Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blabla

    kelly je fakt nej a super *14* *14* *14*
  • Kelly

    Rozhodně bych řekla, že neni nejlepší. Ale má opravdu spíš sobrou techniku, než barvu. Řekla bych, že není divu, že pro ni napsala písničky Christina, protože jsou si dost podobné ve zpěvu, podle mě...
  • Je super!

    Je prostě nejlepší krásně ¨zpívá... je prostě suprová.ale zajímalo by mě kde teď bydlí...nevíte to někdo?prosím. *7*
  • Kelly je prostě nejlepší!!!! *14* *4* *4* ....jen tak dál..
  • kelly je nej zpěvačka *4* *4* *4*
  • Kelly je skvělááá *16* *16* *1* *1* *14* *4* *1* *16* *15* *8*
  • Kelly je fakt super. Je nejlepššššííí. *13* *9* *4* *16* *3* *9* *9* *8* *16* *16* *8* *4*
  • Kelly je nej!!

    Kelly je prostě úžasná a má úžasnej hlas!!!Je prostě nejlepší!!! *1* *14* *3*
  • Kelly je super

    Kelly je mpja nejoblíbenější zpěvačka je supeeeeeeeeeeeeeer *14*
  • Kellyonline.xf.cz

    Nejlepší stránka o Kelly v ČR www.kellyonline.xf.cz www.kellyonline.xf.cz www .kellyonline.xf.cz www.kellyonline.xf.cz www.kelly online.xf.cz www.kellyonline.xf.cz www.kellyonline .xf.cz www.kellyonline.xf.cz www.kellyonline.xf.cz www.kellyonline.xf.cz *1* *1* *3* *3*
  • KELLY JE STYYYYLKA HOLKA

    Kellynku mám moc ráda je to nej zpěvačka.....má moc krásný hlas,písničky no a klipy....mám jí moc ráda *14* budu jí dělat na referát... *1* Tak OK *3* čuusky *15*
  • Kelly miluju ma skvelej hlas a je in *4*
  • lokii

    *10* *3* *4* *13* *1* *1* *5* *7* *3* *9* *9* *14* *3* *9* *5* *8* *16* *8* *15* SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kelly je prostě superek holka!!Hrozně moc hezká a taky mocinky klásně zpívá!!! *14*
  • jednoducho naj!!!!!

    ona je cool!!!!!!!!! je to najlepšia speváčka na svete!!!!!!!!! *1* *3* *5* *3*
  • super

    moc dobra hvezda *3*
  • JE TO SUPR TOPR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§ §§§ *3* *3* *3* *3*
  • no uz aby prijela k nam do prahy *14*
  • ahoj... *3* kelly je nej *14*
  • Kelly Clarkson je hodně veeeeelká hvězda a doufám že bude zářit hoooooooodně dlouhooooo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší