Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    hmmm jsem přidala spoustu foteček---takže se můžeš ted předvést ty,,, *5* *7* nooo mám o Kelly blog... www.rimmel.cz/mujblog/ilika+2811 ,,,ale pozor blog obměnuju každý týden...takže tam třeba za týden žádná Kelly nebudu,,,ale času dost ,,,tak tam zajděte...!!!Díky moooc...pa *3*
  • Ahojky,Kellynka je fakt nejlepšíííí!! mám všechny jeji pisničky .. a navic chtelo by to mit tu vice fotešek *15* *14* *13*
  • Pohodička

    čauky kelly clarkson je nej mám její cd breakaway a nej píšnička je Gone a Where is your heart *4* *5* *16*
  • Škoda.že klesá,ona,si to nezaslouží,zpívá krásně,za to taková trapka Paris,která se jenom předvádí. Kelly má nádherný písničky, a videoklipy,ve kterých se nepředvádí,ale taky v něčem poučují,Because of you,je nádherná,jako že myslí na svojí dcerušku... *1* *1*
  • ...

    čau všici,,,hele Kelly už nám klesá,,,a je v top 10 ...10"""!!!"""Takže doufám,,,že nebude víc klesat,,,ale pouze stoupat...!!!Pa *9* *7* *9*
  • ahoj

    Ahojky!Od Kelly mám rád písničku Walk away *3* *5*
  • KELLY je NEJLEPSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *15* *14* *4*
  • kelly

    No jj kelly je nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!! *1* *15*
  • Vše o Kelly Clarkson

    VŠE O KELLY CLARKSON NAJDETE NA www.terulin7.blog.cz TAK NEZAPOMEˇNTE SE JÍT PODÍVAT!!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • for debilka: ještě jsme se nedozvěděli co? *8* *13*
  • Kelly je jediná popová zpěvačka kterou poslouchám!je hodně dobrá.a písniča Because of you je nádherná!pouštím si to když mám depku *3* *1*
  • kellllllllyyyyyy

    *13* Kelly je fakticky SUPEEEER!!!!!!A muj blog www.kellyklary.blog.cz je celej skoro o ní!!!
  • je bozi *4* ....myslim tim Kelly *3*
  • *3* Ahojkyyyyyyy,kely je nej!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *14* *4*
  • kelyl

    Kelly je podle mně nejlepší zpěvačka na světe *14*
  • ...

    Tak se vymáčkni debilko... *8* *8* *8* *15* *15* *15* *5* *5* *5* KELLY JE SVATÁ... *4* *4* *4* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kelly je boží, mroží,krásně zpívá. Moc jí fandim. *14* je bombová a moc hezká. *14* někdo něco proti? *5*
  • ...

    For debilka:To by mě teda zajímalo co... *7* *7* *7*
  • kelly

    Kelly Clarkson je ta nej zpěvačka strašně to prožívá a daříse jí to.Mám jí strašně ráda doufám že bude dál takhle zpívat a ten co oní mluví blbosti tak ji závidí ale je to jednička jaja *4* *3*
  • AHOJKY LIDICKY CHCI VAM ZDELIT NECO O BEZVA ZPEVACCE KELLY CLARCSON :) *4* *4* *4* *4* CHCETE TO VEDET ? DOBRE JA VAM TO PROZRADIM ......... *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší