Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pochvala :-)

    si suprovaaaaaaaaa :-)
  • super!!!!!!!!!!!!!!

    Kelly je nejlepší co znám !!!!!!!!!!!!!! Skvělá zpěvačka ni jinýho nedělám než poslouchám její hudbu!!!!!!!
  • elík:Jak muze kopirovat avril kdyz zpiva dyl nez ona.Spis opacne ne?
  • kelly 4-ever

    Kelly je bomba! ! ! Vsechny pisnicky sou supr.Kam se na ni hrabe britney spears a christina aguliera . . .
  • From Justin to Kelly

    Hrála ve filmu From Justin to Kelly...U nás je to přeložené jako Láska mezi Superstar...Ale fanoušky musím zklamat...Bylo to nominované na 8 malin jako nejhorší film,ale nakonec žádnou z nich nedostala....Je to takový hodně lehký příběh o lásce na pláži a písničkách...Partnera ji zde hraje její soupeř z American Idol Justin Guarini....
  • Nevíte nedko ve kterem filmu hrála ?

    protože jsem videla nekde nejako fotku a vypadalo to jako ve filmu nebo jestli to byl klip poradtemi tu fotku vám když tak pošlu a pište mi na markyta.s@seznam.cz
  • kellyy

    kely je moc dora zpevacka.
  • to:Teri

    No a teri kolik ti je????
  • Kelly je skvela zpevacka.Ma uzasny hlas a nadherne pisnicky...Az budu mit hotovy hlas,chtela bych byt tak dobra,jako ona:)))
  • super

    kelly úžasná
  • Kelly

    Kelly má úžasný písničky!!!!!
  • KELLY

    KELLY JE FAKT SUPER MÁM JEJÍ NOVÝ CD A JE SUPER!!!!FAKT:-)
  • pusinka

    miluju ji a netajim to, že jsem na holky! Kelly Clarkson je nejlepčí! Behind your hazel eyes!
  • je naprosto super ale nej je od ni klip SINCE U BEEN GONE !!! FAKT SUPR
  • Super!!!!!
  • Kell

    Kelly je VyVolená!!!!!!:-))
  • kelly je supr
  • Kelly Je super

    i když je Kelly super není jediná zpěvačka na světě... Mám jí ráda a dokonce mám její cédéčko ale poslochám i jíné skupiny/zpěváky/zpěvačky...
  • kelly je dobra ale kopiruje avril!!!!!!!
  • kelly

    Kelly je nej a nej a nej protoze je nejlepsi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit