Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kelly is good

    Kelly je proste haluzove pekna marena *3* *14*
  • nejlepší

    Ona je prostě nejlepší!!! *1* *14* *14*
  • Kelly je nádherná,perfektně zpívá,neni vychrtlá....prostě suuuuuupa!!! *14* *4*
  • Kelly je nej... *14*
  • kelly

    je super *3*
  • je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

    je proste uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!§ *1* *3*
  • krasa

    kelly je fakt dobra *3* *9* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Kelly a živě zazpívané písně

    Kelly skvěle zpívá naživo písničky. Slyšela jsem její poslední singl Walk Away, jak ho zpívá v jedné americké show a byla to fakt síla (v tom dobrém slova smyslu). Je fakt dobrá.
  • je skvela

    taky si myslím že tato pisenje skvela vyjadruje jeji pocity co se delo v detstvia taky aby si mnoho lidi uvedomilo co se muže stat
  • kelly is BEST!!!!!!!!!!!! *9* *3* *8*
  • because of you

    Kelly ma svuj styl a je v každým připadě svym spůsobem originall.JO a taky zbožnuju jeji pisničku because of you,protože při ni sem se zamilovala do svyho miláška *4* *14* *3*
  • lyug

    ahoj spěvačko kelly ahoj karolína *14* *1* *3* *9* *5* *7* *10* *4* *14* *3* *8* *16* *8* *15* *5* *13* *9* *9*
  • nadceni

    hi,you are the bes!!! *3* *14* *4*
  • NEJLEPŠÍ

    KELLY JE PROSTĚ TŘÍDA A TOKIO HOTEL JÍ NESAHAJ ANI PO KOTNÍKY ! *1* *4*
  • Ahoj Kelly

    Ahoj Kelly. Jsem tvá veliká faninka. Jsi ta nejúžasnější zpěvačka na světě.Jejda *14* *3* *14* *3* *4*
  • *3* je fakt super
  • Kelly Clarkson

    Ahoj Kelly Jsi nej nej nejlepší a hlavně se mi líbí tvoje písnička Because of you mám to na CDčku a na mobilu na mp3 *14* Jsi fakt krásná holka ne že by sem byla na holky to ne tak ahojik *3* *15* *1*
  • Kelly Clarkson

    Kelly Clarkson je nejlepší,mě se moc moc líbí jak zpívá a jak vypadá a má super písničky!! *5* *3*
  • zdarec,newite nekdo jestli Kelly nepropaguje značku RIPCURL?? *4*
  • texty najdeš na anglický stránce www.lyrics.com tam máš výběr písme, klikneš na C a najdeš si kelly clarkson a tam to už najdeš *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit