Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Janečková

OSOBNOST 25.2.2008 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parket..a

    Re: Re: prozba

    nevydávej se za kateřinu janečkovou, každej ví, že jsi nějaká normální holka, co jenom sprostě nadává.Katka by sem tohle nikdy nenapsala *16*
  • parket..a

    Re: Re: nic proti

    hele klídek, ona jen řekla svůj názor
  • nik011

    nej

    vsechno nej k narozkam
  • mileycyrus.87

    25narozeniny

    HELE HOLKY A KLUCI UZ ZITRA MA KATERINA JANECKOVA 25 NAROZENINY TAK 3x HURA, HURA,HURA
  • Re: nic proti

    hej jako taky nic proti ale jestli to si ty na ty fotce v tvym profilu tak taky nejsi zadna krasavice ...ona je fakt moc pekna vis?×D *16* *5* *4* *5* *13* *9* *9* *9*
  • dasha86

    je fakt kost

    ty voe, v tom poslednim dile byla fakt kukunda nejvetsi, je fakt pekna baba
  • Tyty

    včera jí to moc slušelo! ale Borhyová s Gondíkem ji skoro nepustili ke slovu! *14*
  • ajulina

    ČTĚTE!!!!

    http://hejlik.cz/lukas/blog/7-blog/ 55-posledni-dil-oklivky-katky
  • ajulina

    Re: katka

    promeni se az v poslednim dile....
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • katka

    ahojky katko jak se ti daří? prosím řekneš mi kdy se proměníš já, mamka a ségra na to čekáme a když jsme se dozvěděly že už bude jen 5dílů tak nám to bylo líto.měj se hezky a prosím odepiš na můj mail. *4*
  • b.e.t.u.l.i

    nic proti

    jako nic proti ale zase zadna krasavice to neni znam i lepsi... ale jako nechci vam brat vas nazor.. kdyztak sorry
  • soutěž týtý

    HLASUJTE PRO OŠKLIVKU A KATKU A HEREČKU KATEŘINU JANEČKOVOU DO TÝTÝ!

    POKUD CHCETE HLASOVAT, ZAŠLETE SMS V TĚCHTO TVARECH!
    SMS pro seriál :
    TT 9 OSKLIVKA KATKA
    SMS pro Katku :
    TT 5 KATERINA JANECKOVA

    *vše piště velkým písmem
    Odešlete na 900 15 08 . Cena SMS je 8 korun . Hlasovat můžete 30x Určitě pošlete alespoň jeden hlas Katce to moc pomůže!
  • Re: prozba

    Až tu nebudeš ty pičo..... *16* *13* *4* *3* *1* *1* *9*
  • PROSIM O EMAIL

    ahoj katko mohla by si mi poslat email nebo tel cislo na Lukase HEJLIKA PLIS *5*
  • prozba

    kato prosim rekni mi kdy se konecne promenis rada koukam na serial ale budu jeste radsi az jim tam vsem vytres zrak *1* *15*
  • kanak

    ahojky katko ja se chci zeptat jesi bys mě poslalas nebo napsalas kdy konči nebo kdy jse proměniš ahojky odepiš na muj email: rilajda@seznam.cz *3* *4* *15*
  • t-erisek18

    krasavice

    Na te 3 fotce bych ji napoznala *3*
  • ajulina

    Re: Krásná

    jo hlavne na ty 3...bych ji vubec nepoznala *1*
  • Krásná

    Na těch fotkách je fakt krásná...úžasná *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit