Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kelly

    Kell je uplne nejlepsi...v Americe se opravdový talent prosadí a všichni...nebo aspoň většina se navzajem podporuje...to neni jako v ČR, kde každej každýmu závidí jeho talent...to jen u nás všichni zpívaj na playback...v Americe jedou všichni na živo...hlavně proto že to uměj!
  • Kelly je střašne suprová a moc hezká *14* moooooooooooc krásně zpívá
  • neni uplne nej ale ujde *7*
  • jno jo

    Kelly je nejlepší mezi zpěvačkama...(teda u mě)...ovlivnila mnoho lidí,kteří ji ted mají rádi a podporují ji....od ní je moc pěkná písnička Becouse of you....moc ji to sluší a je nadaná.....je prostě zatím nejlepší,pa *3* *3*
  • Kelly Avril nesahá ani po kotníky, jak takovou hrůzu můžete poslouchat? *5*
  • http://www.simplykelly.net/
  • *13* takže,ten kdo si mysli ze je avril lepci nez kelly tak je na velkem omylu kelly je uzasna si poslechnete jeji pisnicky a avrilininy a pak muzete srovnavat!!! avirl je o proti kelly naprosta nula!!! a to mi nikdoo nevymluvi! *5* *3* *14*
  • keli je ta nej lepsi a avril jak uz se tu o ni zminujete je proti keli nula *4* *5* *16*
  • hmmm

    because of you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ten, kdo kelly přirovnává k Avril je blb, páč Avril zpívá pěkný sračky a na živo zpívá pěkně falešně. Chudák kellly... *5*
  • KC

    Kelly a Avril???? píše pro ně sice stejnej tým, ale tyhle dvě spolu jinak nemají nic společnýho. hlas Kelly je mnohem vyzrálejší a hlubší (a to ani nemluvím o textech...). má obrovskej potenciál a přála bych jí, aby si jednou mohla střihnout duet s podobně kvalitní zpěvačkou (nebo s Avril, aby to bylo patrnější). na AI 1 dokázala, že má i na Whitney a Mariah. Škoda, že Simon s tímhle nápadem nepřišel dřív. a navíc, že Evropa a speciálně ČR Kelly a její předchozí album zarputile ignorovala. takže spousta lidí na tenhle talent přišla až ted´.
  • kelly je ta nej a vy mi dáte určitě za pravdu,žeboží hlas,pěkná tvář a naprosto skvělá povaha.ta ještě něco dokáže a já v ní věřím.... *3*
  • http://www.emma-watson.cz/
  • Kelly Clarkson

    ta holka je super!!! Má bezvadný písničky!!! *3*
  • Jsi nejnej spěvačka já jsme taky znamení býk...A já jsem ti uplně podobná taky jsem se narodila 24.4.1982...jsi nejnej...Jsem holka *3* *9* *5* *13* *9* *8* *15* *1* *9* *7*
  • ses nej nej nej nej nej nej zpevacka mas uplne uzasny CD. Jses uzasna fandim ti *14* *3* *5* *4*
  • nejmilovanější zpěvačka *14*
  • je to nej. zpěvačka na světě!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Kelýýsek( =o) )

    *14* Kelly *14* Tak tu žeru
  • je to fakt nejvetsi krava co svet videl *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit