Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: kelly clarkson - because of you

    *9* proč je na tam tak málo písniček?
  • kelly clarkson - because of you

    na tyhle strance www.splatt.xf.cz najdete videoklip kelly clarkson - because of you + CZ titulky tak stahujte *3*
  • Kelly

    Kelly je moje nejoblíbenější zpěvačka,mam jí moc moc ráda !! JE SUPER !! Jestli ji někdo nemá rád tak je to vypatlanej debil *9* !!!
  • Kelly

    Všichni přijďtě na www.kellyclarkson.cz tam je nejvíce info není to můj web ale je to tam nejaktuálnější a nejrozáhlejší !§
  • Re:

    Kelly nekopčí Avril Kelly není tak ubohá jako Avril *16* *15*
  • Muj blog o Kelly

    Navštivte pls muj blog který je celý jen o Kelly! www.kelly-fans.blog.cz *14*
  • Kelly Clarkson

    Kelly Clarkson patří mezi moje oblíbené zpšvačky a myslím si,že se po nikom neopičí ba snaží se aby podala co nej výkon,a je to taky sexy ženská!!!stručně řečeno mám jí ráda *14*
  • Re: Re: Re: Re: Blbá husa

    Kelly je proste best zpěvačka umí suprově zpívat a je to moje životní motto.Miluju ji!!! *14* *14*
  • kelly

    najkrajsie pesnicky ake existuju
  • Kelly je mastná

    Hele Kelly UMÍ ZPÍVAT A TY O NI NEŘÍKEJ ŘE JE BLBÁ BLBÁ HUSA




    P.S. STEJNĚ JE TO PRAVDA *15*
  • Re:Re:Blabá Husa

    No jak můžeš napsat většího idiota sem NEVIDĚLA??Copak ty víš jak vypadám!!A navíc,nechme toho,každý má právo na svůj vlastní názor....Já říkám že Kelly je nejlepší a ty zas že je nejhorší no....Vždyť se hádáme zbytečně jen kvůli ptákovině.Já sem fanda Kelly a ty zas Shakiry,tak už toho nechme!! *3*
  • Re: .......

    Souhlasím, jenže Shakira si taky např. nenechá vycpat prsa silikonem!!!
  • Re: .......

    Naprosto s tebou souhlasím. Respektuju názor každého, ale taky toho, kdo ví, co říká a rozumí tomu o čem mluví. Taky souhlasím s tím, že je úžasné, jak i přes takové úspěchy zůstala normální. Je to prostě hvězda...
  • .......

    Myslím že každý může mít svůj názor na kelly mě se třeba líbí např její zpěv a její konzerty stojí a to dává fanouškům maximum z hudby .... a lidi na vzhledu přece nemáleží.....musím uznat že ted přibrala trochu kil ale to nic nemění na jejím zpěvu..... *3* a víte co na ní obdivuju nejvíce ? *7* to že je taková sama sebou nedělá si hlavu s toho že ji někde v novinách pomlouvají - ta ztloustla ta ze stárla atd.... *9* .....
    obdivuju že ze sebe nedělá nákou super silikon hvězdu, ale že je jako ostatní lidí to je ná ní to skvělí a proto mě mrzí že jí takhle hnusně nadáváte... je to jen váš názor bohužel *9*
  • Re: všem fanouškům Kelly

    Tak to já si myslím něco jiného! Mě je líto, že na světě existují lidi, kteří hudbě vůbec nerozumí a těch co hudbě rozumí je málo. A kdybyste měli to co jste sem napsali říct před Shakirou, tak byste zrudli a koukali jaká vám přiletí facka. Ona aspoň není nudná.
  • Re: Re: Re: Blbá husa

    oprava: mimino
  • Re: Re: Blbá husa

    Lucinka, Lucinka...jak tříleté dítě! Chováš se jak mimiońo!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Blbá husa

    Ty jseš sama trubka a do všeho se sereš. Právě tady diskutuji s Terkou a denny a ty do toho strkáš nos. A kdo se pak do všeho sere? Nepleť se do toho krávo. Ničemu nerozumíš. Ani tomu, že tady diskutuji jen s DENNY A TERKOU! Rozumíš už krávo? *16* *8* *5* *13*
  • Re: Blbá husa

    To si děláš srandu ne????Kelly je nejlepší zpěvačka co kdy chodila po tomhle worldu...je boží...její písničky mají hloubku..hlavně že ty...trubka která tomu nerozumí se do to sereš!!!!!! *16* ..KELLY JE NEJLEPŠÍ!!!! A je i hezká *3*
  • ivana

    kely je super spevacka *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší