Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kelly má fakt super songy a má vůbec skvělou image a všechno, u mě je jednička *3*
  • kelly za to že je mladá tak zpívá nádherně *14* *14* *3* *3*
  • *3* *3* *3* *3*
  • hele nevíte kde bych našla její texty??Supr zpěvačky Kelly Clarkson?? Třeba nějaký stránky?? *7* *3* *7*
  • supr dupr nkjkfchjdddfsfgfdhhhhdgfgf

    kelly je nej a mě je z ní super *5* *14* *4* *14* *15* *15*
  • kelly

    je to super kořka a spívá uplně krásně *4* *4* *14* *14* *4* *4* a je hezká *14* *14* *14* *14*
  • čauky mam kelly moc rada je to fakt super zpěvačka a písnička because of you je boží *3*
  • Kellushka =)

    Né,že bych zrovna poslouchala popinu,ale tohle neni ten "lacinej" pop, kterej vyznívá jako kýč..Mám ji ráda,a jeji album je fakt ¨skvělý. Má super songy o něčem ä ne ničem jak bývá zvykem. *14*
  • Ahoj kelly.Moc se mi libi tvoje pisnicky.A ja bych te chtela poprosit jestli by jsi mi poslala fotku s podpisem na tuto adresu:Žaneta Šperňáková Akátová 1/458 Havířov-Šumbark 73601 zatim ahoj a predem ti dekuji *3* *3* *14* *4*
  • Kelly je uplně skvělá!!!! Jen bych chtěla vědět kdy a kde má někde nějakej koncert jestli by to šlo *4* *3*
  • Vyjimka...

    Tak ja posloucham jen hip-hop, ale ona je jedina z popu kterou mam rada! Jen tak dal ... *4* *4*
  • Kelly je na palici!

    Myslí si,co neumí ale je to jenom loutka,která má na sobě tunu makeupu(jinak má ten rypák,jako by s ním vorala!)No,prostě No comment!
  • Takhle má vypadat Superstar!!! Já normálně pop ani neposlouchám, v jejím podání ano a ještě moc ráda. Because of you, Kelly! *1*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Kelly se musí ješte zlepšit.
  • si supr

    kelly je jenom moje.chtel bich na emajl jeji fotky kdyby to slo *4* *3*
  • košiška *14* *3*
  • je boží,miluju ji *14*
  • Kelly

    Kelly je fakt dobrá, je to moje NEJOBLÍBENĚJŠÍ zpěvačka, MOC jí fandim.Skvěle vypadá, nádherně zpívá a má super CD a písničky. A navíc má ROCKOVÝ písničky *3* *1*
  • kelly je fakt hafo dobrá...strašně skvěle zpívá a doufám,že bude pořád stejně dobrá *3* *14*
  • Kelly je bezva a má moooc pěknej!!! *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit