Přejít na výpis diskuzí

Kate Moss

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • q.catherine

    ..

    Žila jsem nějakou dobu v Londýně jako au pair. Šla jsem se svojí devítiletou holčičkou do obchodu a na Regent Street a potkali jsme Kate Moss. Moje Lucy jí řekla, že jí zná z TV ale že i takhle nenamalovaný jí to celkem sluší. Ona se úplně normálně zasmála a podepsala nám všechno možný. Na sobě měla tepláky a kšiltovku. Od tý doby jí mám ráda. Ne jako vzor, ale jako milou holku. Get the London look! *15*
    • Re: ..

      Likes this!
  • sukna

    Kate

    Je hrozne ze tahle chodici kostra je modelka,ani v obliceji neni hezka,je smutne ze nektere holky takhle chteji vypadat,ze fetuje je jeji vec to neni nic tak strasneho,ale jeji namyslenost tu si vyvetlit nedokazu,nema byt absolutne na nic namyslena ani pysna.Jedine co ji muzu pripsat k dobru je jeji parfem prijemne voni,ale to vlastne neni jeji prace,jen jeji jmeno na flakonu. *9*
    • rosky

      Re: Kate

      prosimtě, podívej se na sebe, a pak teprv něco řikej o Kate!
  • :)

    Co jí soudíte za fet?Taky sem měla problémy s drogama,a každej jenom chodil a řikal mi : blbá feťačko,nikdo nevěděl jaký mám problémy a nikdo nepomoh,feťák je vlastně nemocnej.Vy ste burani co jí nadávaj za fet, ale kdyby vedle vás stála tak se poserete,strčila by vás do kapsy...určitě si toho prožila víc než vy co sedíte doma na pohovce a koukáte na televizi a jenom soudíte,vemte traktor a jeďte do lesa burani!!! *5*
    • Re: :)

      tys brala drogy?? jaký to je? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • Re: Re: :)

        jaký to asi může bejt? všechno má dvě strany,drogy ti pomůžou na chvíli, pak tě zničí....a pak si těžko pomůžeš!Kate moss je znova na nohách, má můj respekt! *14*
  • Kate Moss

    Píšete tu o Kate Moss: moc se mi nelíbí, je to fetačka nic vic, obyčejná americká modelka, kdybych byla v Americe, atd.
    Káždý máme svůj styl tak proč tu drbete snad nejslavnější a pro mě nejlepší modelku? Je snad její věc co dělá se svým životem, má svůj styl. A pro mě je pořát můj životní vzor. *7*
  • kate

    no myslim,že kdyby si byl z ameriky tak si moc nepomůžeš.tam sou eště vypatlanější než tady....No a ohledně Kate vlastně na ni nemám konkrétní nazor.Je to prostě jedna ze světových top modelek a to je všechno.Mě osobně se,ale moc nelíbí.Každej máme jinej vkus tak to je!!!
    • Re: kate

      Na některých fotkách je naaranžovaná docela pohledně, ale mně se taky vyzáblé anorektičky nelíbí.
  • JE TO TADY SAMEJ LEMPL

    jak tady tak brouzdám na téhle diskuzi, tak mi došlo, že většina obyvatel Česka je úplně vypatlaných. *8* Že já nejsem radši z Ameriky! *3*
  • Kate Moss

    Všichni co jste tady napsali o Kate M. jste jenom ubohé,české,nepřejicí,závistl ivý pičinky které nikdy nic nedokázali a ani nedokážou.Budete tam kde jste a budete žrat hovna jak jste žrali.Jak Vy mužete něco takový o ní napsat?To nikdy nepochopím.Vyleze to z vesnice někam ven,neumí se to chovat,když promluví tak z něj je cítít to kravský lejno a takový člověk jde soudit celosvětovou modelku která je stále na špičce.Kdyby ale stála někde u Vás poblíž tak se poserete z ní a já nevím co ještě.No jednou větou jenom dodám že: Piča zustane vždycky pičou!!! A to patří jenom tomu kdo ji závidí!Bože muj,kdy Vy se už změníte a budete normální lidi?No že se ptám že?Nikdy!!!Nebyli jste,nejste a ani nebudete!!!Zbohem!!!Heslo dne:At zhyne chudina!!!
    • lizzie.sands

      Re: Kate Moss

      vystihl si naprosto můj postoj na tuhle diskuzi
    • Re: Kate Moss

      Nechutný!!!
    • Re: Kate Moss

      přesně tak *9*
  • Kate Moss

    Kua jak to ta holka udělala, že je modelka? Takovejch jako ona tu běhá fůra a jen ona je slavná! Takový štěstí bych chtěla mít taky *1*
  • nesympaticka!!

    kate je hrozne nesympaticka uz my leze na nervy jak je ve vsech reklamach... *10*
    • Re: nesympaticka!!

      Bledá závist!
      • skatie

        Re: Re: nesympaticka!!

        no promin ale tohle neni zavist me taky uz sere jak je ve vsech reklamach na sminky atd...a pritom ji nezavdim jenom proste uz ji mam dost...
  • je neobyčejná

    ♥♥♥Kate je neobyčejná,sice bere drogy ale koukněte se na ni..pořád jee o ni jako o modelku velký zájem!Neuznávám lidi co oni říkají že je to hnus když bere drogy..představte si že jste modelka a bydlite tam nekde mezi těma celebritama a když vyjdete z domu třeba jenom ze smetím tak už vás paparazziové fotí a otravují..já a vlastně nikdo kdo s tím nemá zkušenosti by takový tlak neustál..takže Kate je v tomhle neobyčejná a to ještě vychovává dceru!nikdo by ji neměl odsuzovat protože na to nemá právo!!Jinak je to jedna z nejhezčíích modelek!♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit