Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Janečková

OSOBNOST 25.2.2008 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nauč se pravopis.
  • nika1991
    *14*
    ○☺☼☼+++++++☺♥)))))))))))))))))))love *14* *14*
  • Ernonaldo
    Do Šumperku jezdim *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Bez make-pu, nalíčení a bez vyžehlených vlasů je pořád stejná "ošklivka"
  • Myslím si, že by se Katka měla víc objevovat před kamerou. Dokud jsem neviděl Ošklivku Katku, vůbec jsem ji neznal.
  • nika1991
    ja jsem ji sledovala bil to užas nej serial tak že nechci tu videt uražky na Kateřinu Janečkovu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* dasha 83. ju uraži........
  • Re: Katka není ošklivka

    Podle mne to žádná škoda není.
  • Re: prý kukunda ..

    Je to normální docela hezká herečka,ale zase ne žádná extra krasavice. Ten seriál se mi moc nelíbil. Lepší byl australský originál Ošklivka Betty,který sice také nepatří mezi mé oblíbené typy seriálů
    a filmů,ale pořád se mi líbil víc.
  • prý kukunda ..

    Je teda fakt, že zas tááková krasavice není.. Ale když se to srovná s tím, jak ji zošklivili jako Kateřinu Bertoldovou, tak je ten rozdíl velký. Každopádně, baba je to ale pěkná.. Proti tomu žádná..
  • Birthday Katuš

    Vše nejky k tvým narozeninkám Káťo!
  • katusshqa1

    Re: Katka není ošklivka

    Awoy prosím všechny co mají rádi seriál ošklivka katka aby napsaly na informace@iprima.cz ,že chce další díly...možná ,že když nás bude víc tak se slitujou *9*
  • Katka není ošklivka

    CHtěl bych poděkovat Kateřině za krásné zážitky při sledováni serialu.Škoda že už skončil.
  • dasha86

    o co ti jde?

    pro Miley1Cyru: kuwa o co ti jde? Ja jsem napsala, ze je Kačka kukunda jak svina - pro tvou informcaci, kdyz se o holce rekne, ze je kukunda, tak je opravdu krasna, teda aspon se to u nas tak rika - tak nevim, co resis. Obdivuju maskery, kdyz z takove koceny udelaji osklivku
  • miley1cyrus

    Re: Re: dotaz

    moje rec
  • Re: Mno tak

    víš co se podívej na sebe ty megero *1* ,seš směšná...nepomlouvej a radši se sebou něco udělej,jinak se ti každej vysměje *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: dotaz

    ale,ale ty tady říkáš jakej to byl propadák a přitom víš co se tam dělo,tak to asi někdo sledoval,co???tak laskavě nekritizuj
  • dotaz

    osklivka katka-poradnej propadak...nikdo to nesleduje a byla to hovadina...porad dokola ze musi donystspravu o K&M stylu..fakt hruuza ...ale legrace byla jak se...ta.."Hana Křížková"(tak se jmenuje doopravdy) se privlikala stejne jak patricie:D to byl sila!!:D
  • hannahmiley

    Vše nej

    Káťo ,takže vše nej k narozkám,hodně štěstí, zdraví a úspěchů přeje HannahMiley a všichjni ostatní. *3*
  • millagros115

    Mno tak

    rozhodně bych s ez ní na pr*el neposadila, ale pěkná je..ale rozhodně není krásná - jako to vyzvihovaly média.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit