Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: denny

    Jseš hnusná kráva. Tlustá a samá bradavice. Jseš nelidský hovado a páchneš jak prase. Většího kreténa a idiota jsem neviděla. Jseš fakt debil a hnusná kráva. *5* *16* *8* *13*
  • Re: Re: Re: Re: Blbá husa

    No právě! Ta výška je hnusná! Právě Anastacia a Shakira zpívají hezky a to co ony dokázaly ta kráva Kelly nedokáže!
  • všem fanouškům Kelly

    Jak se tak dívám, tak jsem já a slečna BLBÁ HUSA roupotaly docela zajímavou diskusi, co? *1* Mám radost z toho, že kromě idiotů, kteří muzice zřejmě moc nerozumí, existují i lidi, kteří ví o čem mluví a nežvaní naprosté nesmysly... Zakže díky za reakce. Kelly by se určitě pobavila... *1*
  • Re: Re: Re: Blbá husa

    no jasně!!Ty magore tak ať si zkusí zazpívat takový výšky jako umí Kelly!!To nedokáže ta tvoje jódlovačka Shakira!! *8* Na Kelly nikdo nemá a za tim si budu stát pořád!!Kelly umí zpívat jakej koliv hudební žánr!! *1* Vždyť jí většinou nazývají že je to megastar tak nepindej a zavři ten svůj zobák ty nádhero !!Sama si hloupá husa!! *16*
  • Re: Re: Blbá husa

    Náhodou je stokrát lepší než ta tvoje Kellinka. Kelly na Shakiru a Anastaciu nemá! *16* *8* *5* *13*
  • Re: Blbá husa

    Protože asi vyhrála American Idol ty prďolo!!Nezáleží na tom jak vypadá ale jakej má hlas a jak se prosadí!!A navíc je moc klásná!!A tu svou Shakiru si strč třeba do ucha!!Zpívá sice docela dobře ale na Kelly nemá!!Nemá takovej hlasovej rozsah jako má Kelly!! *1*
  • AVV
  • Re: aaa

    Komu nadáváš *7* ? Té holce co napsala příspěvek s titulkem Blbá husa a nenapsala jméno *7* ? Sandy *3*
  • AA

    Kelly 4ever *14* *14* *14* *14*
  • aaa

    ehm.. ty blbá huso.. stebou teda moc nesouhlasim.. *16* nadhero..hlavne ze ty jsi jiste krasna.. A asi ji zavidis co.. *13*
    Jinááč je KeLly fakt nejjjjjjjjjjjjj. *14*
    Proste ji milujuuuuuuuu *15* *14* *14*
  • kelly je nej

    Kelly je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *5* Je nejlepsi na svete
  • njn Barbie

    je to hvezda a zpivat fakticky umi *1* *1* *1*
  • Re: Blbá husa

    Blbá husa jsoš tady maximálně ty!!!Fakt bych tě chtěla slyšet zpívat, když tomu tak rozumíš.Slyšela jsi někdy tu svoji Shakiru zpívat živě???Nic proti ní-je docela dobrá,ale mečí jak koza!Kelly má úžasnou techniku a nádhernou barvu hlasu,a proto nikoho nezajímá,jaké má vlasy.Takže si sbal ty svoje povrchni kecy, protože z tebe mluví závist...Doufám, že si to přečteš!!!
  • Kelly je nej!!!!!!!!!!!!!

    Já si myslim že Kelly je nej!!! *4* Moje nej zpěvačka... je prostě super... a ten kdo si to nemyslí nebudu mu brát jeho názor...
  • Čau všichni

    Ahoj všichni! *3*
    Ráda by tu měla takovou internetovou kámošku. *8* Opravdu je zábavy prohlížet si tyhle úžasný stránky a psát svoje názory na hvězdy. *5* *5* Jak se vám líbí tyhle stránky? A jaký je váš názor na Kelly? *7*
    Vaše Sandy *3*
  • Blbá husa

    Kelly vůbec neumí zpívat! *8* V porovnání se Shakirou nebo Anastaciou je nula! *9* Navíc je hnusná a má nejošklivější vlasy na světě! *9* Nevím proč ji vůbec pustili k mikrofonu! *5* Nenávidím ji! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kelly je proste nej A TAKY NEJ zpiva a doufam ze bude vzdycky takova jaka je ted...PROSTE NEJLEPSI *14* *4* *1* *5*
  • Ahojky Kellynko já sem tvoje nej. faninka a jedny moje nejhnusnější kámošky tě hrozdně pomlouvají a nesnášejí tě radči mají nějakou pitomou,skurvenou píču Sarah Connorku Ponnorku a je vychcaná *14* *14* *14* *14*
  • *4* *14* *5* *9* *3* *3* *16* *8* *15* *5* *5* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší