Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte ze ma Kellynka pritele?
  • jjooooooooooo dotoho
  • Nominace

    Ahoj všichni...Kelly je nominovaná na 3 ceny Video music Awards...Takže každý kdo jí má rád pro ni může hlasovat na stránkách www.mtv.com v sekci "On Tv"....Dejte jí svůj Viewer´s choice....A pak 28.srpna fanděte ať to vyjde....Good luck Kelly
  • ---

    Teda, vy jste tady tu diskuzi pěkně rozjely :-) .. já ale vlastně nechápu, proč srovnáváte Willa s Kelly, vždyť každý zpívá rozdílný styl muziky a každý má i jiný způsob prezentace ... Já Kelly zbožňuju, mám doma obě její CDčka, zrovna poslouchám to druhý, Breakaway, a i přesto, že ty desky poslouchám pořád dokola, neomrzelo mě to! Kelly je mi sympatická, zpívá pro mě dobrý styl muziky a má úžasný hlas ... a to mi prostě stačí :-) .. jinak myslím, že se začíná prosazovat i v ČR!!! KONEČNĚ :-)!
  • Jéééé

    Moment like this je moje nejoblíbenější písnička.Je strašně krásná.Má ještě nádhernou koledu:My Grown up Christmas list.Taky doporučuju....
  • hehe...

    heh,bráška jí má v MP3 tak jsem si to jen tak z nudy poslechla a řeknu vám super...samo jsem se zažrala nejvíc do písničky A moment like this =D co vy?
  • Opět boduje

    Kelly opět boduje.Po zapsání do historie,kdy její píseň Moment like this se v hitparádě Billboard 100(nejváženější hitparáda po celém světě) udržela nejdéle v historii této hitparády na 1.míst,boduje opět.Znovu vytvořila rekord.Ještě nikdo nikdy neměl v této hitparádě nasazeny 2 písně,až teď.Kelly boduje se svým videoklipem Behind This Hazel Eyes,který se drží na 1.místě,její píseň Since you been gone se drži na neuvěřitelném 25.místě.Gratulujeme Kelly.Jsi úžasná
  • Will a Kelly, Kelly a Will

    Willda vystupoval!!! V Edinburghu... I Kelly zpívala v Americe. Jo, a četli jste někdo, co říkala Kelly o svém přátelství s Willem? Nebude to přesné, ale zhruba tam stálo toto: "S Willem vycházím velmi dobře, jsme přátelé. Vždycky když jsem v Londýně, zaskočím k němu na návštěvu. Nebereme si servítky, říkáme si úplně všechno, i to nepříjemné. Nelžeme si...
  • Tak tam nebyli, co? :( Ale Will prý měl kdesi v Londýně vystupovat, jenomže mu to kvůli Live8 zrušili...:( Třeba se báli, že by mu tam nikdo nepřišel...:) Jo, a kdy má ta Kelly přijet?
  • Taky bych jel hned,ale vystupují spolu jen v Americe a teď má Kelly koncert i v Anglii,kde bude Will jen jako host,jinak v okolních zemích se moc nevyskytují.Kdyby se objevili u jakýchkoliv našich sousedů,hned bych jel.Kdyžtak bysme mohli jet i spolu:)PS:Možná je můžeme vidět dnes na čt2 od 15:00 na koncertě Live8
  • :)

    Hele, a nebudou mít spolu třeba nějaké turné? Že bych se zajela podívat...:)
  • Ať žijou

    Ať žijou a ať jim to pořád tak krásně zpívá jako doteď:)
  • Romantika:)

    Jéé, to bylo krásné...:) Takový dobrý Happyend... Ať žije Kelly a Will!!!
  • Peace and love

    :)Ne neboj už se nerozjedu.Já chtěl jen poukázat na to že každý má chyby a s nějakou tou chybičkou se musí v životě počítat.Tu chybu má Will,Kelly,já i ty.Prostě všichni.A každý má jiný styl.Já miluju Kelly a ty zase Willa.Buďme tedy dobřími přáteli,jako jsou oni sami.Mají se totiž žeprej rádi(nemyslím lásku)....:):):)
  • Nesouhlasím

    Sorry, doufám, že se zas nerozjedeš...:), ale nemůžu souhlasit s tím, že Will zpíval na POPIDOLU hlavně ženské písničky!!! Blame it on the boogie je od Jackson five, Light my fire od Doorsů, Evergreen nazpívali myslím Westlife, Sun going down je duet Eltona Johna a George Michaela :) a v ostatních se zpívá převážně o ženských...:) Možná u písničky Must be talking to an angel je to možné, ale tam nevím, kdo to zpívá v originále. A u Horečky sobotní noci je to snad jasné...
  • speciálně pro Mandy

    To že zpívá černošskou hudbu je její věc,Will v soutěži zase zpíval převážně ženské písničky a nikdo ho za to neodsuzoval.
  • Já chápu že každému se líbí někdo jiný,jen mě naštvalo,že některé individua napsali o Kellyně že je tlustá a že neumí zpívat.Ono se to dobře kritizuje ze křesla,ale kdyby ten dotyčný stál vedle ní na podiu a měl zazpívat,myslím,že by se mu všichni vysmáli.Nejde jen o to jak vypadáš,ale hudba je hlavně o zpěvu a ten si myslím že Kelly ovládá bravůrně.Já nechtěl kritizovat Willa,sám mám obě jeho cd a poslechnu si ho rád,ale fakt mě vytočilo,když někdy začal psát jak je Will úžasný a naproti němu Kellyna hrozná.Will má taky svoje chyby-třeba že je jinak orientovaný.Ale to je jeho věc stejně tak jak je věc Kellyny kolik toho sní a jak bude vypadat.Ten kdo dokáže jen kritizovat je podle mě ubožák a ten co ji kritizoval je opravdu ubožák.Myslím že toho ještě v životě moc nedokázal a taky nedokáže,protože se zajímá jen o cizí chyby a sám se nad svýma nezamýšlí-sorry že je to tak dlouhé,nějak sem se rozjel
  • pro Kubíka

    Dobře, Kelly se sice začíná prosazovat v Evropě, ale to samé se dá říct i o Willovi, který se pokouší o totéž v Americe... Kelly teď sklízí úspěch se Since you've been gone, ale vzpomeň si na Light my fire, to se taky hrálo pořád... A konečně, co se týká DC, zkoušela jsem se to a vyšlo mi to úplně nastejno, záleží, jaký tam máš zrovna hub...:) Nechci se hádat, jen chci říct, že bychom se na to neměli dívat jen z jedné strany... :)
  • Není Americká Popelka

    Chtěl bych jen reagovat na příspěvek,že je Kelly jen Americkou Popelkou,která se v Evropě nikdy neprosadí.Možná se neprosadí v ČR,ale v Evropě je hodně slavná.Před týdnem jsem se vrátil ze Švédska,kde skoro každou hodinu hráli její hit Since you been gone.To samé v Německu a v Anglii ji znají už taky dlouho.Když si chcete stáhnou nějakou písničku od Kelly na Dc++,v každé zemi vám to najde aspoň 50 otkazů,ale Willa je někdy těžké najít v jiných zemích než v Anglii a ČR.Willa nekritizuju,sám mám jeho obě cd,ale osobně si myslím,že je Kelly lepší.A to že je silnější vůbec nevadí,většina mužů si ráda na něco šáhne-a nemusí to být jen kosti-jestli mě chápete.
  • Nejprodávanější?

    Kdo tu mluví o tom, že je Kelly nejprodávanější? Will prodal 1,2 milionu CD za týden, kdežto ona 1,3 milionu za měsíc... Navíc tu nemůžeme řešit, kdo je lepší, protože se každému líbí něco jiného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit