Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Janečková

OSOBNOST 25.2.2008 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    osklivka katka-poradnej propadak...nikdo to nesleduje a byla to hovadina...porad dokola ze musi donystspravu o K&M stylu..fakt hruuza ...ale legrace byla jak se...ta.."Hana Křížková"(tak se jmenuje doopravdy) se privlikala stejne jak patricie:D to byl sila!!:D
    • Re: dotaz

      ale,ale ty tady říkáš jakej to byl propadák a přitom víš co se tam dělo,tak to asi někdo sledoval,co???tak laskavě nekritizuj
      • miley1cyrus

        Re: Re: dotaz

        moje rec
  • hannahmiley

    Vše nej

    Káťo ,takže vše nej k narozkám,hodně štěstí, zdraví a úspěchů přeje HannahMiley a všichjni ostatní. *3*
  • millagros115

    Mno tak

    rozhodně bych s ez ní na pr*el neposadila, ale pěkná je..ale rozhodně není krásná - jako to vyzvihovaly média.. *3*
    • Re: Mno tak

      víš co se podívej na sebe ty megero *1* ,seš směšná...nepomlouvej a radši se sebou něco udělej,jinak se ti každej vysměje *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • nik011

    nej

    vsechno nej k narozkam
  • mileycyrus.87

    25narozeniny

    HELE HOLKY A KLUCI UZ ZITRA MA KATERINA JANECKOVA 25 NAROZENINY TAK 3x HURA, HURA,HURA
  • dasha86

    je fakt kost

    ty voe, v tom poslednim dile byla fakt kukunda nejvetsi, je fakt pekna baba
  • Tyty

    včera jí to moc slušelo! ale Borhyová s Gondíkem ji skoro nepustili ke slovu! *14*
  • ajulina

    ČTĚTE!!!!

    http://hejlik.cz/lukas/blog/7-blog/ 55-posledni-dil-oklivky-katky
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • katka

    ahojky katko jak se ti daří? prosím řekneš mi kdy se proměníš já, mamka a ségra na to čekáme a když jsme se dozvěděly že už bude jen 5dílů tak nám to bylo líto.měj se hezky a prosím odepiš na můj mail. *4*
    • ajulina

      Re: katka

      promeni se az v poslednim dile....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit