba, ale kdyby nebyla Britka
    tak by nikdy nebyla tím čím je a nejspíš by asi skončila jako pokladní v Kauflandu
    • Re: kdyby

      *1* *1* *1* *1*
  • q.catherine

    ..

    Žila jsem nějakou dobu v Londýně jako au pair. Šla jsem se svojí devítiletou holčičkou do obchodu a na Regent Street a potkali jsme Kate Moss. Moje Lucy jí řekla, že jí zná z TV ale že i takhle nenamalovaný jí to celkem sluší. Ona se úplně normálně zasmála a podepsala nám všechno možný. Na sobě měla tepláky a kšiltovku. Od tý doby jí mám ráda. Ne jako vzor, ale jako milou holku. Get the London look! *15*
    • Re: ..

      Likes this!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit