Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Janečková

OSOBNOST 25.2.2008 
271 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Katka

    Myslela jsem ze kdyz zni udelaji krasavici tak moc hezka nebude, ale ona je hooodne hezká. Proste milá a přirozenáá
  • Vy to nevíte?

    dO KONCE SERIALU UŽ ZBÍVÁ JEN PĚT DÍLŮ A NEČEKEJTE NĚJKOU PROMĚNU kAČKY V KRÁSKU! tI MAGOŘI JÍ ZRUŠILI KVULI MALE SLEDOVANOSTI *5*
    • avril-nely

      Re: Vy to nevíte?

      což ??!! ošklivka je nejj seriál !!!!§!!!!!! *13* *9* *9*
    • Re: Vy to nevíte?

      hmm až na to že tou sou keci *15*
      • Re: Re: Vy to nevíte?

        kecci..............serial bude davat jeste 1 rok..........pry mala sledovanost.....haaa *8*
  • NeJ SeRiáL

    Ošklivka Katka je NEJ seriál !!! A už se moc těším , až bude hezká , protože teď když si sundala tu masku je fakt hezká *1* *3* *14*
  • změní se..????

    *7* ahoj lidi už dlouho se ptám na otázku jestli se ošklivka katka změní jako vzhledově nebo jesi zustane ošklivka nadále plosím napiste mi na e-maile vejule.kubikova@seznam.cz jesi se zmení nebo ne ahoj *7* *7* *7* *9*
  • nika1979

    kateřina janečkova.blog.cz

    kateřina janečková

    včera to bilo
    tak napinave užasné bajo
    miki je supr tomaš meduna taky
    kateřina janečkova a spousta dalšich................. hercu nových *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • linette195

    ee

    Mno tak pokud tohle melobyt napodobenina uz prechoziho serialu taxejim to moc nepovedlo.. Tam aspon hlavni akterka po odstraneni ofin oboci a vsech tech nedostatku byla hezka, ale tahkle je oskliva i tak...sry lidi ale je to tak
  • nika1979

    katko janečkova kristi 1979

    katka janečková . je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj . %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%mame moc rady jů . supr ........... nemam co řict. čago katko j. 111111111111111
    diplom častej. tu budů . ja kristi 1979 aj nika 1979 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • PROSIM O EMAIL

      ahoj katko mohla by si mi poslat email nebo tel cislo na Lukase HEJLIKA PLIS *5*
  • kata

    ahoj kató chtěla bych se tě zeptat jestli by si někdy neměla autogramiádu v okolí karlových varů..? mooc mooc tě prosím o odpověd...tvá fanynka Lucka *14* *4*
  • nic

    Ahoj Katko já bych jsem se s tebou setkat.papapapapapapapapapapapapapa papapapa *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • .

    Prosím Katko pošleš mi tvoje fotky na tento email :Pajulinh@ seznam.cz díky Pavla. Si super ve filmu! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit